1

Przecież równe 7 lat temu był historyczny i najważniejszy dla każdego kibica sezon 08/09 w którym Barca zdobyła tryplet, a później sekstet.. Na prawdę nie wiesz, że Pep był wtedy trenerem pierwszej drużyny?

0

ja bym dał obie strzelą

1

Te stroje przypominają koszulki z LM z sezonu 07/08 kiedy to Scholes załadował Barcy prawdziwe golazo, a długowłosy Messi pokazał całemu światu jaki ma potencjał objeżdżając piłkarzy MU jak pachołki na treningu

1

Czo ten Mourinho...

0

Niestety nie

1

Skąd to info? Na swoim profilu na fb ktoś zapytał czy będzie u nich w tym roku LM to odpisali "Pracujemy nad tym, będziemy informowali! (-:"

0

Piwo w taką długą drogę?! Więcej sikania niż picia

3

Kto wybrał Ronaldo? Oczywiście jego byli koledzy z Manchesteru, a więc Owen, Hargreaves aka szklanka i Ferdinand. I to pieprzenie Owena, że Ronaldo może strzelić z każdej pozycji..

Oto jeden z moich ulubionych filmików z Leo w roli głównej, 20 letni Messi kontra ten wielki Manchester United, może jakby przypomnieć to w/w byłym piłkarzom to nie kierowaliby się prywatną sympatią tylko rozumem:

0

Sama cena za Pogbę to pikuś, przecież jego agent żądał astronomicznej sumy 14mln euro za sezon dla Francuza i to jest nie do przyjęcia

8

A co nas obchodzi ile zarabiają najemnicy z realu?

1

można było kupić prawo do oglądania wszystkich meczów w całej edycji LM, za o ile pamiętam 149zl albo 199zl. Lub prawo do oglądania wszystkich meczów wybranej drużyny w LM za ok 50zl

0

Jeszcze nic nie wiadomo, ale napisali na fejsbuku, że pracują nad tym. Trzeba czekać, ja też tam zawsze oglądam

1

Całe szczęście, że Neymar ma jednak świetnie ułożoną stopę i potrafi nie raz ściągnąć pajęczynę z bramki. Odkupił swoje winy za tą fatalnie zmarnowaną sytuację z pierwszej połowy w której zamiast wystawić piłkę Suarezowi abo Iniescie to sam próbował minąć rywali i strzelić

5

Tylko Rakitic to spartaczył.. Chorwat powinien przywitać się z ławką

7

Daj jakieś źródło tych słów bo mi się w głowie nie mieści że powiedział takie coś

25

Podsumowując:

Mecz z Bilbao: 1 nieodgwizdany karny, 1 spalony którego nie było, kilku piłkarzy Bilbao grało tak brutalnie że powinni wylecieć z boiska

Mecz z Malagą: niepodyktowane 2 ewidentne jedenastki

Mecz z Atletico: niepodyktowane 3 rzuty karne dla Barcy, jeden dla Atleti

I to wszystko po 3 kolejkach La Liga. Komuś bardzo zależy żeby Barca przegrała Ligę

7

O, obrońca uciśnionych (czyt. białych). Niech sobie strzela grzmocik nawet i 20 goli podkładającemu się espanyolowi, zobaczymy co pokaże w meczu z Atletico ;) Zniknie jak zawsze

34

Sobieski w grobie się przewraca, po to uratował Europę przed muzułmanami w bitwie pod Wiedniem żebyśmy teraz dobrowolnie wpuszczali wroga przez nasze bramy... Przerażające to jest, za kilkadziesiąt lat chrześcijaństwo w Europie się skończy

18

Panowie z Eleven udowodnili, że Maciej maszyna Iwański albo Dariusz Maradona Szpakowski to komentatorzy z wysokiej półki. Te żarty o Suarezie tak beznadziejnie że nie raz żenadłem z ich głupoty.

Co do meczu to bardzo mi się podobał, jednak niepodyktowane karne dla Barcy stały się już tradycją

3

Gramy całkiem fajnie, brakuje jedynie szczęścia

5

Za tydzień Real Granada i zapowiada się powtórka z rozrywki ;)

1

Nie wyszło ci rycerzyku. Orłowski kibicuje Realowi Madryt

0

"komplementują Real i Ronaldo"
Cytuję "Ronaldo robi z obrońcami co chce"
To według ciebie jest obiektywne?

4

Przynajmniej jedno jest jasne - nie opłaca się zmieniać operatora dla tego całego Eleven, już lepiej oglądać po angielsku. Komentatorzy to dno

0

Rakitic obecnie gra jeszcze słabiej niż Fabs. Pedro momentami kręcił zawodnikami Evertonu jak chciał

0

Nie tylko, beznadziejnie się tego słucha

1

Laboga przy tym komentatorze to był obiektywny do bólu

1

No to szykuje się pogrom, Espanyol juz nie ma o co grać

0

Głodna bestia xD

4

Kolego, czy internet masz od wczoraj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?