qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A mecz z Atletico? Skończcie z tym narzekaniem wreszcie, było minęło, trzeba wyciągnąć wnioski i iść naprzód
0
Chyba inny mecz oglądałeś. Barca chwilami klepała Celte jak dzieci a w pole karne wchodzili jak w masło. Jenyne czego brakowało to skuteczność
3
Ze spokojem przyjąłem tą porażkę. A to dlatego, że Barca stworzyła wczoraj na prawdę mnóstwo okazji bramkowych i z 9 setek wykorzystała tylko jedną. Muszą popracować nad skutecznością i będzie dobrze. W obronie natomiast jest wiele do poprawy ale nie popadałbym w skrajność, 2 bramki dla Celty to prezenty od Pique i Busquetsa, ten pierwszy zawinił też przy golu Guidettiego. Z tej mąki będzie chleb, potrzeba jedynie czasu
4
Jak się marnuje 8 setek to tak się to kończy
0
Tak, to fan mierd
1
Co by nie mowic Celta dostała od nas 2 bramki w prezencie, a ilość zmaornowanych setek wola o pomstę do nieba
0
Eh jak można narzekać na autobus, grali ofensywnie to nas pojechali, beda grać autobusem to źle bo murarze
0
Śmiem twierdzić że z Rakietą mieliśmy kilka akcji do przodu mniej
4
Nie przegramy tego meczu, w drugiej połowie Barca zacznie grać, wspomnicie moje słowa
1
Neymar gra jak amator...
3
Super skład, Lucho w końcu posadził Rakiticia i dobrze bo Chorwat gra tragicznie
1
Mnie te reklamy wręcz atakują, a na mobilnej to już w ogóle mega irytujące
9
Droga moderacjo nie korzystam z adblocka z szacunku do waszego i redakcji profesjonalizmu, ale ilość wkurzających reklam na stronie przekracza już normy. Ja rozumiem że reklamy muszą być i będą żeby utrzymać serwer, ale może wprowadźcie jakieś konta premium czy coś, żeby można było finansowo wesprzeć stronę a w zamian dostać fcbarca.com bez reklam zarówno na wersji mobilnej jak i zwykłej. Chętnie bym z takiej opcji skorzystał gdyby była możliwość
0
Ciekawe czy i w przypadku Bilbao jakiś dureń z oficjalnej strony białych zadał pytanie ile goli nastrzelają Baskom, tak jak pytał ile strzelą z Granadą
1
Robben i Ribery nic nie znaczą? Raczysz żartować, w formie ci piłkarze to top 10 jak nie top 5, potrafią rozerwać każdą ochronę świata.
Masz nadzieję że Bayern wygra LM? Trochę dziwna ta twoja nadzieja, szczególnie że jako kibic Barcelony masz świadomość jeśli to Barca zdobędzie LM zapisze się wielkimi złotymi literami w historii futbolu
Przy 0:2 byłoby po wszystkim? Sam wróżbita Maciej by się nie powstydził takiej tezy, zwłaszcza że Bayern nie wygrał jedną a 4 bramkami
2
Jest o tym artykuł
3
Tak ale chodziło mu o to, że Lewy wszedł z ławki i zdobył 5 goli w 10 minut
Edit: nie tutaj
0
Tak mi się właśnie wydawało, że chodziło Ci o lata kalendarzowe
0
Znowu muszę Cie poprawić, otóż w sezonie 14/15 dla samej Barcy Leo strzelił 58 bramek
3
Tak jak już kiedyś pisałem - sprawa trafi do TAS, a TAS będzie ją rozpatrywało do grudnia
2
Byłyby jajca gdyby Sevilla i Valencia grały kupę do grudnia a później wystrzeliły z formą na Real, chciałbym zobaczyć minę Pereza.
"Jeszcze przed meczem Królewscy na swojej oficjalnej stronie zastanawiali się ile goli strzelą rywalowi" o K***a nie wiedziałem o tym, zero szacunku dla przeciwnika, wielka szkoda, że sędzia grał z mierdami bo dostali by po uszach za swoją pyszałkowatość
2
Weźmie 7 i oby był najlepszą 7 w Hiszpanii odkąd tylko zacznie grać
70
Kariera Jeffrena od tyłu: z drugiej ligi belgijskiej przenosi się do Valladolid gdzie notuje dobre występy. Sporting Lizbona zabiega o napastnika a nastepnie go kupuje. Wkrótce okazuje się że portugalski klub jest za mały dla zawodnika takiej klasy i Jeffren dostaje angaż w Barcelonie, gdzie podczas historycznych Gran Derbi strzela bramkę na 5:0
21
Niemały optymizm na stronie, ja pozostaje realistą i nie wierze, że Fifa pozwoli na zarejestrowanie Turka. Nie pójdą na rękę Barcy po tych wszystkich swiństwach które zrobili przeciwko Barcelonie. Sam fakt, że chcą 10 dni na decyzję jest strasznie podejrzany, bo ile to czasu może zająć sprawdzenie w swoim śmiesznym regulaminie czy jest możliwość rejestracji graczy czy nie. Po prostu przez te 10 dni znajdą coś na Barcę i na pewno nie pójdą nam na rękę
0
Była taka reklama Nike z iluzjonistą Turanem
5
Mam nadzieje że robicie sobie jaja
0
Po co aplikacja mobilna jak mobilna stronka jest leciutka i napisna z głową?
4
"Barcelona strzelała 4 lub więcej goli w ostatnich 7 meczach przeciwko Levante."
W sezonie 13/14 był remis z Levante 1:1
54
Neymar 14 strat, Alves 14 odbiorów. "To co Neymar stracił Alves niech odbiera"
9
Już teraz MSN wykręca kosmiczne statystyki, a gdyby Neymar się ogarnął i przestał samolubić lub podawać tylko i wyłącznie do Messiego to wynik byłby jeszcze lepszy