0

U nas na ławce marnowałby się jeszcze bardziej.

8

I bardzo dobrze i to z dwóch powodów

2

To nie znaczy że masz siedzieć na tyłku w dniu wyborów

0

A cóż to za oksymoron? To w jaki sposób mamy to załatwić bez sponsora na koszulkach?

5

Niech teraz uderzą się w pierś wszyscy co krytykowali go po tym puszczonym golu.


Pobożne życzenia

4

Bale? chyba za niebanalną fryzurę

0

Chyba po meczu z Celtą

0

Wróciłby się człowiek na studia...

5

Granie trójką obrońców jest zbyt ryzykowne moim zdaniem, zwłaszcza, że chociażby Pique popełnia amatorskie błędy i ogólnie daleko jest od optymalnej dyspozycji. Przy kontrach rywali zdecydowanie rzadziej wracaliby się Alba i Alves, zostawało by 3 ŚO, którzy szybkością nie grzeszą

1

Destro to nie kibic
Destro to stan umysłu

0

Jest tu jakiś ekspert od motoryzacji który ma doświadczenie z blow-offem?

1

Wyszło że został graczem turnieju, pociągnął Argentynę do finału, w którym miał swoją akcję ale nie zamienił jej na gola. No i Higuain

0

Przecież od samego początku było wiadomo że Real to wygra, szkoda że strzelili gola przed przerwą bo po przerwie mogli już grać na 1/3 gwizdka. Bardzo rozsądnie zresztą, czeka ich trudny bój z Atletico który Barca ma już za sobą i na pewno będą robić wszystko żeby zgarnąć 3pkt. Okazuje się, że Benitez jak do tej pory nieźle zarządza drużyną, zobaczymy co będzie później

77

El Mundo (hiszp. "świat") – to wydawany od 1989 roku w Madrycie drugi co do wielkości hiszpański dziennik

I wszystko jasne

0

A co z Vermaelenem? Jeszcze nie wyleczył kontuzji?

2

Tu nie ma w ogóle porównania, przejść nowotwór i wrócić do gry a przejść rehabilitację, wyleczyć nogę w 100% i powrócić na boisko

3

Proponuję wszytskim oglądnąć obszerny skrót meczu. Szczególnie parady ter Stegena i sytacja po której straciliśmy bramkę. To Suarez pierwszy miał pretensje i wymownie rozkładał ręcę w stronę młodego Niemca. Stegen po prostu tłumaczył mu, że ta piłka to błąd kryjącego strzelca bramki a kryjącym w tym wypadku był Mathieu. Sam strzał padł z metra, oczywiście instynktownie mógłby to jakoś wyciągnąć ale sorry, to nie był jego błąd

7

Zdecydowanie częściej Luis powinien decydować się na uderzenia z pierwszej piłki. Ma doskonale ułożoną stopę

46

Ter Stegen wyciąga 2 setki i dostaje ocenę 5 od użytkowników

#ŻycieBramkarzaBarcelony

13

Po raz n-ty to powtórzę: Rakitić jest ZDECYDOWANIE za słaby na Barcę. Takiej mizerii w środku pola nie było nawet w rep. Polski za czasów tuza Murawskiego. I proszę skończcie z tym, że miał dobry poprzedni sezon bo to nieprawda, na palcach jednej ręki mogę policzyć jego dobre mecze w poprzednim sezonie i jeszcze zostałoby mi palców. Przecież on się rusza jak mucha w smole, każde przyjęcie i piłki jest tak sygnalizowane, że ja to widzę, a co dopiero profesjonalni piłkarze. Niczym nigdy nie zaskakuje a i jego znak firmowy czyli podanie do tylu również zaczyna szwankować, kpina!
Staram się wspierać zawodników w trudnych chwilach, ale tenczłowiek przekracza już wszelkie granice. Mam nadzieję że pozbędziemy się go pod koniec sezonu bez żadnych sentymentów

30

Uwielbiam radość Suareza z bramki swojej czy kolegów, od razu człowiek się uśmiecha

3

Niestety na chwile obecną mamy tylko jednego pomocnika ofensywnego - Roberto. Iniesta wypada pewnie na parę tygodni a Rakiticia piłkarzem a co dopiero pomocnikiem nazwać nie można

35

Nie sądziłem że kiedykolwiek to napisze ale: Roberto ciągnie grę Barcy

0

Nareszcie schodzi Raki

0

Pięknie, kontuzje zmarnują nam sezon

6

Żal mi ludzi narzekających na Ter Stegena. Bramkę zawalił Mathieu, a tu oczywiście wina Niemca. No i nikt już nie pamięta że Marc wyjął 2 piły które mogły dać kolejne bramki Leverkusrn

0

A o dwóch jego fantastycznych obronach już zapomniałeś?

3

Skuteczność kuleje na obie nogi, seta i dwuseta Sandro zmarnowana

0

Błyszczał? Kiedy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?