1

A porażka z Holandią 2:0? 7 meczów ale tylko w ramach eliminacji do ME.
Luksemburg 0 - 4 Hiszpania
Hiszpania 3 - 0 Białoruś
Hiszpania 1 - 0 Ukraina
Białoruś 0 - 1 Hiszpania
Hiszpania 2 - 0 Słowacja
Macedonia 0 - 1 Hiszpania
Hiszpania 4 - 0 Luksemburg

Z tuzami piłki reprezentacyjnej to oni nie grali..

10

Napisałem pod przeglądem prasy "A tak się czuje H....je" Chodziło mi oczywiście "A tak się czuje Hultaje" a moderacja usunęła mój komentarz

4

masz mnie, nie popisałem się

83

Skoro Mathieu ma ultimatum to Pique w tej chwili powinien trenować z Barcą B. Nie wierzę w te "rewelacje" Sportu

12

Hajto

0

Z twojego opisu wynika, że to wyciek pamięci, spróbuj użyć jakiegoś programu do jego zapobiegania, przeinstalowanie sterowników też może pomóc. A jeśli to wepnij dodatkową kość pamięci RAM w płytę główną

0

Do testowania nowego sprzętu medycznego w naszej klinice jak najbardziej ta szklanka będzie odpowiednia

53

Od trypletu do Championship

1

Komentarz usunięty

0

Ten weekend spędzam w krk

19

Dziś najlepszy lokalny zawodnik, jutro zdobywca ZP

0

Na pewno Hiszpanie, bo dzisiaj grają z Luksemburgiem

0

"Które miasto jest lepsze - Sewilla czy Barcelona?
- Sosnowiec" - Leo Messi

0

Wydawało mi się że Snake Venom to najmocniejsze piwo świata, wcześniej chyba był sink the bismark. Ale tam chyba dolewają alkohol, więc trzeba je brać pół serio. Dzięki za powyższy komentarz, na pewno spróbuję wymienienione przez Ciebie piwka o ile dostanę je w moim ulubionym sklepie ;) Do tej pory wybierałem głównie piwa z polskich browarów, czasami niemieckich, czas na Belgię

19

Argentyna bez Leo przegrywa z Ekwadorem 0:2 i to grając u siebie. To chyba by było na tyle jeśli chodzi o temat "Messi mało daje reprezentacji". Ci co narzekali na Sabelle również powinni stulić japy bo widać że to Messi utrzymuje Martino na stołku szkoleniowca repry Argentyny

0

Nikt tak pięknie nie potrafi posłać piłki w 4 piętro z wolnego

0

100% zgody, Rowing Jack z AleBrowaru, Imperator Bałtycki, Hopus Pokus, Oto Mata czy Atak Chmielu Pinty lub Krzyż Południa z browaru Reden to świetne piwka idealne do meczów

0

Co ja czytam
Tyskie to ściek, kolego jak lubisz goryczkowe piwa o wyważonym smaku spróbuj np. czarnej dziury od Pinty

0

Ludzie co wy pijacie, toż to piwopodobny twór robiony po kosztach, raz byłem w delegacji w fabryce Leżajska, oprowadzał nas pewien koleś i pokazywał cala fabrykę pod kątem automatyki ( no cóż w końcu taki mam zawód) i administracji. Jak chciałem zobaczyć produkcję to gość rzucił jakaś wymówkę i nie było tematu. Nie trudno było zgadnąć że używają starego chmielu, a fermentacja trwa kilks sekund.

Wydajcie raz kilka zł więcej i kupcie piwko z Pinty, Redena, czy Alebrowaru. Nie pożałujecie i już nie będziecie chcieli wracać do tych koncernowych szczochów.

1

że Ramos i Ronaldo mają nierówno pod kopułą było wiadome od dawna. Ale że Jese, James i Benzema? Kwestionują metody Beniteza po remisie z Atletico, a jakby dociułali do końca to 1:0 to zachwytów byłoby co niemiara jak to taktycznie Gruby zniszczył Cholo. Dziwne, że w styczniu po blamażu na VC nie kwestionowali Carlo. Czerwony się obraził bo Rafał skrytykował jego 2 juniorskie błędy jeden po drugim. Jak to dobrze że ten sabotażysta gra u białych

0

22 lidtopada powiedzą, że jednak możemy go zarejestrować. W sumie, jeśli śmietana przegra GD to nie pozwolą na rejestrację Ardy ;)

19

Czyli ogóry na wyjazdach ;)

0

Czyli tak jak myślałem - zostałeś totalnie zmanipulowany przez tvn

6

0

A co w nim jest złego? Tylko czekam na racjonalne argumenty a nie pie*dolenie TVNu "BO PIS TO ZUO"

0

Powinno ci być podwójnie głupio: Messi ma dwójkę braci

5

"najlepszą rzeczą od Leo Messiego" a cóż to za twór słowny redakcjo?

4

Wystarczy że Real zagra tak jak my a nawet gorzej. Taki pech jaki my mieliśmy z Sevilla w połączeniu z meczem życia bramkarza rywali zdarza się raz na sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?