2

Nie od dziś wiadomo że Real Madryt to na pierwszym miejscu firma i Perez wszędzie szuka zysków

1

Masz oczywiście rację, myślę że każdy kibic Barcelony marzy by wróciła magia Ronniego na Camp Nou, ale niestety to już się nigdy nie stanie, Neymar to inny typ zawodnika, ma ponadprzeciętną łatwość dryblingu ale bez przesady, do R10 nie ma startu

3

Gość jest niesamowity, dryguje Celtą jak Messi Barcą, zdołali wywieźć 3 punkty z El Madrigal akurat teraz, kiedy Villareal przeżywa swój świetny okres. Czapki z głów

22

http://www.fcbarca.com/50787-rayo-odebralo-pilke-barcelonie.html

To po tym wydarzeniu poszły naciski w stronę Martino, że nie jest wierny filozofii. Zaczął więc być wierny a w efekcie skończyliśmy sezon z niczym. Całe szczęście, że z Enrique to nie taka miękka faja i konsekwentnie realizuje swoją wizję

4

"za bardzo chciał pokazać, że potrafi kiwać jak Messi (a notabene nie potrafi)"

Tutaj przestałem czytać

"Poleci fala hejtingu" - oho niczym sam Tomuś Lis, palnie jakieś głupstwo a jak ktoś mu wytknie to wyzywa od hejterów - to samo jest u ciebie

Zmień dilera

9

Pique strasznie się ostatnio kompromituje. Zaczęło się od celebracji SPE, popadł w konflikt z kibicami, później obraził sędziego i został zawieszony, dolał oliwy do ognia swoim pamiętnym wywiadem. Odbiło się to na jego formie i to poważnie bo to co wyprawia jest wręcz kuriozalne. Co ciekawe w pierwszych 4 kolejkach w których nie mógł zagrać straciliśmy tylko 2 gole. Wrócił na Celtę i był jednym z głównych winowajców tego blamażu. Z Sevillą również najgorszy na boisku, to samo ex equo z Rakiticiem wczoraj w spotkaniu z Rayo. O ile Chorwata niestety nie można posadzić bo nie ma nikogo w jego miejsce o tyle z pikim jest zupełnie inna sytuacja. Tylko przyspawanie mu tyłka do ławy może mu w tej chwili pomóc

6

Paco Jemez*
Jimenez to napastnik Benfiki

0

Dokładnie jak napisali koledzy wyżej, dodam jeszcze że to Katalończyków nie rusza

0

Od początku sezonu nie mogę patrzyć co on robi. To samo było rok temu, w sumie w poprzednim sezonie zagrał 3 dobre mecze.. W lecie Barca powinna go sprzedać

29

Verma zbawi naszą obronę, niech się tylko chłop wyleczy

Kapitan i Generał - nawet Marca polewa z Grzmota ;)

8

cytat tygodnia

63

I jeszcze jedna wypowiedź: "Posłuchałem użytkowników fcbarca.com i już nie będę brał idiotycznego rozbiegu przed uderzeniem"

3

A ja konsekwentnie trzymam się swojego zdania: Chorwata należy pozbyć się jak najszybciej i kupić takiego pomocnika któremu leży styl Barcy

2

On od początku sezonu gra jakby miał kij w dupie
Terapia ławkowa jak najbardziej wskazana

6

Gombrowicz byłby dumny z groteski jaka miała miejsce w tym meczu

2

Poszedłem siusiu a tu 2 gole wbili

1

Podziekujmy Rakiticiowi który jest bez formy od 3 miesięcy

1

Słuchaj krzykaczu. Wspomnij ile to karnych biali wysymulowali a ile nie odgwizadli sędziowie dla Barcy

1

2-1 do przerwy zważając że gramy w 8 ( bo Rakiticia Pique i Sandro piłkarzami nazwać dzisiaj nie mozna) całkiem nieźle

0

wyżej żale na fiolecie. Barca w przeciwieństwie do mierd nie wymusza karnych

6

Dlaczego oni sobie nie wyłożą pikki na pustaka? Za łatwo?

0

Ja pierdole....

3

Bez tego głupiego rozbiegu i widać efekty

1

Na miejscu Enrique bym pikego i rakiete zamknął w kiblu w przerwie

0

Tak to się kończy. Rakitic to frajer roku

3

ile setek jeszcze zmarnuja?

1

Co od odwalil? Zaraz to się zemści

0

Na mecze z Barcą czy Realem zawsze 200% motywacji i walka do upadłego. Potem im się to odbija na formie i kondycji. Pyknęła to za dużo powiedziane, miała więcej szczęścia niż rozumu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?