qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Klasyk zbliża się wielkimi krokami to i As musi swoje dopiec Barcy
1
Czy to jest ta akcja?
37
Niby nie wygląda to za różowo ale:
W lidze mamy tyle punktów co Real i dzieli nas tylko różnica bramek
W LM wygrywamy z Bate na CN i praktycznie pewny awans
W PK rewanż z Villanovense na CN, formalność
W dodatku plaga kontuzji i absencja boga futbolu, moim zdaniem mimo wszelkich przeciwności losu związanych z sankcjami, kontuzjami i sędziowaniem rodem z Madrytu jest całkiem nieźle
1
Żeby określić koszta należy znaleźć przyczynę.
Sprawdź temperatury na procu i grafice. Stacjonarka czy laptop? Pobierz Crystal Disk Info, odpal i sprawdź co ci tam pokaże
0
Tjaaa jasne.
Temat zamykam.
.............................................................................
WinXp, TV NC+, tel. Orange, Ubezp. Liberty Direct, konto Deutsche Bank, gacie Armani
1
Stary ale jara
0
W trybie awaryjnym również?
16
Neymargate jest jak gó*no ze styropianu - spłukują, spłukują i nadal pływa
7
Akurat Samper grał wczoraj bardzo słabo, a Gumbau średnio ale na pewno lepiej od tego pierwszego
6
XD Messi jest w trakcie leczenia kontuzji wy pisaliscie ze olewa repre jak gazety pisały, że nie będzie się spieszył z rehabilitacją żeby tylko zdążyć na kadrę. Pomyśl osiem razy zanim coś napiszesz.
1
Robisz przelew a po minucie cieszysz się kanałami eleven w HD. Wizja nie spóźnia względem fonii, tak jak to kiedyś było. Oglądałem mecz z Eibar i chodziło miodnie, jedyny minus to to, że jest jakaś niecała minuta opóźnienia w stosunku do rzeczywistości. Dlatego podczas meczu nie radzę czytać komentarzy :p Zresztą, 11 zł to grosze jak za taką usługę, nawet jak ci coś będzie przeszkadzać to stracisz niewiele
1
Czyli idąc tokiem rozumowania fanów Realu James i Modrić mają gdzieś reprezentacje swoich krajów
9
Mniemam że pozostała piątka ma kompleks Argentyny (jak wielu Brazucas) i dlatego nie wybiorą Lio
3
"Mascherano zabraknie przez trzy następne mecze, ponieważ z Villanovense odpoczywa, a dwa następne to efekt sankcji nałożonej na Argentyńczyka" - błąd, w meczu z Bate (po meczu z Getafe) będzie mógł zagrać
24
Perez za mało zapłacił
5
Klękajcie narody
http://replygif.net/i/750.gif
1
Podbije sobie jeszcze na Getafe
25
3 najlepszych piłkarzy świata:
1. Messi
2. Messi bez formy
3. Messi z kontuzją
28
Faworytem buków jest gilotyna dla Masche
Gilotyna - 1,60
Klasyczne ścięcie - 1,92
Ukrzyżowanie - 2,27
Stryczek - 2,39
Madejowe łoże - 3,04
Ukamienowanie - 3,70
Ułaskawienie - 11,56
11
Najważniejsze, żeby Messi wyleczył kontuzję w 100% nawet kosztem przegranego Klasyku
2
Luisito genialnie "zabiera się" z piłką, oby utrzymał formę do GD
7
W obecnej formie nie łapie się nawet na ławę w GD
1
Powinien komentować ten gościu co komentował Barca - Rayo. I koniecznie z jakimś lepszym partnerem bo Ćwiąkała to beztalencie i zawsze denerwują mnie te jego diagnozy kiedy zawodnicy nie podnoszą sie po faulach
13
Jarka można lubić lub nie ale trzeba mu przyznać, że łeb do polityki to on ma. Kilka lat temu media ogłaszały jego zmierzch i odejście na emeryturę, a tu proszę, zdobywa samodzielną władzę. I to w jakim stylu, przez 8 lat reżimowe media siały propagandę i oczerniały Jarę i pis na każdym kroku (patrząc co wypisują ludzie w internetach, także tutaj, media skuteczni wyprały niektórym mózgi),stracił brata i wielu przyjaciół z partii i mimo tego wszytkiego dostał 40%. Nie przepadam za pisem ale zamiast stulać farmazony należy dać im szansę
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12187930_10153818419439388_399872684927330550_n.jpg?oh=407f259905d67425d358d9dbdbffb5fc&oe=56B74856
0
Na obecną chwilę 4.66 :
0
Już raczej nie ma. Krul jednak nie wejdzie
0
Temat rzeka, próbowałem wieeele różnych specyfików i mogę powiedzieć, że najlepszy pod względem zapachu i trwałości jest jak dla mnie Prada Luna Rossa Extreme. Jeśli jednak chcesz coś tańszego i równie dobrego to stara dobra Euphoria Calvina Kleina
0
Obyś miał przyjacielu rację
1
Stawiam dolary przeciwko orzechom, że dostanie 4 mecze