3

Nie może ich ratować w każdym meczu, to się musi kiedyś skończyć. Mam nadzieję że już we wtorek PSG ich ogra

0

Jak tam komentarzy na mierda sports network? Nadal wspominają z bólem w głosie jak to Real stracił punkty z Malagą?

0

Tez to zauważyłem, najbardziej jest aktywny jak Real wygrywa albo Barca przegrywa/remisuje

72

Wysiłek - Masche
Praca w zespole - Busquets
Pokora - Messi
Szacunek - Iniesta
Ambicja - Suarez

Wszystko się zgadza

0

Ale podnieta..

0

te 2 jełopy są kibicami Realu,

0

mało brakło!

0

Dobrze

1

Ale dynamiczny mecz, ostatnio się tak bawiłem kiedy obserwowałem jak farba schnie

4

Komentarz usunięty

0

Podczas rozmowy mogłeś zwiększyć lub zmniejszyć głośność przyciskiem Volume up/Volume down

0

ustawianie głośności rozmów to już na Jellybean było :p

1

Martin taki jest, niby rozwleka akcję, niby wydaje się że mógłby zrezygnować z kilku rozdziałów ale w kluczowym momencie okazuje się że wszystkie wydarzenia były ze sobą powiązane a ich skutkiem był ten key event czyli jakis kluczowy zwrot akcji

1

Sansa u Blotonow, Jamie w Dorne (dlaczego w serialu nie było Arysa Oakharta?), Lady Stoneheart też pominęli (to po cholerę w serialu Beric Dondarion), Wątek Gendryego totalnie pomieszany, tak samo wątek Brienne, brak charakterystycznych postaci np. Gryf, czy Vargo Hoat za którego stworzyli jakiegoś szczurowatego przydupasa Boltona. W książce dziedzic północy czyli syn Robba żyje tak jak i jego żona.

Strasznie mnie zawiódł sezon 5. Dziwi mi mnie że Martin zgodził się na takie poplątane akcji. A co do Stannisa to będzie żył, w odcinku też nie jest jasno pokazane czy ginie czy nie.

W sezonie 6 najprawdopodobniej wprowadzą Eurona i Victariona, aż jestem ciekaw jak się zaprezentują no i czekam na wiec Greyjoyów

0

Oj tak studentki są najlepsze bo dojrzalsze od licealistek i wiedzą czego chcą ;) Aż mi się przypomniały piękne czasy studiowania

3

Liczę na gola Sandro lub Munira

0

Komentator RAC1 tez bardzo dobry bo chociaż nie rozumiem praktycznie nic co mówi ale czuć te emocje w jego niekiedy załamującym się głosie

0

Chyba jestem jedynym na tej stronie któremu nie podoba się komentarz Hudsona.. Zdecydowanie bardziej wolę panów ze Sky Sports

Przykładowo:

0

Żadnych

1

Dobre pytanie, ja bym się zastanawiał nad finałem LM z United na Wembley, albo w półfinale LM w sezonie 10/11 z Realem (wyjazd).

0

Ja bym raczej powiedział nie obstawiaj Arsenalu :P Tyle razy mi utopili kupon, że w końcu przestałem na nich stawiać nie ważne jak atrakcyjne kursy by były.

1

Jeśli chodzi o rzecznika to wal jak w dym, on właśnie jest od rozwiązywania takich jednostkowych spraw.

46

Krysztianu się obraził i kazał Bejlowi zwolnić agenta, śmiechłem nawet. Cyrk na kółkach kwadratowych

0

Czytałem. Generalnie książka dobra, zawiera dużo ciekawostek i anegdot. Jednak strasznie biła mi w oczy brak obiektywizmu autora, strasznie "wybielał" Real i uznawał go za najlepszy klub w historii hiszpańskiego futbolu

0

Jasne, o ile chodzi ci o prawdziwe polskie piwa z prawdziwych polskich browarów np. Browar Reden, Pinta, Wąsosz, Wrężel czy AleBrowar. Bo tyskie czy żubr to nie są polskie piwa tylko produkowane w Polsce z polecenia zagranicznych koncernów

2

"Sik" to jest dopiero tarta. Ogólnie wszystkie koncerniaki to takie badziewie że nawet piwem bym tego nie nazwał. Wszelkie tyskie heinekeny carlsbergi wojaki żywce kasztelany lezajski czy żubry to tylko do czyszczenia klozetu się nadają

1

Błagam niech to będzie trzeci komplet zamiast tego niebieskiego badziewia

3



Ten mecz zawsze mam w głowie jak Barca lub Real grają z Rayo. Mierdy miały wtedy furę szczęścia..

0

Nie tylko ty. Ogólnie, to Hudson czy tacy z hiszpańskich stacji tv mnie nie jarają, komentatorzy Sky Sports to wg mnie najlepsi w swoim fachu. Rac1 też miło się słucha bo czuć emocje w załamującym się niekiedy głosie głównego komentatora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?