qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
"Wcześniej Santos domagał się odszkodowania w wysokości 55 mln euro, ale póki co FIFA nie podjęła żadnej decyzji"
Każdy Brazol jest taki sam - za pieniądze sprzedaliby własną rodzinę i ciągle im mało. A co do FIFA to poczekajmy, w styczniu zarejestrujemy Ardę i Vidala, kupimy jeszcze kogoś (NOLITO!), to FIFA nam pyknie karę 55mln euro. Spłacimy do yebną 6 miechów na ławie dla Neymara. Ojczulek Neya zrobi głupią minę, zrzuci winę w pełni na Barcę i zabierze synka do PSG albo City.
I tak, jestem jasnowidzem, zobaczyłem to w kartach
22
Jak trwoga to do Leo. Winili go za porażkę w finale CA to teraz mają, w dwóch meczach ze znacznie słabszymi rywalami zdobyli 1 punkt i są w ciemnej d. Messi nie powinien ryzykować i pod żadnym pozorem nie jechać na zgrupowanie w listopadzie
3
To widocznie niewiele słyszałeś w życiu
0
Legendarny DT w Polsce?! Kiedy i gdzie?
5
Tak jak kiedyś pisałem, Fifa będzie zwlekać i zwlekać żeby w końcu powiedzieć nie. Później Tas będzie zwlekał i zwlekał żeby końcem grudnia powiedzieć: możecie zarejestrować Ardę. Oczywiście na nic to nam się nie przyda bo od stycznia już będzie po zakazie.
Olać ich KMŚ albo zamiast pierwszej drużyny wysłać Barce B
1
No niestety, pisałem już kiedyś o tym, że mu strasznie palma odbiła po tryplecie. Nawrzucał zdjęć z laskami to wakacjach, niedawno ze swoim Lambo czy innym Ferrari, a najbardziej mnie żenuje ta jego "pobożność". Taki świetoszek jak i jego ojczulek, który ciągle gada jaki to Bóg jest dla niego ważny, a co chwila wypływa na wierzch jakaś afera np. orgia w Londynie. Daje Neymarowi jeszcze 2-3 sezony w Barcy, a później przyjmie nieprzyzwoicie wielką ofertę z PSG i alivederci Roma, a raczej Barcelona.
2
Zarobi też bajeczne pieniądze a za kumpli ma Messiego Suareza czy Iniestę. W ogóle rola trzeciego bramkarza jest totalnie zbędna, w razie kontuzji dwójki podstawowych bramkarzy (odpukać!) powinno brać się golkipera z rezerw
3
Mam szczerą nadzieję że Fernandez stanie na wysokości zadania i w styczniu sprowadzimy Nolito. 18mln w dzisiejszych czasach to bardzo mało, a sam Hiszpan gra fenomenalnie i w dodatku chce wrócić do Barcy
0
Szkoda, ta dzicz powinna trzymać się z dala od każdej wiekszej imprezy
8
Przecież Ronaldo zdobył już złotego buta i teraz go tylko odbierze.. Złoty but to nagroda za najwięcej bramek w danym sezonie w lidze
21
Ciężkie życie będzie miał teraz Bale, w każdym razie piłki od Krysztianu nie dostanie
0
Ponoć wspiera go bo Mou ma w kontrakcie klauzulę na podstawie której w razie zerwania kontraktu Mou ma dostać odprawę w wysokości 30 kilka mln euro
0
Raul to klasa, a poza tym nie jest zatrudniony w firmie Real Madryt. Zidane jest, moim zdaniem od dobrze wie że Messi miażdży Ronaldo w niemal każdej dziedzinie sztuki piłkarskiej i że Barca to najlepsza drużyna ostatniej dekady ale tego nie powie publicznie bo Perez dostałby mega nerwy
0
Nie rozmumiem o co ci chodzi. Płaczesz że Lucho nie stawia na młodych a jak Munir potrafił się wykazać to ględzisz że słaby.
Tjaaa geniusz defensywy Bartra zagrał 1 dobry mecz i to za Martino, w którym w decydującej akcji meczu zawiódł ( nie, nie winię go o to ale niestety brutalny fakt). Z Getafe czy hegemonem hiszpańskiej piłki Granadą grał już jak amator. Z Almerią też się nie popisał. To chyba jasne że jeśli nie radzi sobie z takimi przeciwnikami nie poradzi sobie z Sevillą Atletico czy Valencią.
Roberto ma 23 lata a teraz gra regularnie. Wcześniej rzeczywiście nie dostawał zbyt wielu szans.
Montoye przemilczę bo jak uważasz że kiedykolwiek był lepszy od Carvajala to nie mamy o czym dyskutować
Jakby Lucho w poprzednim sezonie kierował się współczuciem i równym rozkładaniem sił i szans dla rezerwowych to zamiast trypletu byłby może 1 puchar, w 100% wydawało mi się zrozumiałe dlaczego od stycznia grała Once de Gala praktycznie co mecz
Podsumowując narzekasz na to że młodzi nie dostaną szans a jak już któryś dostanie to narzekasz że słaby. Za to Montoye którego by Wawrzyn wygryzł ci szkoda. Fuck logic
9
Bartra w poprzednim sezonie błyszczał ale tylko ze sredniakami, z lepszymi przeciwnikami dawał ciała. a poza tym jego nie można już zaliczyć do tych młodych, ma już 24 lata i nadal nie może przebić się na stałe do pierwszego składu
Roberto jeszcze do czasu rozpoczęcia obecnego sezonu wszyscy chcieli sprzedać i zrozumiale bo grał fatalnie.
Montoya... Dziw bierze że kogoś nadal boli jego odejście do przeciętnego Interu w którym podobnie jak w Barcy zajmuje zaszczytne miejsce na trybunach. Gracz na miarę Getafe, niestety
Adama został wypożyczony do Premier League i dobrze, w Barcy nie dostawałby praktycznie żadnych szans na grę
Munir i Sandro dostali w tym sezonie ogrom szans i nie do końca je wykorzystali, chociaż Munir pokazał że to on powinien zostać w klubie w razie przyjścia Nolito
Samper - po raz kolejny apeluje, oglądnij sobie skróty meczów Barcy B i po czyich błędach padają gole dla przeciwników.
Grimaldo wydaje się być w zbyt gorącej wodzie kąpany, po takiej wypowiedzi na temat trenera Lucho raczej go nie powoła
Wiec jak widzisz nie masz racji i Lucho stawia na młodych a dodatkowo ma co do nich anielska cierpliwośc
23
Mylisz się. Stwierdzenie czy lepszy jest Messi czy Ronaldo jest oczywiste. Żadnego obecnego piłkarza biegającego po boiskach świata nie można równać z Leo Messim. Leo to geniusz, wirtuoz, dzięki niemu piłkę nożną możemy nazwać rodzajem sztuki, a Messiego wybitnym artystą. Wyprawia on rzeczy nieosiągalne dla każdego innego człowieka, w pojedynkę potrafi wygrać każdy mecz, a niekiedy powoduje ścisk w gardle i szczenę na podłodze. Zamiast pisać takie głupoty włącz sobie jedną z kompilacji o atomowej pchle i delektuj się jego magią.
0
Wraca Vermaelen więc tak czy siak Pique powinien posiedzieć na ławie. Najpierw wyzywa sędziego i pozbawia nas jakichkolwiek szans na remontadę z Bilbao, następnie w meczu z Celtą podaje do Aspasa który wbija nam bramkę na 2:0, przy reszcie bramek również się nie popisał. Ostatnio nie wjeżdża na pełnej żeby dobić piłkę do pustej bramki bo "myślał że jest na spalonym" myśliciel od siedmiu boleści. Jego gra jest strasznie irytująca i lepiej dla niego żeby na jakiś czas przywitał się z ławką dopóki się nie ogarnie analogicznie jak w poprzednim sezonie
13
A co to jest Athletico?
2
Obamajang to świetny zawodnik ale gdzie on by u nas grał? Zdecydowanie za dobry na bycie zmiennikiem. Oczywiście, że te rewelacje mundo są wyssane z palca ale może kiedyś jak Luisito będzie po trzydziestce
7
Darude - Sandstorm
3
Epicka akcja z tą muzyką
1
Taktycznie Irlandczycy niszczą Polakow
0
Nie rozumiem tej decyzji o wystawieniu Linettiego, przecież to piłkarz z ostatniej drużyny ekstraklapy
3
Prowadzimy*
0
Załaduje jakieś Huesce i znowu będzie Crackitić
0
Cristiano zawsze ma kontuzje jak nie jest w formie
4
Naiwni jesteście skoro myślicie że PSG puści Verrattiego gdziekolwiek
1
Verratti to marzenie lecz niestety PSG za nic go nie puści. Gundogan? Wielu chyba nie widziało go w akcji w tym sezonie w Dortmundzie. Taki turecko-niemiecki Rakitić
1
Bardzo ciekawy tekst, świetnie wyjaśniony, nawet taki laik w tej dziedzinie jak ja zrozumiał o co w tym "człapaniu" chodzi.
A co do filmiku, to właśnie tego się obawiam w najbliższych GD co zostało w nim ukazane. Mierdom często wyłącza się myślenie w tych małych móżdżkach i z premedytacją faulują rywali. Oby Leo w GD był nie do zatrzymania na żaden - zgodny czy niezgodny z przepisami sposób
1
W 2 minuty przeczytałeś cały artykuł? Mistrzu