1

Fizyka spłatała nam niezłego figla, przecież piłka odbiła się od pleców Rico i zmierzała do bramki (powoli bo powoli ale jednak) a tu na linii bramkowej lekko skręciła i jak się skończyło każdy widział.. Pique nie chciał się pobrudzić

0

Też. Pasowałoby się skrzyknąć i coś zadziałać

1

Ja też najczęściej krytykuję Chorwata za jego grę, ale w tym meczu zagrał na prawdę solidnie. I mógł skończyć z 2 asystami gdyby Luisito był skuteczniejszy

0

Indyk myślał o niedzieli a w sobotę łeb ucięli. On ma być piłkarzem a nie myślicielem

0

O ile się nie mylę, to jego 4 gol z wolnego w 4 meczu. Jednego władował Newcastle, jednego Porto i jednego jeszcze komuś

0

Podpisuję się rękami i nogami

2

Najlepsze to były wasze słupki. Barca powinna ich rozsmarować po tym boisku, ale jak pech to pech. Co do Rico to zagrał mecz życia, gratulacje, ale stawiam dolary przeciwko orzechom, że z Realem zagra na swoim standardowym poziomie

0

Można, ale są pewne granice. Barca rozegrała dobry mecz a niektórzy piszą bzdury, typu "nic nie gramy w tym sezonie"

0

Czas reakcji Pikusia mnie rozwala, tak jakby miał lagi

1

Ostatni raz oglądałem mecz z komentarzem Eleven. Nie dość, że popełniają karygodnie błędy (np. dzisiaj powiedzieli, że stadion Sevilli to Vincente Calderon), puszą się z tą dziwną wymową Masche i ter Stegena, (to dlaczego nie wymawiali choćby "Rezies" zamiast "Rejes" bo tak przecież mówią w Andaluzji). Dodatkowo to co mówisz, a jeszcze po tonie ich głosu i niekiedy lekceważących wypowiedzi na temat Barcy oraz co chwila wspominanie o Realu można łatwo stwierdzić, że są mierdami.

8

Proponuje niektórym użytkownikom wyjść z domu i ochłonąć. Dopieo później wrócić i pisać

1

Ta porażka boli zdecydowanie bardziej niż przegrana z Celtą. Były akcje, strzały, stałe fragmenty. Jedyne czego brakowało to szczęście, bo ileż to razy piłka może odbijać się od słupków czy poprzeczki.. No i Rico, krytykowany, wpuszczający hurtowo gole, popełniający babole a tu akurat jak na złość zagrał mecz życia z Barcą. Ogólnie gra była dobra i składna, zasługiwaliśmy na zwycięstwo no ale cóż. Maraton meczów się skończył, kolejno czekają nas stosunkowo łatwe mecze, w sam raz by złapać formę.

3

Wiedziałem że udawał

0

Bramkarz który puszczał gole hurtowo gra mecz życia z Barcą. Do tego pech i kontuzje i mamy

0

Mecz życia Sevilli, to się śmieszne juz robi

5

Sprawdzam komentarze i co? Oczywiście znaleźli się idioci piszący że Barca gra słabo. Ręce opadają

42

Co ten komentator pier...li przecież Roberto widział piłkę i interweniował

0

No i obrońcy wykartkowani, bardzo dobrze

0

bo był spalony

1

Rakitić i ofensywa to jak ogień i woda

3

Czyli Busquets w roli Andresa

7

Z graczy obu zespołów, których na pewno nie zobaczymy w dzisiejszym meczu można by ułożyć fenomenalną 11:
http://pbs.twimg.com/media/CQYO2FkWgAALgQM.png

1

2

1

To ironia? Bo nie ogarniam

10

A oglądasz Barcę B? Samper niczym szczególnym się nie wyróżnia a czasami popełnia juniorskie błędy. Wszyscy żądają go do pierwszej drużyny a mało kto się zainteresuje jego występami w Segunda B. A poza tym to trener wie najlepiej kto się nadaje do Primera a kto nie

4

Do tysiaka żeby chodziła Fifa? Na jakim ty świecie żyjesz

0

ja postawiłem X do przerwy

0

może chodziło mu o kretyna? Jeśli tak to na pewno mówił o samym sobie

8

Rakitić w formie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?