1

Dzięki, ogłuchłem

0

Depor grało wczoraj z Gijonem

2

Aż przypomniał mi się Szpaku i jego Puziol

2

Nie strasz, nie strasz bo się .... i tak dalej

1

Warto dodać że Celta miała niebywałe szczęście w tym meczu na Camp Nou, bodajże 4 razy piłka uderzala w słupek bądź poprzeczkę, w dodatku msn nie potrafiło wykorzystać znakomitych okazji bo takowe były

56

W Madrycie w końcu mogą cieszyć się z jakiegoś pucharu

1

Powiedziałbym że ręczna. Później koszykówka. Siatkówka moim zdaniem nadal jest niszowa

5

No to napisz co według ciebie Leo pokazał do czego jest zdolny. Tylko błagam oszczędź "bo kopnął piłką w trybuny" bo to był jednorazowy wybryk.

Książkę Ibry czytałem i nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi, Ibra zawsze w ciepłych słowach wypowiada się o Leo.

Co do atlety, nikt nie zabrania mu się cieszyć z goli, ale chodzi mi o to w jaki sposób to robi, jak otworzy wynik czy strzeli przeciwko naprawdę klasowemu rywalowi to jeszcze zrozumiałe, ale kiedy widzę jak się napina po zdobyciu bramki na 6:0 ze slabiakiami to z żenady aż muszę się przejść po pokoju

2

Ja bym się nie ekscytował Bartrą po jednym dobrym meczu i to z Levante na Camp Nou, jak dostanie szansę z lepszym przeciwnikiem i ją wykorzysta to zmienię częściowo zdanie o nim

43

3 rzeczy się jeszcze bardziej potwierdziły po tym meczu:

1. Bravo jest świetnym ale niedocenianym bramkarzem. Jak ogląda się niektóre jego interwencje to ma się wrażenie, że to takie proste złapać wolno leżącą piłkę albo ustawić się e bramce gdy przeciwnik wyprowadza kontrę. Z poprzedniego sezonu pamiętam jedynie 2 jego błędy - z Sevillą źle sparował piłkę, po czym padł gol i z Getafe na Camp Nou kiedy minął się z piłką i musiał za nią wracać, bramka nie padła bo błąd naprawił. Ter Stegen przeplata świetne parady prostymi babolami, a w takim klubie jak Barca to za mało.

2. Niektórzy nie wyobrażają sobie Barcy bez Messiego, ja się z tym nie do końca zgadzam bo było życie przed Messim, będzie i po. Natomiast Busquets to inna bajka - jak on w pojedynkę potrafi się ustawić i zdominować środek pola jest niesamowite. Na szczęście wciąż jest młody i na takiej pozycji jaką jest CDM będzie jeszcze długo nas cieszył swoją genialną wizją i wprowadzał spokój w szeregi Barcy

3. Spodobało mi się co zrobił Messi po golu na 4:0. Nie było żadnej przesadnej radości, po prostu odebrał gratulacje od drużyny i podziękował Bartrze za asystę. Wyobraźcie sobie, co by się działo gdyby maszyna strzeliła taką genialną bramkę. Napiął by się jak plandeka na żuku. Ta rozbrajająca skromność Leo w połączeniu z kosmicznymi umiejętnościami czyni go najlepszym w historii

2

Kolejny raz udowadnia że radzi sobie kiedy Barca gra ze sredniakiem na Camp Nou. Przyjdzie lepszy rywal i wróci stary Bartra

2

Gumbau wykonuje każdy ruch niemal identycznie jak Busquets

0

Grają jak za Martino

19

Narzekacie na Munira ale Neymar wcale nie gra lepiej

1

Rakitic jest strasznie przewidywalny, jak przyjmie piłkę to już wiadomo gdzie poda

0

Tots som Pique no fajne fajne

11

Komentarz usunięty

17

Najpierw weź te luby co doktor przepisał

2

Ale go zostawili na tej lewej

6

Powtarzam to odkąd do nas przeszedł - Chorwat nie nadaje się do barcelońskiej układanki i moim zdaniem formy z Sevilli nigdy w Barcelonie nie osiągnie. Na palcach jednej ręki można policzyć nie tylko jego dobre zagrania jak pisze autor, ale i dobre mecze. Jego asekuracyjna gra do tyłu czasami woła o pomstę do nieba. A najgorsze jest to, że do stycznia nie będzie miał konkurencji na swojej pozycji i nie chcę być złym prorokiem ale jego gra się nie poprawi.

14

Szybko czytasz

2

4 kolejka jeszcze nie minęła, a już można by zrobić kompilację 10-minutową o "pomyłkach" sędziowskich na korzyść mierd i na niekorzyść Barcy

3

Tak się właśnie zastanawiałem wczoraj co napiszą asik i mareczka i oczywiście się nie zawiodłem, asik widział nieznanego prawidłowego gola Realu a mareczka zapomniała wspomnieć o pomyłkach sędziego. Michnik byłby dumny

1

Nie ma takiej szansy, Fifa jasno powiedziała że zarejestrować nowych zawodników możemy dopiero 4 stycznia

1

Moda na druki odcinek 77109302

7

Chodziło mu o: "Każdy ma prawo pomylić się na niekorzyść Barcy i korzyść Realu 5 razy w ciągu jednej kolejki"

0

Co się działo w meczu Realu? Jakieś druki były?

4

Jakim cudem ten burak Costa nie ma jeszcze czerwonej kartki

3

Przy dobrym autobusie nie ma miejsca na strzały z dystansu, wmeczu z Romą Leo próbował i niewiele mu brakło, ogólnie moim zdaniem strzałów z dystansu jest zdecydowani więcej niż za czasów Pepa, Tito czy Taty

1

A niech im pakuje i 10 bramek, nic to nie zmieni jak jutro Barca poradzi sobie z Levante.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?