qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
Oby się odblokował i w lidze i ustrzelił coś z Atleti
20
2
Nie wiem czy ktoś już to wrzucał ale proszę:
Jak można porównywać Leo do jakiegokolwiek innego piłkarza, toż to jest absolutny geniusz wszech czasów
0
i flagi z tyskiego na balkonach
3
Neymar dzisiaj normalnie trenował. Ale ulizał się jak idiota
4
Spoko, po mojemu to zwykła zwała żeby nie grał w meczu o pietruszkę przed maratonem meczów
26
Roberto - od zera do zera do zera do zera do bohatera
1
Trzeba wstać do roboty o 5 :S
34
No tak, 20:30 zajęta na absolutny szlagier Espanyol kontra Sporting Gijon
2
19.00 naszego czasu
10
Według Guillema Balaguea winę za niepowodzenie transferu Davida de Gei ponosi jedynie Real Madryt. Działacze hiszpańskiego klubu do ostatniej minuty liczyli na to, że Manchester United się ugnie i obniży wymaganą kwotę, ale ostatecznie się przeliczyli.
Znając Floresa i jego brudne machloje to to jest prawdziwa wersja wydarzeń
0
milion pięćset sto dziewięcet
1
Jak Tajlandia to na 95% podróba
2
No i po banie FIFA! Teraz byle do stycznia
7
No to Dawidek sobie nagrabił u kibiców Atletico i Manchesteru, nie będzie miał łatwego sezonu. Keylor natomiast pewnie czuje się fatalnie a jego morale są bardzo niskie bo przecież półgłówek Florek próbował wypchnąć go z klubu. Ależ kompromitacja ;)
0
United nie obowiązuje finansowe fair play
0
Dawać sędziego z Manity
1
Współczuję członkom penyi Atletico imienia de Gei, chyba będą musieli ją przechrzcić
1
Ktoś ma dobry humor i chce żeby mu go zepsuć? To proszę: Mateu Lahoz będzie sędziował mecz Atletico - Barcelona w sobotę 12 września 2015r.
1
Jeśli to prawda to po raz kolejny potwierdzi się że Real to tylko i wyłącznie firma i traktują swoich "pracowników" jak szmaty - szkoda Navasa, brak szacunku dla mierd
11
Tylko że Messi zasłużył na każdego eeuro centa którego dostaje, przez 10 lat był lojalny i dawał Barcelonie wszystko, Neymar dopiero 3 sezon będzie zawodnikiem Barcy a jego wymagania finansowe są nieadekwatne do jego stażu w stolicy Katalonii
5
Jakoś od poprzedniego sezonu mam wrażenie że to jest już nieuniknione.. Pytanie tylko kiedy to nastąpi
45
3:0 z Sevillą na wyjeździe to niebywałe osiągnięcie więc tak, sieje postrach
63
W Kolumbii myślą że James powinien zdobyć złotą piłkę - to coś jak Romuś Kołtoń uważał że ZP należała się Lewemu
5
kolejne 3 mecze ligowe to Atletico, Levante, Celta. Świetnie by było mieć 15 punktów po potyczce na Balaidos ale 13 brałbym w ciemno
2
Meczu nie oglądałem ale obejrzałem długi skrót i nóż mi się otworzył w kieszeni jak widziałem nie wzuszoną facjate tego pseudo sędziego, miał koleś tupet... Odsunąć od sedziowania to mało, ciekawe jakie zachowanie w polu karnym ten ulizany goguś uznaje za przewinienie, nędza atrapa arbitra
0
Jak grało MSN? Kto najlepiej a kto najgorzej?
0
Niestety nie mogłem obejrzeć meczu, czy sędziowanie na prawdę było tak tragiczne? Co nam odebrali?
9
O widzę że nie tylko ja nie śpię ;) Ogólnie to moim zdaniem ciężko może być na wyjeździe z Romą, wzmocnili się na prawdę grubo. No ale l
liczę na 12pkt po 4 pierwszych meczach a później spokojne ogrywanie wychowanków