qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Terry, D. Costa
1
Skoro daliście Rakiticiowi 6 to Mathieu zasłużył na 7,5. Niestety Chorwat w niczym nie przypominał siebie z poprzedniego meczu i zagrał bardzo słaby mecz, po zejściu Iniesty nie miał kto kontrolować środka pola. A, że Roberto ma ocenę wyższą od Francuza to już w ogóle nieporozumienie
0
Patrząc, w jakiej formie jest obecnie nasz crack, Barca na pewno wygra te 2 pozostałe trofea ;)
0
Pique powinien czasem ugryźć się e język bo zachował się jak ostatni gimbus
1
Dlatego uważałem, że General powinien był zakończyć karierę w Barcy za 2-3 sezony. Tego piłkarza nikt nie zastąpi, a nasza ławka wygląda dość mizerne do stycznia.
4
Ogółem to Real ma dwójkę przydupasów którzy sezon w sezon dostarczają im 12 punktów - espanyol i getafe. Szkoda, że Girona nie awansowała bo chociaż mielibyśmy jednego dostarczyciela :p
0
Moim zdaniem Suarez> Neymar w poprzednim sezonie jeśli chodzi o wkład w grę drużyny
1
Apel do kogoś od statystyk: powiedzcie mi, kiedy Barca ostatnio straciła gola bezpośrednio po strzale z wolnego? Nie licząc wczorajszego meczu
0
nieważne, uprzedzili mnie
1
Kiedyś policzyłem i w samej lidze w poprzednim sezonie nie uznano nam 8 bramek zdobytych prawidłowo
5
Niestety takich jest mnóstwo...
3
Od 3:1 Leo zaczął odpoczywać (i dobrze! ) skoro kolejny mecz juz w piątek. Po wyrównaniu przez Sevillę znowu wziął sprawy w swoje nogi
5
Masche slabiutko dzisiaj zagrał
1
Też tego nie rozumiem, najgorzej grał Masche, gubił krycie, dublował pozycje Pique, słabo czytał grę... No i Bartra kolejny raz (który to już z kolei?) udowadnia, że jest za słaby na Barcę
2
Do końca liczyłem, że jednak zostanie... Ci, którzy hejtowali go przez cały poprzedni sezon teraz wyrażają żal, że odchodzi, jak to wszystko może się zmienić w ułamek sekundy
1
Kiedy ktoś powie, że Ronaldo jest lepszy od Messiego: https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11229284_1124285837600097_7840983177286459684_n.jpg?oh=737f41b8b1874165b63f4119836d39ba&oe=5650E205
0
Ładny chlew będzie aż chciałoby się rzec. Nikt tam z nich nie przechodził świnki za dzieciaka?
1
Stoke ma bardzo fajną ekipę, lada dzień dołączy do nich Shaqiri i na prawdę mogą namieszać w PL
5
http://i57.tinypic.com/ka3iat.jpg
1
Stwierdzenie, że Barca jest w świetnej dyspozycji po meczu z - nie oszukujmy się słabo dysponowaną Romą raczej nietrafione, ale ogólnie dobry tekst
1
No to nie fajnie dla Grzesia, środek obrony to nie jest jego pozycja, w ostatnim meczu Sevilla - Barca Neymar kręcił nim jak wiatrakiem
1
Bo to strona o Barcelonie i powinno się wyłącznie pisać o La Liga w komentarzach. Ewentualnie o innych ligach od czasu do czasu ale nie odbiegać za tematy dotyczące piłki nożnej. Don-Corleone, pax, cosinus90 - to są wartościowi userzy, a jacyś piszący co im ślina na język przyniesie typu ojjj jak gorąco oj ja biedny i nieszczęśliwy pociszajcie mnie
6
To jak sam Monchi chciał Douglasa do Sevilli, to może rzeczywiście coś z chłopa będzie
6
https://fbcdn-photos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-0/11825684_1123615544333793_7233691229324995696_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=705adc9dc9c0c904ca782a2ef1eb7088&oe=563C05B1&__gda__=1447241521_09aab10c9bdcde06279f9055fd6b802c
Genialne są te polówki
0
Przestańcie w końcu wylewać gorzkie żale o pogodzie... Co chwila ktoś pierdzi o te upały, oj jak gorąco, nie wytrzymam, mordor i w ogóle, żygać się chce od tego narzekania
1
aż chciałoby się rzec karma is a bitch. Spasł się przez wakacje pokazujac zero profesjonalizmu to karma go dopadła
2
o matko, paskudne, jak z odpustu
1
Żadna z gazet nie pisze, ze zwycięzcą Tour de Pologne został Jon Izagirre? Dziwne, przecież to Bask
0
Komentarz usunięty
1
Żadnego z tych. Za taką cenę będziesz miał o wiele lepszego lapka od Lenovo. za logo Asusa płacisz połowę wartości komputera