0

Terry, D. Costa

1

Skoro daliście Rakiticiowi 6 to Mathieu zasłużył na 7,5. Niestety Chorwat w niczym nie przypominał siebie z poprzedniego meczu i zagrał bardzo słaby mecz, po zejściu Iniesty nie miał kto kontrolować środka pola. A, że Roberto ma ocenę wyższą od Francuza to już w ogóle nieporozumienie

0

Patrząc, w jakiej formie jest obecnie nasz crack, Barca na pewno wygra te 2 pozostałe trofea ;)

0

Pique powinien czasem ugryźć się e język bo zachował się jak ostatni gimbus

1

Dlatego uważałem, że General powinien był zakończyć karierę w Barcy za 2-3 sezony. Tego piłkarza nikt nie zastąpi, a nasza ławka wygląda dość mizerne do stycznia.

4

Ogółem to Real ma dwójkę przydupasów którzy sezon w sezon dostarczają im 12 punktów - espanyol i getafe. Szkoda, że Girona nie awansowała bo chociaż mielibyśmy jednego dostarczyciela :p

0

Moim zdaniem Suarez> Neymar w poprzednim sezonie jeśli chodzi o wkład w grę drużyny

1

Apel do kogoś od statystyk: powiedzcie mi, kiedy Barca ostatnio straciła gola bezpośrednio po strzale z wolnego? Nie licząc wczorajszego meczu

0

nieważne, uprzedzili mnie

1

Kiedyś policzyłem i w samej lidze w poprzednim sezonie nie uznano nam 8 bramek zdobytych prawidłowo

5

Niestety takich jest mnóstwo...

3

Od 3:1 Leo zaczął odpoczywać (i dobrze! ) skoro kolejny mecz juz w piątek. Po wyrównaniu przez Sevillę znowu wziął sprawy w swoje nogi

5

Masche slabiutko dzisiaj zagrał

1

Też tego nie rozumiem, najgorzej grał Masche, gubił krycie, dublował pozycje Pique, słabo czytał grę... No i Bartra kolejny raz (który to już z kolei?) udowadnia, że jest za słaby na Barcę

2

Do końca liczyłem, że jednak zostanie... Ci, którzy hejtowali go przez cały poprzedni sezon teraz wyrażają żal, że odchodzi, jak to wszystko może się zmienić w ułamek sekundy

0

Ładny chlew będzie aż chciałoby się rzec. Nikt tam z nich nie przechodził świnki za dzieciaka?

1

Stoke ma bardzo fajną ekipę, lada dzień dołączy do nich Shaqiri i na prawdę mogą namieszać w PL

5

1

Stwierdzenie, że Barca jest w świetnej dyspozycji po meczu z - nie oszukujmy się słabo dysponowaną Romą raczej nietrafione, ale ogólnie dobry tekst

1

No to nie fajnie dla Grzesia, środek obrony to nie jest jego pozycja, w ostatnim meczu Sevilla - Barca Neymar kręcił nim jak wiatrakiem

1

Bo to strona o Barcelonie i powinno się wyłącznie pisać o La Liga w komentarzach. Ewentualnie o innych ligach od czasu do czasu ale nie odbiegać za tematy dotyczące piłki nożnej. Don-Corleone, pax, cosinus90 - to są wartościowi userzy, a jacyś piszący co im ślina na język przyniesie typu ojjj jak gorąco oj ja biedny i nieszczęśliwy pociszajcie mnie

6

To jak sam Monchi chciał Douglasa do Sevilli, to może rzeczywiście coś z chłopa będzie

0

Przestańcie w końcu wylewać gorzkie żale o pogodzie... Co chwila ktoś pierdzi o te upały, oj jak gorąco, nie wytrzymam, mordor i w ogóle, żygać się chce od tego narzekania

1

aż chciałoby się rzec karma is a bitch. Spasł się przez wakacje pokazujac zero profesjonalizmu to karma go dopadła

2

o matko, paskudne, jak z odpustu

1

Żadna z gazet nie pisze, ze zwycięzcą Tour de Pologne został Jon Izagirre? Dziwne, przecież to Bask

0

Komentarz usunięty

1

Żadnego z tych. Za taką cenę będziesz miał o wiele lepszego lapka od Lenovo. za logo Asusa płacisz połowę wartości komputera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?