1

Te koszulki wysyłane są z Tajlandii. Są to podróbki, jednak jeśli chodzi o jakość wykonania to nie można nic im zarzucić.

1

Podlinkuj

3

Ta sama śpiewka - on cacy, Barto be. Konkretów jak nie było tak nie ma

53

I to się nazywa konkret, ciekawe co na to Lapcio

2

3 mecze Bilbao na początku sezonu to niestety nic dobrego... Żeby się nie okazało, że już w sierpniu któryś z zawodników Athleticu wymierzy Neymarowi sprawiedliwość za "brak szacunku" i skończy się to dla Brazylijczyka kontuzją

27

Aleix straszna chudzina, przydałaby mu się ta dieta co ją swego czasu miał Neymar

1

Sama kwota transferu znośna, z każdym rokiem ceny za zawodników zwiększają się, natomiast absurdalne są żądania agenta Pogby w sprawie jego wynagrodzenia

1

Z jednej strony dobrze, ze mamy ciężka pierwsza połowę sezonu i klasyk u siebie w rundzie wiosennej, z drugiej strony niekoniecznie gdyż ani Arda ani Vidal nie będą mogli pomoc drużynie w pierwszej części sezonu. Przed Lucho i sztabem a szczególnie Rafa Polem nie lada wyzwanie

0

Potrafisz napisać coś od siebie? Czy nawet takie banalne wypowiedzi musisz kopiować ?

0

Bo losowanie jest o 13

5

Wszystko na to wskazuje, bo Eleven wycofało się z walki o prawa telewizyjne La Ligi, zostaje jeszcze Cyfrowy Polsat ale oni raczej za ciency w gaciach żeby powalczyć z nc+

5

A co, może nie ma racji? Przecież taki jest cel szkółki - jeżeli zawodnik przebije się bardzo wysoko, ale zbyt nisko by na stałe gościć w pierwszej drużynie to jak najbardziej należy takiego zawodnika sprzedać. Nie rozumiem co miał wnieść twój komentarz?

0

Też właśnie czytałem, że już jutro

4

Kiedy będzie losowanie terminarza sezonu 15/16?

14

Najpierw przez cały sezon gwizdali na Casillasa, a jak Perez go wyrzucił, chcą jego dymisji

#LogikaMadridismo

3

Ramos tam nie pasuje bo nie jest wychowankiem Realu

1

Pamiętaj, że na początku września są mecze el. do Euro. Dopiero w połowie września będzie jakiś mecz, niekoniecznie na Camp Nou, kolejno będzie LM tez niekoniecznie w domu. W najgorszym wypadku może być jeden mecz na CN we wrześniu, weź to pod uwagę

1

Suarez to jest bestia... Jak utrzyma formę na kolejny sezon to zapakuje z 40 bramek

1

Wymień 5 lepszych od Messiego

1

Loga klubu naprasowane, a nie wyszyte, to samo łyżwa Nike, numer na plecach wydaje się być odrobinę mniejszy niż w oryginale, brak napisu na "lewej" stronie koszulki pod herbem

6

Tylko nie bardzo rozumiem w czym ma Abidalowi pomóc przewidywanie w jakim kierunku ruszą się kuleczki? Bądźmy poważni, Abidal ma zostać dyrektorem sportowym najlepszego klubu świata, nie uważasz, że to dla niego zbyt głęboka woda? To, że był dobrym piłkarzem i wiernym Barcelonie o niczym nie świadczy. To jakby jakiemuś genialnemu gitarzyście, który przez lata urzekał ludzi swoją muzyką nagle kazać zostać lutnikiem i budować te instrumenty. Szanuje Erica, ale nie jest on odpowiednim kandydatem na dyrektora sportowego

1

Jeśli nie przeszkadzają ci podróbki, to spróbuj tutaj: http://koszulki-pilkarskie.com.pl/

Kolega kupił trykot PSG z tej strony, miałem go w rękach, jakość ok, dobrze odwzorowana, ale wciąż podróbka

25

Komentarz usunięty

14

Komentarz usunięty

1

Dodaj jeszcze:
-niekompetentny dyrektor sportowy
-sprzeczność poglądów (La Masia ponad wszystko ale kupujemy Pogbe za 80 kloców i jeszcze jednego zawodnika za 40)

2

Teraz nie widzę, ale na pewno wkrótce się pojawi

2

"w miarę tanio" to dostaniesz podróbki, ewentualnie te z poprzedniego sezonu na wyprzedaży. Tu np. meczówka za niecałe 3 stówy: http://e-futbol.pl/product-pol-4612-Koszulka-Nike-FC-Barcelona-Match-Dri-Fit-605328422.html

Tutaj na nowy sezon http://www.podstadionem.pl/koszulka-messi-10-fc-barcelona-2015-16-nike.html

Sam kupowałem z tych dwóch sklepów, mogę polecić, mają oryginały.

5

Będzie mi brakowało tej kwaśnej miny Casillasa po wypuszczeniu bramki

1

Lacazettem i Griezmannem interesuje się PSG. Kane powiedział, że jak na razie nie rusza się z Tottenhamu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?