11

Nie rozumiem dlaczego wam żal Casillasa i piszecie, że go lubiliście? Nie pamiętacie już tego http://www.fcbarca.com/40505-casillas-powiedzialem-sedziemu-by-poszedl-swietowac-razem-z-barcelona.html albo tego http://www.fcbarca.com/60450-casillas-zapomina-o-barcelonie.html ? Bramkarzem jest wybitnym ale to madrycki frustrat jakich wielu

0

A w finale manita od Messiego i spółki

13

Nie rozumiem tylko po kiego to dodawać?

1

Powinien być granatowy zamiast niebieskiego i byłaby świetna, tak to jest co najwyżej dobra

2

Przecież rok temu Halilowić też odbywał presezon z pierwszą drużyną, co nie oznaczało, że na stałe do niej dołączył. Przecież takie rzeczy dzieją się co roku, nie rozumiem tego zdziwienia co niektórych

2

Otóż to, ostatnimi czasy w każdym wywiadzie starał się dopiec Barcelonie. Kolejny przykład: http://www.fcbarca.com/60450-casillas-zapomina-o-barcelonie.html

2

Może od razu miliard, co się będziemy szczypać w jakieś miliony

5

Oboje są siebie warci. Barto wiadomo, na wierzch wypływają co chwila jakieś przekręty w jego wykonaniu. Laporta z drugiej strony sam sobie zaprzecza gadając o tym jak ważna ma być La Masia gdy on zostanie prezydentem ale Pogbe i Bernardo to chce sprowadzić za horrendalne pieniądze..

2

Po co nam ten Pogba... kadra jest kompletna, ewentualnie przydałby się zamiennik Suareza, jakiś doświadczony środkowy napastnik

2

Chyba raczej koszmar.. Jedynie Laskowski trzymałby poziom bo Szpaka i Iwańskiego najlepiej się słucha wyciszając dźwięk (chociaż jeśli chodzi o Szpaka to są wyjątki)

0

Popcorn time, nie ma nic lepszego

2

Ronaldo to maszyna do strzelania goli, ale jeśli jej tryby (reszta drużyny) nie będą naoliwione to maszyna się zatnie. Co do asyst CR7, statystycznie ma ich 16 ale większość zapomina, że połowa z tych asyst to oddanie piłki do Jamesa/Isco którzy kolejno walą bramę z 20-25 metrów, nie można tego porównywać z genialnymi zagraniami Lio

12

W porządku dzięki, szczególnie jak popatrzę na napis TRICAMPIONS na górze strony

1

Jak chcę pooglądać wyreżyserowane walki to włączam to:


Klasa wyżej od wrestlingu

1

Google grafika -> narzędzia wyszukiwania -> Rozmiary -> Dokładnie... -> Wpisujesz rozmiar -> Profit

1

Jak? Słabe porównanie bo Rakitic miał indywidualnie mocno przeciętny sezon, dopiero końcem maja odkrył ze nieźle wychodzą mu nie tylko podania do najbliższego ale również prostopadle piłki otwierające drogę do bramki

1

Nie jestem jego zwolennikiem, ale mam nadzieję, że mnie do siebie przekona. Witamy Arda

1

Ten rewanż zupełnie niepotrzebny, powinien być jeden mecz na neutralnym stadionie

1

Cytując klasyka - W Argentynie jest już Tata, teraz pora na trenera

25

Higuain powinien oficjalnie przeprosić za swoją grę i zakończyć karierę reprezentacyjną. Koleś nie nadaje się na piłkarza, miał na tacy puchar Mistrzostw Świata, to oczywiście nie wykorzystał setki, miał na tacy CA, to zachował się jeszcze gorzej...

3

Sorry, ale nie. Powinni grać ci, którzy są w najlepszej formie, a nie ci, którzy gotowi są zginąć za klub

15

Wypożyczony?? Przypadek Affelaya niczego ich nie nauczył? Trzeba było sprzedać, bez sentymentów, gość jest za słaby na Barcę. I dlaczego komisja odpowiadająca za transfery nie może doprowadzić do końca transfer Turana, a wypożyczać mogą kogo chcą? Ehh...

2

Mundo i Sport - Pogba/Turan
Marca i As - Ramos/De Gea

I tak w koło Macieju

0

Dryblingi są ok, ten podkład muzyczny bynajmniej

10

On zawsze był piłkarzem Realu, był tylko wypożyczony do Espanyolu

0

Komentarz usunięty

4

12 mln za sezon? Pogbaliło go, niech idzie do City. Arda Turan w Barcelonie? Ciekawe kogo rzuci butem w przyszłym sezonie. 100 mln za Ramosa? http://www.wallpapervortex.com/ipad_air_wallpapers/ipad_air_45629_funny_wtf_tom_cruise_laughing.jpg

1

polskie dostaniesz w większych marketach, np. Tesco. Zagraniczne te co podałem raczej nie, ale będą w dedykowanych sklepach ze złocistym trunkiem

2

Z koncerniakow to Żywiec APA albo Namysłów pszeniczny. Z niekoncernowych spróbuj jakąś Pintę albo coś z browaru Amber. Z zagranicznych Holba, Kapputziner albo Camba. Spróbujesz raz i nie będziesz chciał wracać do koncerniaków robionych masowo, z dolewanym alkoholem albo 1-dniową fermentacją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?