1

Przy Casillasie jest błąd - wygrywał on LM w sezonie 13/14 a nie 14/15 tak jak jest w artykule

0

Świetna wiadomość, taki rezerwowy to skarb

1

2015:
1. Barca mistrzem Hiszpanii
2. Barca zdobywa CdR
3. Barca blisko zdobycia pucharu LM
4. Messi bogiem futbolu
5. MSN wymiata światowy futbol
6. Komoruski przestaje być prezydentem
7. Blatter podaje się do dymisji
8. Benitez trenerem Realu
9. A do tego wszystkiego dzisiaj otrzymałem tytuł mgr inż. czy może być lepiej? :D

0

Szpak i Żewłakow

37

„Mam takie same odczucia jak w 2008 roku, kiedy przychodził Guardiola. Nadchodzą dobre lata. To zwycięzca, naturalny lider”. Wypowiedź Xaviego o Luisie Enrique której udzielił 19 września 2014r. Generał zna się na rzeczy

26

Źródła bliskie Portugalczykowi już zdementowały tą informację: "Wyraźnie zabolało go bolące kolano, gdyż przez cały sezon grał z kontuzją i musiał oprzeć się by odpocząć. Poza tym, Cristiano załatwia mniejsze i większe potrzeby na siedząco"

1

Na szczęście gra o niebo lepiej niż tańczy

0

Aguero parę razy wypowiadał się nieprzychylnie o Realu, nawet po przejściu a Atleti do City. To nie de Gea, który ma w nosie przywiązania klubowe, a poza tym wątpię, żeby Kun chciał grać barwach największego rywala swojego bliskiego przyjaciela Leo Messiego

2

Wrzucacie buty Leo, Neymara i Luisito, a zapomnieliście o butach Ronaldo na finał LM... Moim zdaniem całkiem całkiem, na pewno wygodne: https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11393056_862849903780949_7058724331846451166_n.jpg?oh=f13f3c171d16c6283ce7975f72487ffc

1

Koniec końców nie było 8, skończyło się na 5 ;)

1

Podlinkuj na jakim profilu społecznościowym to wrzucił

2

Zgadzam się z autorem i podejrzewam, że Xavi podobne słowa skierował do Neymara kiedy osłaniał go przed wściekłymi zawodnikami Athelticu

12

Co oni palą w tym Madrycie

2

12

Żewłakow: "Tak na wszelki słuczaj"

Iwański: "To po hiszpańsku?"

Żewłakow: "Tak mi się jakoś powiedziało"

45

Szkoda, że mu nie wszedł ten wolny, to by dopiero było pożegnanie z Camp Nou

0

Nawet marca zachwyca się Leo, można umierać

3

Na finały zawsze i wszędzie tylko once de gala
Poza tym miał wiele szans w tym sezonie z lepszymi i gorszymi przeciwnikami i niestety, ale często popełnia głupie błędy w obronie a spowodowane jest to wciąż brakiem doświadczenia

1

Tekst świetny, ale mnie osobiście drażni i trochę męczy czytanie artykułu o wydarzeniach z przeszłości pisanego w czasie przyszłym/teraźniejszym. Niemniej jednak szacunek dla autora

5

Dlaczego miałby się pogłębić skoro go wyleczył? Gdyby było takie ryzyko to na pewno nie dostałby zielonego światła

2

1

Cytując klasyka: "Bale, James i Cristiano - 6 pucharów to za mało"

0

Michaela w to nie mieszaj

15

Podróbka:
1. Nike w swoim oficjalnym sklepie nie prowadzi sprzedaży koszulek z logiem BEKO na rękawie
2. Herb Barcelony wydaje się być wyszywany, a w wersjach stadium herby są naklejane i wyglądają tak: http://mediapunta.pl/photos/normal/1405771930_zdj%C4%99cie_1.JPG
3. Cena wskazuje na wyjątkowo tanią wersję stadium, która nie posiada rzeczy opisanych w w/w punktach
4. Zdjęcia robione butelką od piwa, omijałbym z daleka takie aukcje
5. W opisie gość podał linki do koszulek z sezonu 15/16, które też sprzedaje, wystarczy wejść i zobaczyć, oczywiste buble
6. Pół żartem, pół serio sprzedający jest z Sosnowca

2

Podróba

1

Braida głupi nie jest i na pewno się na to nie zgodzi, a jak agent nadal ma naciskać to niech idzie do Pereza. Ja swego zdania i tak nie zmienię, Barcy potrzebny jest Veratti a nie Pogba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?