qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
162
"ponad 300 goli" a dokładnie 452..
8
Problemem Realu jest zakompleksiony sprzedawca koszulek - F. Perez. Dopóki on nie odejdzie, doputy Real nadal będzie notował te wpadki z których wszyscy tutaj mamy niezły ubaw. Bale pewnie poleci, a Perez ściągnie jakiegoś pomocnika lub dwóch za gruby hajs, a Isco znów będzie pełnił rolę zmiennika.
5
A gdyby rok temu sędzia zaliczył gola Messiego w ostatniej kolejce z Atleti.. A gdyby Bartra faulował Bejla w finale CdR a Neymar nie trafiłby w słupek.. A gdyby Ramos się poślizgnął w finale LM i nie strzelił w 93 minucie.. widzisz chyba ze takie gdybanie nie ma większego sensu
3
Styczeń: porażka z Realem Sociedad
Luty: porażka z Malagą
Marzec: -
Kwiecień: remis z Sevillą
Maj: porażka z Bayernem
Jak widać prawie w każdym miesiącu w 2015r. zdarzał się gorszy mecz, w maju już był więc zgodnie z regułą powinniśmy wygrać z Atleti, Depor i Bilbao
2
Pedro w meczu z RSSS pokazał się z bardzo dobrej strony, w meczu z Bayernem w drugiej połowie wszyscy wypadli blado, ale takie było założenie trenera. Niemniej jednak to Pedro w samej końcówce posłał piłkę do Neymara, który ograł Rode i trochę za mocno wystawił piłkę Messiemu. Pedro da radę, więcej wiary w niego
18
Undiano Mallenco będzie sędzią meczu Atletico - Barca......
28
Haha, no pewnie, tryplet na horyzoncie, to powracamy do Neymargate, to było więcej niż pewne
19
Komunikat z oficjalnej strony fundacji: http://www.savethechildren.es/ong/comunicado14052015
Info po angielsku:
http://www.buzzfeed.com/richardhjames/cristiano-ronaldo-did-not-donate-5-million-to-nepal
Info po polsku:
http://www.pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/%C5%9Awiat/627231-ronaldo-jednak-nie-wpaci-7-milionow-na-rzecz-nepalu.html
1
Nie odwiedzam ich strony, info mam z twittera https://x.com/J_Krecidlo/status/598798354441760768
A tutaj oficjalny komunikat niestety tylko w hiszpańskim: http://www.savethechildren.es/ong/comunicado14052015
1
No, no ciekawe, oficjalna strona fundacji Save The Children podała, że Cristiano wcale nie przekazał 7mln na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu jak podawały światowe media
22
No i prawidłowo, w niedzielę szansa na pierwsze trofeum
2
37 kolejka się odbędzie! Strajk zawieszony!
1
Jeśli ta sama drużyna wygra ligę i zdobędzie CdR, to superpuchar będzie pojedynkiem tejże drużyny z finalistą CdR
5
Czekałem na tę piękną chwilę, żeby przypomnieć wam o tym: http://www.fcbarca.com/60450-casillas-zapomina-o-barcelonie.html !!
1
Sandro:
5
Athletic Bilbao
0
Panie i Panowie, ma ktoś sytuację z końca meczu, kiedy Neymar objechał bodajże Benatie i przed samą bramką Neuera wyłożył Messiemu lecz troszkę za mocno? Nie mogę znaleźć
9
Nie rozumiem jak ktoś może mieć pretensje do Barcy, że przegrała ten mecz? Po pierwszej połowie było już wszystko jasne, a Bayern strzelił tyle, ile mu pozwoliła Barcelona. Super, że oszczędzali siły na niedzielę (o ile mecz się odbędzie), widać, że ligę chcą rozstrzygnąć już na Calderon
3
A gdzie ja niby zakładam jakąś porażkę czy remis? Napisałem tylko, że Barca ma margines błędu bo nawet jeśli nie wygra z Atleti to nie będzie tragedii
2
Wymarzona końcówka sezonu, zostaje 5 meczów zakładając, że Barca znajdzie się w finale LM, z czego musimy wygrać trzy - finał PK, finał LM oraz mecz z Deportivo lub Atletico. Komfortowa sytuacja
3
237*
22
Dodałbym jeszcze to: https://vine.co/v/em5Uq6aPWwY
Genialnie to zrobił
3
Z komentarzem niemieckim na kanale nr 237 na platformie Cyfrowy Polsat
15
Dzisiaj urodziny mojego ulubionego piłkarza - Andresa Iniesty, oby więcej takich bramek jak ta z Chelsea, czy z Holandią i oczywiście, żeby nowy członek jego rodziny przyszedł na świat zdrowy, moltes felicitats Andres !!
0
"1500 mln" chyba raczej powinno być 1,5 mld
1
Teoretycznie nowy układ finansowy oznacazałby podniesienie poziomu rozgrywek w Hiszpanii. Praktycznie można to zaobserwować w Anglii, poziom rzeczywiście bardziej wyrównany niż w innych wielkich ligach ale z mizernym skutkiem gdyż z roku na rok angielskie drużyny coraz gorzej radzą sobie w LM
3
Szkoda mi tego Bejla, nic do chłopa nie mam, koncertowo marnują jego potencjał w Realu. Na prawej flance putek Carvajal najczęściej robi za skrzydłowego, ograniczając szanse Bejla na którąś z jego firmowych akcji za czasów gry w Tottenhamie. Inna sprawa, że on niezbyt pasuje do ligi hiszpańskiej
11
Z jednej strony masz rację, ale ja jestem przekonanany, że Barca strzeli gola na Allianz, co definitywnie przesądzi o awansie
1
Komentarz usunięty
7
I ten żałosny pad Ramosa...