8

*lek na raka
*koniec wojen
*odsunięcie PO od władzy
*kamień filozoficzny
*zdjęcie Goździkowej i sypialni Krawczyków

33

Pichichi zgarnie CR11 gdyż w ostatnich dwóch kolejkach Real gra kolejno z Espanyolem i Getafe a więc przeciwko paziom Pereza

1

Otworzyć w pierwszej połowie wynik meczu bo później będzie nerwówka

0

Komentarz usunięty

1

Bez przesady z tym fartem, fakt w kilku meczach szczęście im sprzyjało, ale nie w ostatnim meczu z Celtą - Real miał 5 setek a wykorzystał 4, Cristiano trafił w słupek. Celta przegrała na własne życzenie, za takie dziury w obronie się płaci. Chicharito daje więcej drużynie ale mniej Ronaldo bo do niego nie podaje tak jak musi to robić Bale czy Benzema. Co do farta to jeden mecz zapadł mi w pamięci a mianowicie Cordoba - Real w którym to biali byli zdecydowanie gorsi a rzutem na taśmę zgarnęli 3 punkty

2

Sezon temu zremisowali z nami na Camp Nou..

3

Jak mu nie wstyd mówić o tym otwarcie.. Mam nadzieję, że jutro Barca pokaże tej marnej filii Pereza co znaczy piłka nożna i odprawi ich z kwitkiem i bagażem bramek. Ale trzeba uważać, bo ci to potrafią zaparkować taki autobus, że hoho..

8

Oczywiście, że będzie, jednak Barca oprócz ataku pozycyjnego ma jeszcze 2 bronie masowego rażenia - stałe fragmenty oraz kontrataki ;) Nie kijem Bayern to pałą

1

Pewnie Bayern, ale to Barca awansuje

2

Tak jak pisałem wcześniej, Real może stracić punkty w 3 kolejnych kolejkach, bo w 2 ostatnich rywale się podłożą

3

no to Real może stracić punkty jeszcze tylko z Almerią, Sevillą i Valencią, Espanyol się podłoży, podobnie jak Getafe, w ogóle te 2 ostatnie kolejki to będzie podbijanie statystyk grzmota

9

masz rację, to uderzenie Jamesa po prostu kosmos, nagrodę Puskasa ma już w kieszeni, istny geniusz, jak on to obliczył że piłka po farfoclu wleci idealnie do bramki? Mistrz

13

Pokazać tym przydupasom Pereza gdzie ich miejsce

0

Bo uważam, że oczywistą sprawą dla Celty powinna być walka o dobry rezultat z lepszym rywalem? Dlaczego mieliby odpuszczać ten mecz?

8

Proszą o spokojną grę? Co to ma być, może niech od razu mu powiedzą "Nolito, podłóżcie się nam bo jesteśmy styrani po środzie i nie chce się nam zapier*alać po tym boisku ok? Jakiś hat-trick dla pięknego i będzie miło"

1

Niech idzie do mierd. MSN będzie miało nowego ulubionego bramkarza do aplikowania bramek

39

a mierdy zza miedzy wygwizdały człowieka, dzięki któremu cieszyli się dominacją repry Hiszpanii w latach 2008-2012

26

Macanie się po jajkach i sugerowanie sędziemu fellatio - bez kartki
Wypomnienie sędziemu błędu pod wpływem emocji poprzez rzucenie mięsem - 2 żółte a w efekcie czerwona --- http://www.diario-bernabeu.com/wp-content/uploads/2015/03/mateu-lahoz-arbitro-clasico.jpg

0

Tylko Laboga tam spalonego widział

6

Ehh Rakitić.. Mnie on kompletnie nie przekonuje, fakt - walczy, stara się, zasuwa w defensywie, ale od takiego pomocnika głównie oczekuje się asyst, a z tym u niego baaardzo marnie, moim zdaniem Barca to nie jest jego poziom. No nic zobaczymy w następnym sezonie, obym się mylił

2

Obawiam się tego meczu bardziej niż Sevilli, Valencii czy PSG, Espanyol na pewno zagra na 110%, a dodatkowo mogą nie oszczędzać naszych piłkarzy.. Oby odbyło się bez kontuzji i z 3 punktami dla Barcy

2

Taa już się zastanawiają ile to goli Robercik zapakuje Barcy - 4 czy może jednak 5, taki tam mają poziom.. A jeśli Bayern odpadnie to będzie kilka artykułów, o tym, że to wina Pepa, kilku piłkarzy ale broń Boże nie Lewego

3

Dodatkowo Bayern ma juz mistrza i w lidze może grać 3 składem i oszczędzać podstawowych graczy na Barcę..

1

Ludogorets, Liverpool, Basel -> Schalke -> Atletico -> Juventus -> finał
Apoel, PSG, Ajax -> City -> PSG -> Bayern -> finał

........

1

2 maja Cordoba (W)
5 maja Bayern (D)
10 maja RSSS (D)
14 maja Bayern (W)
17 maja Atletico (W)

Oto nasz terminarz, szanse na majsta lekko się pokomplikowały po tym Bayernie

1

Każdy przeciwnik na którego trafimy jest do ogrania ale ja personalnie najbardziej chciałbym Real

1

Tylko, że FIFA kieruje się innymi kryteriami ;) Bo jakby co roku wręczali ZP graczowi, który ma największy wpływ na swoją drużynę i daje największą jakość to Leo już by miał 8 balonów de oro :)

1

Masz rację co do wczoraj, jednak w finale Atletico grało o niebo lepiej niż wczoraj

2

A więc potem w finale będzie miał Barcę lub Bayern. Każdy wariant ma wady i zalety, ja osobiście chciałbym trafić na Real, ale jak trafimy na Bayern czy Juve to też będę zadowolony bo żeby zdobyć puchar LM trzeba wygrywać z każdym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?