0

ja bym chciał Gran Derbi w półfinale

1

my też taki mieliśmy ;)

1

Ładnie Ramosik poaktorzyl, ładnie

1

Od razu odpowiedź dla tych, którzy uważali, że Real czeka trudny mecz na Cornella el Prat

3

przecież dał bardzo dobrą zmianę.. Pozycja DP jak widać mu leży

2

To jak w końcu jest z tymi kartkami? Kasują się po ćwierćfinałach czy dopiero po półfinałach?

1

A najlepsze, że ten mecz poszedł po myśli Lucho, w pierwszej połowie pewne prowadzenie, w drugiej granie na pół gwizdka w perspektywie dalszej części maratonu meczy

2

Fakt, kpina, że Veratti skończył mecz bez kartki bo nie odstawiał nigdy nogi a wielu sytuacjach był spóźniony

2

Oby, oby, a dla Realu niech to będzie "Highway to hell" ;)

13

Ludzie, nie narzekajcie, że Messi słabo, po meczu z Valencią taki był zmordowany, że słabszy mecz należał mu się jak chłopu ziemia

0

Nie wszyscy. Rakitić niestety kolejny raz udowadnia, że Barcelona to dla niego za duża para kaloszy

2

A czy wylewanie gorzkich żali przez gimnazjalistow na temat okutnie trudnego egzaminu to był temat do dzisiejszego meczu? Akurat piwo często idzie w parze meczami LM

0

No proszę, czyli Crackovia trafiła w sedno i to już kilka dobrych lat temu

6

Nie twierdzę, że nie damy, tylko bardzo nie lubię kiedy Barca zmuszona jest grać wcześniej niż o 20.00

0

z Valencią o 16, z Espanyolem o 20, z Getafe o 16 i z Cordobą o 16. 3 na 4 mecze o ulubionej przez wszystkich 16.00

2

Brakowało Iniesty w meczu z Valencią i mało co nie skończyło się tragedią... Andres wiele daje zespołowi, nie tylko asysty i bramki się liczą

17

Na tym wykresie półkolu tylko u Luisa Enrique te 5 porażek i 3 remisy zajmują prawie połowę powierzchni diagramu, a 41 wygranych drugą połowę... Nie wiem czy to błąd grafików czy propaganda rodem z TVNu i słupkami wyborczymi ale brzydko to wygląda

0

Do karwahala pasuje to pseudo: drwal

9

wtorkowego

0

Messi
3. vs. Valencia 2012, liga
2. vs. Arsenal 2010, LM
1. vs. Leverkusen 7-1, LM
Iniesta
3. vs. Sevilla 2009, liga
2. vs. Holandia 2012, PŚ
1. vs. Chelsea 2009, LM
Xavi
3. vs. Arsenal 2010, LM
2. vs. United 2009, LM finał
1. vs. Real Madryt 6-2, liga

2

5

Czy zauważył ktoś, że wczoraj Mathieu całkiem dobrze sobie poczynał na lewej obronie? Nie spodziewałem się, że Francuz ma takie przyspieszenie, z meczu na mecz coraz bardziej pozytywnie zaskakuje

1

Od kiedy wtorkowe mecze lecą na TVP ?

12

Mnie osobiście to nie ruszyło, jednak jego cieszynka była co najmniej irytująca, no i takie trochę enigmatyczne zachowanie Chicharito po tej asyście, może myślał, że Cris podbiegnie do niego i mu podziękuje za tą patelnie ale tego nie zrobił

1

Jeśli Sevilla wygra to zrówna się punktami z Valencią. Do samego końca będą bić się o 4 miejsce, a mają jeszcze mecze z Realem na które na pewno niesamowicie się zepną i mogą ułatwić nam zdobycie mistrzostwa jeśli urwą punkty białym. Sevillaa to moja druga ulubiona drużyna i życzę im jak najlepiej, mam nadzieje ze wygrają LE i zagrają w LM w następnym sezonie

1

Dziennik donosi że sam Cristiano Ronaldo znany jako mistrz patelni zakupił po promocyjnej cenie zestaw patelni Mundo

1

Popieram, niektórzy chcieliby bramkę po każdej akcji, a podczas drugiej połowy meczu z Valencią mieli czelność pisać, że Messi nic nie gra (a to on ciągnął ten wózek), Alves ma tragiczne wrzutki (a tak na prawdę 2 razy dogrywał świetnie, zabrakło milimetrów) no i Pedro, który bardzo się starał jak zwykle z resztą był mieszany z błotem po próbie wstrzelenia piłki w pole karne. Od jakiegoś czasu zaczęło mnie to irytować i co ciekawe zawsze największe idiotyzmy wypisują ci sami użytkownicy, których nicków wolę nie podawać

1

Real tez gra Getafe i to w ostatniej kolejce które na pewno się podłoży gdyż to filia Pereza. No i jeszcze z Almerią również u siebie. Trofea drużynowe się liczą a nie złoty but czy pichichi

1

Zrehabilitował się za błąd w Sewilli z nawiązką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?