qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oj ludzie, ludzie, ciężko się czyta co niektóre wasze komentarze.. Barca rozegrała dobry mecz, przez 35 minut Sevilla nie istniała i bramka którą strzelili w 38' to babol Bravo. Druga bramka - babol Pique ALE jak widać błędy zdarzają się najlepszym. Planem Lucho na drugą połowę byłą kontrola meczu i miało to miejsce, nawet jak Sevilla zamykała nas na naszej połowie to niewiele z tego wynikało. Powróciły stare demony Suareza który miał 2 okazje żeby zamknąć mecz w tym jedną dwusetkę ale ich nie wykorzystał. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, liga nadal jest w naszych rękach, ja wierzę, że zdobędziemy mistrza w tym roku.
0
Jest gorzej
0
niech pokaże w meczu grzmotem i ekipą
1
Ło matko ale Lewy urwał
1
jakby ostatnio Modric złapał 5 żółtko to byłaby szansa ale Chorwat zagra, Eibar się na pewno zamuruje i będą czekać na okazję ze stałych fragmentów ale moim zdaniem musiałby zdarzyć się cud żeby Eibar urwał punkty Realowi i żeby kapitan grzmot sobie nie postrzelal
2
"Liga w jego rękach" no chyba jednak nie, Liga jest tylko i wyłącznie w nogach piłkarzy Barcy ale po okładkach Marcy i Asa widać że cały Madryt mocno liczy na stratę punktów przez Barcę. Oby się przeliczyli
0
Całkiem niezły ale za niski moim zdaniem jak na stopera
0
Ja postawiłem stówę złociszy na Barcę jutro i United w niedzielę, musi siąść !
3
Komentarz usunięty
48
Świetny wywiad, Luis jest bardzo szczerym i lojalnym człowiekiem
1
Redakcjo, Luis Suarez udzielił ponoć bardzo ciekawego wywiadu dla COPE, fajnie by było gdyby on się tutaj znalazł
1
Oczywiście, zdarzają się takie przypadki o których mówisz, nawet nasz Jordi w czasach juniorskich grał na skrzydle ale został "przebranżowiony" na LO. Pozycja bocznego obrońcy w Barcelonie wymaga od piłkarzy właśnie asyst głównie po wrzutach piłki ze skrzydła, co Pedro potrafi ale jakoś nie widzę go w pojedynku z Ronaldo, Hazardem czy choćby Griezmannem jeśli chodzi o grę obronną. Zobaczymy jak to się wszystko potoczy, ale moim zdaniem klub powinien za wszelką cenę zatrzymać Alvesa
1
Takie jak to po którym Suarez uratował 3 punkty w klasyku?
1
Montoya nigdy nie grał dobrze i ba pewno nagle nie zacznie. Douglas wydaje się być efektem kolejnego wałka tej agencji Traffic i jest nawet za słaby na drugoligowców z Hueski. Pedro na PO jest pomysłem wyjątkowo idiotycznym, nigdy nie grał na tej pozycji, to typowy skrzydłowy i nie dał by rady w obronie. Bez Alvesa będzie straszny kwas przez pół roku a najprawdopodobniej przez więcej bo nawet jak w styczniu przyjdzie klasowy PO to od razu nie zacznie asystować na zawołanie tylko będzie uczył się naszego stylu gry
3
tylko jakies 519501638 razy
34
co ten biedny Mathieu musi jeszcze zrobić żeby kibice zaczęli go doceniać?
0
26
Piekielnie ważne będzie wygrać ten mecz i zachować komfort psychiczny.. Liczę ze Neymar się w końcu odblokuje i da nam 3 punkty
9
Ta Dinorah to codziennie coś pierdnie i od razy wszyscy podchwytują i tutaj wklejają.. przecież to baba i zachowuje się jak typowa baba kiedy coś chce po swojej myśli...
1
w styczniu jedna porażka, w lutym również jedna, marzec pełen zwycięstw, kwiecień zaczął się nieźle, jak 1 maja będziemy mieli nadal 4 punkty przewagi nad Realem to mistrzostwo będzie w zasięgu ręki
5
"Montoya zacznie jeszcze grać tak, jak grał dwa lata temu" przez 2 tygodnie
1
Pique strzelił, Mathieu strzelił, Bartra strzelił. Pora na Masche !
1
Już nie wspomnę o ewidentnym karnym jaki należał się Barcy w meczu z Getafe po świadomym i cwaniackim zagraniu ręką obrońcy Getafe
0
Racja ;) Ale Atletico ich tam wymęczy porządnie
2
No przecież grzmotnął na glebę, mało?
2
odpoczywał 6 czy tam 7 tygodni
0
z Phatro na czele :) normalka
1
"Naprawdę wierzycie w to, co się mówi? Mam dość słuchania ludzi, którzy gadają gówno, bzdury... Kocham Barcelonę na zabój i chciałbym zostać tutaj aż do śmierci, a jeśli kiedykolwiek będę musiał odejść, będę miał tak samo duże jaja jak przez całe życie i poinformuje o tym sam!"
1
Z całym szacunkiem dla niego ale jest za słaby na Barcę
0
jak Ty coś napiszesz Romek...