0

Czegoś tu nie rozumiem, Iniesta mówi, że nie rozmawiają w Tryplecie a Bravo kilka dni temu w wywiadzie powiedział, że wręcz przeciwnie.. Ktoś tutaj nie mówi prawdy

2

ridiculous

2

W drugiej połowie grali co najmniej jakby oszczędzali się na jakiś ważny mecz w środku tygodnia, wolno rozgrywali piłkę, kilka sytuacji mieli ale bez setek.Ogółem to ani dobrze ani źle. Po zejściu Modricia i Isco środek pola przestał istnieć więc Levante parę razy próbowało przeprowadzić jakąś akcje bramkową ale niewiele to dało. Modrić grał zaskakująco dobrze jak na zawodnika powracającego po tak długiej kontuzji co dla nas nie jest dobrą nowiną

2

Bartra na Real?

0

Madridistas to słowo określające kibiców Realu a nie piłkarzy. To jakby powiedzieć że Cules wczoraj wygrali z Eibar

0

bo futbolHD to oszuści... 2 razy kupowałem tam premkę i 2 razy kod przychodził ze sporym opóźnieniem, a na tej niby HD transmisji cięło niemiłosiernie

1

Jak my wszyscy ;) Dobrze, że we wtorek i środę LM bo w przeciwnym razie byłby to bardzo długi tydzień

5

Bartra gra w kratkę, z Levante świetnie, z Granadą beznadziejnie, teraz znowu nieźle. No nie wiem, na Real raczej zdecydowałbym się na Mathieu

3

To tylko oznacza, że się na nas zepną niesamowicie

0

Psg - bordeaux X
Villareal - Almeria 1

26

Najbardziej rozwalały komentarze podczas meczu typu: gramy kupę albo co oni grają albo ale padaka... Co mecz to samo, ciężko zrozumieć że Barca ten mecz po prostu chciala wygrać najmniejszym możliwym nakładem sił bo mecz z City za pasem. Liczą się 3 punkty a nie styl, w środę na pewno zobaczymy inną drużynę

0

Boli go 5 punktów które Real stracił w poprzednich dwóch kolejkach

0

Nie nadajesz to się ty do kibicowania

0

No ciekawe, może to Roberto będzie tym cofniętym pomocnikiem

10

Za czasów Pele nie było zasady spalonego. Te jego 1000 czy ileśtam bramek w lidze brazylijskiej mocno naciągane

1

Każdy z nich pamięta to 11-1. Wracali z frontu pod Berlinem i wstąpili na herbatkę do Franco który zaprosił ich na GD w 1943r.

1

Hames, Benzema, CR x2

0

4 do jaja wygrali gładko

12

Najpierw pytają Ivana jak się czuje z tym, że nie ma pewnego miejsca w składzie, a później mówią, że jest piątym najczęściej wystawianym piłkarzem przez Enrique

1

Real Sociedad San Sebastian

0

Jeżeli chciałby się rozwijać to powinien już dawno odejść choćby do takiego Tottenhamu. Wygrywanie z drużynami pokroju naszej ekstraklapy i raz na jakiś czas gra w LM na pewno nie wpływa dobrze na jego rozwój

0

Hę? Tu chodzi o piłkarza który w kluczowym momencie swojej kariery nadal siedzi w słabym Szachtarze..

0

25 lat i dalej gra w Szachtarze.. Mamy już jednego Douglasa nie potrzeba nam dwóch

2

Da rade, strzelił 2 gole Realowi i wiele razy dobrze się spisywał w obronie przez co Valencia urywała punkty blancos

2

Kilka literówek w tekście ale ogólnie na wysokim poziomie. Eibar nie przestaje zadziwiać, co mecz to ładna bramka, oby z nami nie mieli takiego szczęścia

1

Najbardziej by trzęśli portkami jakby trafili nie na Bayern, nie na Barcę, nie na Chelsea a na Atleti ;)

1

Moim zdaniem błąd Mathieu, który pozwolił Baptistao obrócić się z piłką, a kolejno Pique, który nie upilnował Bueno. Potem wejście Alvesa zrozumiałe i oczywiście mogę się mylić ale według mnie mocno naciągany faul, Alves trochę nieudolnie wszedł wślizgiem ale wszedł w piłkę. Już o wiele bardziej oczywista sytuacja na odgwizdanie 11stki była w pierwszej połowie po faulu na Suarezie w polu karnym

10

Warto zwrócić uwagę na zachowanie Xaviego przy pierwszym golu w meczu, widzi, że piłka spadnie mu na nogę, a kiedy ta jest w powietrzu Xavi odwraca szybko głowę, żeby upewnić się, że na pewno Suarez tam będzie

52

Brakło centymetra, żeby wyprzedził CRa w klasyfikacji strzelców, szkoda tego zbyt mocnego podania Luisito

0

,,,, - masz, pożycz sobie przecinki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?