2

1)


2)

10

A pamiętacie te 2 nieuznane gole dla Barcy w poprzednim dwumeczu z City ? Oby tylko liniowi nie mylili się w taki sposób jutro...

1

Moim zdaniem Vinny przyśmieszkował a jego przesłaniem było "but can he do it on a cold rainy night in Stoke?"

2

I tak był najlepszy w meczu z Malagą, nie raz udowadniał, że nie musi jakoś strasznie za przeproszeniem zapierdzielać po tym boisku, żeby podnieść poziom gry zespołu

0

Jutro raczej takiej szansy mieć nie będzie gdyż Leo nie odda wolnego (i dobrze). Liczę za to na jego gola z gry

0

moim zdaniem 2. Czuje w kościach że Barca wygra ten mecz

0

Z całym szacunkiem dla Realu ale jestem przekonany, że z taką grą stracą punkty w jednym z dwóch kolejnych meczy. Wspomnicie moje słowa ;)

2

Tymczasem Barca Regal wygrała pierwszą kwartę finału PK

11

Normy ? Przypomnij mi które to Real miał miejsce w lidze rok temu ?

0

Za to na rm.pl pod KAŻDYM przeglądem prasy jest lament o okładki sportu i MD

1

Bez przesady, akurat Neymar wczoraj zagrał bardzo dobrze, próbował dryblingów i prawidłowo, bo przy tak grającym autobusie po minięciu dwóch czy trzech rywali robiło się trochę miejsca i można było wypracować okazje. Co do Leo - wczoraj zawsze miał przy sobie trzech zawodników Malagi, no chyba że cofał się rozegrać piłkę, wtedy miał tylko jednego "cienia" jako jedyny, bo reszcie pozwalali swobodnie rozgrywać piłkę na 40 metrze. Fura szczęścia pomogła Maladze a i niewidomy liniowy miał swój wkład

0

No nic, pozostaje dalej liczyć na potknięcie Realu, może nie z Elche bo to bardzo mało prawdopodobne ale z Villareal czy Bilbao mogą wtopić. W meczu z MC okaże się, czy wpadka z Malagą to wynik dekoncentracji przed arcyważnym spotkaniem czy spadek formy naszych ulubieńców. Na plus to, że grali z zaangażowaniem, najbardziej szkoda tego błędu Daniego, 0:0 nie byłoby tragedią w perspektywie zbliżającego się GD. No nic, całe szczęście że gramy z City już we wtorek, po takich wieczorach jak ten chciałbym kolejny mecz jak najszybciej, żeby się zrewanżować

0

Jeszcze jest Eibar po Rayo. Ale fakt, na pewno niedługo się wykartkuje

0

Tak jak to powiedział komentator - Malaga 7 spotkań wygrywała wynikiem 1-0. Strzelali gola rywalom a następnie mur na 16 metrze. Żałośnie ogląda się tych murarzy co atakowali graczy Barcy dopiero w okolicach 30 metra

4

I jeszcze jedna: To 24 mecz ligowy z rzędu w którym sędziowie mylą się kardynalnie na niekorzyść Barcelony

27

Anegdota ode mnie: Jeżeli Malaga miałaby możliwość na mecz wystawić dwie jedenastki przeciwko jednej Barcy i tak postawiłaby autbous

0

no i masz rację, gra się tak jak pozwala przeciwnik, Malaga ma sporo szczęścia bo i fartowny gol i obrona po strzale Rafinhi ale ja uważam, że to wygramy

3

Spokojnie, w drugiej zezłomują ten żenujący autobus

2

Ło matko cóż to jest za autobus...

0

za krótkie podanie Alvesa do Bravo, przejął napastnik Malagi minął Bravo i strzelił na pustaka

1

A składy Malagi ? Zagra ten burak Wellington ?

0

Mnie zadowoli skromne prowadzenie do przerwy a w przerwie odpoczynek dla Leo, Neymara czy Suareza

0

nie zagra za kartki w meczu na Etihad

3

Kolejny co z Barcą gra na 0:0

40

Chyba najbardziej solidny rezerwowy na świecie

0

Akurat kurtis i whatis od dawien dawna udzielają się w komentarzach i można z nimi racjonalnie podyskutować bez obrzucania się mięsem więc nie rozumiem dlaczego przeszkadzają ci kibice Realu na tej stronie. Oczywiście są też tacy którzy przychodzą tylko prowokować ale ci dwaj panowie wyżej wymienieni na pewno nie są jednymi z nich

1

Ja się cieszę, Real nadal w kryzysie, żadnych porywających akcji nie przeprowadzili, gole padły po błyskach bocznych obrońców. Nawet tak tragiczne w ofensywie Schalke miało okazję wbić im bramkę i zabrakło na prawdę bardzo niewiele (fart świętego)

5

Dla Mou mecz w Paryżu był wygrany - na Stamford Chelsea wygra, niestety bo wolę PSG grające ofensywny futbol niż tego prokursora murarki

0

powinni wysyłać automatycznie w chwili zaksięgowania

2

Najwyższa pora, żeby Pique się wykartkował w meczu z Malagą, Masche i Jordi też powinni złapać po żółtku w dwóch kolejnych meczach, Rayo ogra się bez nich bez problemu. No i Neymar, czasami daje się sprowokować albo dostaje głupie kartki za dyskusje więc lepiej żeby również przed Gran Derbi miał czyste konto żółtych kartoników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?