1

Szczerze to w tym przypadku bramkarz miał sporo szczęścia, że Rooney akurat miał nogę w powietrzu kiedy jechał na tyłku, bo jeśli miałby ją postawioną na ziemi to faul byłby ewidentny i czerwo prawdopodobnie. Zupełnie nie trafił w piłkę

32

Wie, że nie warto wchodzić do szamba które rozlał Barto ze swoją świtą. Wróci Laporta, wróci Abi

1

nie ma za co ;) proponuje jeszcze zainstalować program xbmc do telewizji online z wtyczką e-screen - tu instrukcja krok po kroku http://pl.e-screen.tv/informacje/wtyczka-xbmc

2

Dokładnie tak, mają też inne pakiety np 3dniowy 10dniowy czy 30dniowy

1

Mogę polecić tą stronkę: http://pl.e-screen.tv/
24-godzinny dostęp do usługi premium i oglądania mecz w HD kosztuje 2zł z vat (płatność SMSem) więc taniej niż wodnisty Heineken :p

14

A mnie wkurza niemiłosiernie, że po raz enty już w tym sezonie sędziowie mylą się na niekorzyść Barcy.. Wiadomo, mecz z Levante tak czy owak Barca wygrała bez problemu, ale w trudniejszych spotkaniach takie pomyłki mogą decydować o mistrzostwie w ogólnym rozrachunku np. mecz z PKS Getafe w którym to sędzia nie podyktował karnego po ewidentnym zagraniu ręką gracza Getafe w polu karnym. A stał może 2 metry od całego zajścia. Albo mecz z Valencią - prawidłowy gol Suareza nieuznany i wyszarpane 3 punkty w ostatnich sekundach.. Lub dwa karne dla Atletico z kapelusza w meczu ligowym i pucharowym.. Już nie wspomnę ile to razy sędziowie mylili się na korzyść Realu, trochę to wszystko podejrzane

2

Celta może mówić o kolosalnym szczęściu w meczu z Barcą, ja tego spotkania chyba jeszcze długo nie zapomnę, w głowie się nie mieści ile to razy Barca obijała słupki i poprzeczki bramkarza z Vigo

1

Podejrzewam, że Messi się wykartkuje przed GD i to wtedy sobie odpocznie

3

No właśnie, po tym artykule o asystentach La Liga redakcja pisze, że Messi ma 106 asyst i że jest liderem.. Trochę wtopa

1

Komentujący to spotkanie albo na kacu po walentynkach albo po prostu się nie nadają do tej roboty - Barca przeprowadza koronkową akcję a oni pieprzą o tym ile to Levante punktów zdobyło na wyjeździe albo jaki to ważny mecz mają z Granadą za tydzień

0

Dokładnie...

1

Dzisiejszy mecz to raczej formalność, w następnej kolejce gramy z Malagą a to właśnie z tą drużyną straciliśmy punkty w rundzie jesiennej, no ale to była inna Barcelona, uważam, że rekord bez problemu pęknie za tydzień.

11

Lionel_Messi_10_Barca zasługuje na bana, pisze jakieś prowokacyjne bzdury w komentarzach przez co zawiązuje się dyskusja z innymi użytkownikami, a następnie edytuje swoje wypociny i zastępuje je normalnym zdaniem/odpowiedzią. Zgrywa przez to niewiniątko, bo gdy ktoś przeczyta całą dyskusje może wywnioskować, że to nie on prowokuje a użytkownicy odpowiadający. Zgłaszałem już kilka razy tego człowieka ale nadal "szaleje" na tej stronie

4

Męczy się bo Getafe to chyba najbardziej defensywna drużyna La Liga, dostarczyciele punktów dla Realu, życzę im żeby spadli do Segunda

1

Po co ? Adriano o wiele bardziej zasługuje na minuty niż słabiutki Montoya

4

Ten Benzema to chyba ma jakiś immunitet...

0

Patrząc na linię defensywną Realu dobrze, że postawili na Atak

0

pachnie golem..

0

zaraz sie zemści

1

W skrócie: przyjadą zagrać na 0:0

4

Na co?

5

Po meczu z Levante będzie miał 6 dni odpoczynku, spokojnie, Leo nie narzeka na kontuzje czy przemęczenie, jest w wieku optymalnym dla piłkarza, powinien grać tak jak robił to do tej pory

39

Masche już nie pierwszy raz raz w dzień wolny przychodzi trenować. Nic tylko chwalić za to co robi na boisku i poza nim

1

Mimo wielkiej sympatii do Bartry nie mogę na razie powiedzieć, że wyrósł na klasowego stopera (a już swoje lata ma), może Edgar Ie z Barcy B, który ma już za sobą debiut w pierwszej drużynie

2

Tak jak przy okazji tego meczu z którego zdjęcie widnieje powyżej, po meczu z Juve na wypożyczenie przyszedł Edgar Davids ;) Czyżby historia miała się powtórzyć ?

1

Admin jego profilu*

0

Dla dobra rywalizacji Ronaldo kontra Messi lepiej żeby Portugalczyka nie sprzedawali

4

Tak jak ktoś to napisał wcześniej: Jefecito nawet pod prysznic wjeżdża na wślizgu

3

"Kontry Villarrealu powstrzymane" - i to jest sukces Enrique, taktycznie bardzo dobrze to rozwiązał, przestawienie Masche na DP było bardzo dobrym posunięciem, no i Mathieu, którego wzrost i szybkość nie raz decydowały o skutecznej obronie. Oby tak dalej, widać progress w grze, no i Luisito dzisiaj moim zdaniem ZM

0

Kolejny raz nie gwizdza nam fauli..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?