3

Czarny dzień dla nich dzisiaj, mógł być jeszcze czarniejszy no ale Real cudem wywiózł te 3 punkty

0

Dzisiaj szczegolnie takie pierdoly snuje ze nie da sie tego sluchac...

0

Xavi 2 eleganckie galy

0

Montoya porazka totalna, jakby Alves gral jak on to dostal by ocene 1 ale to przeciez wychowanek to ponizej 3 nie zjedzie

1

Co za buraki w tym Elche graja...

0

no to juz sie nie udalo. 18 minut bez dobrych okazji

1

I to jest właśnie dla nas fatalna informacja..

0

nie narzekajcie tak na tego Suareza, gosc odciaza Leo, nasza 10 trafila 12 goli w 6 meczach odkąd Suarez gra na srodku a Messi na skrzydle

8

Nie łudźmy się, Real wygra minimum 3-0, Cordoba to słabiaki

2

Neymar powinien odpocząć przed Atleti

0

To wcale nie musi byc spacerek, W poprzednim sezonie byl remis, mam nadzieje ze Barca szybko strzeli bramke

15

przeczytaj najpierw artykul

1

Jeśli pytasz czy można to zrobić na czas meczu to chyba zależy od wielkości i czy to jest amatorska mała kamerka czy profesjonalne urządzenie z wielkim obiektywem

10

Messi mial w sumie 24 udane dryblingi przeciwko Atletico w 2 ostatnich meczach z nimiCristiano ma 29 udanych dryblingow w 17 meczach La Liga

6

tragiczny to jest twoj komentarz

1

Suarez w tej sytuacji z pierwszej polowy mial duzego pecha, gdyz pilka skozlowala bezposrednio przed uderzeniem a Suarez byl pewny ze ja kopnie zanim sie odbije. Luis musi sie ogarnac bo bedzie bardzo potrzebny w kluczowym momencie sezonu

18

Ta gała do Suareza.. Cudo ! Urugwajczyk tradycyjnie musiał zmarnować setkę

2

po co "lajkować" jakąś stronę na fejsie ? Tu masz sopcasty w HD i niekiedy 60fps:
http://livefootball.ws/ Wrzucają linki kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu

0

25

Moim zdaniem Busquets zdecydowanie za wysoko biorąc pod uwagę te bezmyślne straty, które każda lepsza drużyna zamieniłaby na bardzo groźną sytuację bramkową lub gola

1

Za czasów Pele nie istniała zasada spalonego więc nigdy nie biorę na poważnie tych jego niesamowitych statystyk

1

Tak naprawdę jedyne trudne mecze w rundzie rewanżowej to z Realem na CN no i może z Valencią a jeśli chodzi o wyjazdy to Sevilla i Atleti. Real ma Atleti i Barce na wyjeździe, także nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte

1

Hahaha co za bzdety.. Wystarczy obczaić sobie twittery "redaktorów" rm.pl z klatusem i eljarkiem na czele, lub poczytać ich pseudo artykuły - na kilometr zalatuje kompleksem Barcy

10

Helena mam zawał...

1

Rotacji jest az za duzo..

1

Idąc twoim pokręconym tokiem rozumowania jesli liczy sie tu i teraz to pustaldo wczoraj strzelil 2 gole po slabiutkiej grze a Messi ukuł hat tricka po genialnym meczu w jego wykonaniu

3

Przerwałby czarną serię gdyby nie nieporadność Suareza, bo ten jego lobik nad linią obrony był naprawdę zacny, szkoda, że nie padła po nim bramka

14

Po raz pierwszy w pełni się zgadzam z dziennikarzami Sportu

5

Podczas każdego meczu Realu jeden z adminów powinien na bieżąco sprawdzać komentarze i banować tych śmietankowych prowokatorów

1

A ty znowu to samo.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?