qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czarny dzień dla nich dzisiaj, mógł być jeszcze czarniejszy no ale Real cudem wywiózł te 3 punkty
0
Dzisiaj szczegolnie takie pierdoly snuje ze nie da sie tego sluchac...
0
Xavi 2 eleganckie galy
0
Montoya porazka totalna, jakby Alves gral jak on to dostal by ocene 1 ale to przeciez wychowanek to ponizej 3 nie zjedzie
1
Co za buraki w tym Elche graja...
0
no to juz sie nie udalo. 18 minut bez dobrych okazji
1
I to jest właśnie dla nas fatalna informacja..
0
nie narzekajcie tak na tego Suareza, gosc odciaza Leo, nasza 10 trafila 12 goli w 6 meczach odkąd Suarez gra na srodku a Messi na skrzydle
8
Nie łudźmy się, Real wygra minimum 3-0, Cordoba to słabiaki
2
Neymar powinien odpocząć przed Atleti
0
To wcale nie musi byc spacerek, W poprzednim sezonie byl remis, mam nadzieje ze Barca szybko strzeli bramke
15
przeczytaj najpierw artykul
1
Jeśli pytasz czy można to zrobić na czas meczu to chyba zależy od wielkości i czy to jest amatorska mała kamerka czy profesjonalne urządzenie z wielkim obiektywem
10
Messi mial w sumie 24 udane dryblingi przeciwko Atletico w 2 ostatnich meczach z nimiCristiano ma 29 udanych dryblingow w 17 meczach La Liga
6
tragiczny to jest twoj komentarz
1
Suarez w tej sytuacji z pierwszej polowy mial duzego pecha, gdyz pilka skozlowala bezposrednio przed uderzeniem a Suarez byl pewny ze ja kopnie zanim sie odbije. Luis musi sie ogarnac bo bedzie bardzo potrzebny w kluczowym momencie sezonu
18
Ta gała do Suareza.. Cudo ! Urugwajczyk tradycyjnie musiał zmarnować setkę
2
po co "lajkować" jakąś stronę na fejsie ? Tu masz sopcasty w HD i niekiedy 60fps:
http://livefootball.ws/ Wrzucają linki kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu
0
http://sport.tvp.pl/
25
Moim zdaniem Busquets zdecydowanie za wysoko biorąc pod uwagę te bezmyślne straty, które każda lepsza drużyna zamieniłaby na bardzo groźną sytuację bramkową lub gola
1
Za czasów Pele nie istniała zasada spalonego więc nigdy nie biorę na poważnie tych jego niesamowitych statystyk
1
Tak naprawdę jedyne trudne mecze w rundzie rewanżowej to z Realem na CN no i może z Valencią a jeśli chodzi o wyjazdy to Sevilla i Atleti. Real ma Atleti i Barce na wyjeździe, także nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte
1
Hahaha co za bzdety.. Wystarczy obczaić sobie twittery "redaktorów" rm.pl z klatusem i eljarkiem na czele, lub poczytać ich pseudo artykuły - na kilometr zalatuje kompleksem Barcy
10
Helena mam zawał...
1
Rotacji jest az za duzo..
1
Idąc twoim pokręconym tokiem rozumowania jesli liczy sie tu i teraz to pustaldo wczoraj strzelil 2 gole po slabiutkiej grze a Messi ukuł hat tricka po genialnym meczu w jego wykonaniu
3
Przerwałby czarną serię gdyby nie nieporadność Suareza, bo ten jego lobik nad linią obrony był naprawdę zacny, szkoda, że nie padła po nim bramka
14
Po raz pierwszy w pełni się zgadzam z dziennikarzami Sportu
5
Podczas każdego meczu Realu jeden z adminów powinien na bieżąco sprawdzać komentarze i banować tych śmietankowych prowokatorów
1
A ty znowu to samo.....