qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Czy Barca usunęła krzyż ze swojego herbu? Nie
Czy Barca zmienia nazwę na Camp Mohamet? Nie
Co do koszulek to racja oba kluby mają arabskie linie lotnicze na piersiach
3
Bardzo proste - kto się sprzedał ciapatym ten wygrał
10
A gdzie nagroda dla Pereza za bycie największą sprzedajną k***ą? Za usunięcia krzyża z herbu i za sprzedanie nazey nowego stadionu na Allah akbar Bernabeu albo coś w ten deseń. Na miejscu kibiców Realu wcale bym się nie cieszył z nagród od Arabusów
1
Ogólnie zabawne za wyjątkiem bijącego w oczy kompleksu Messiego i nabijania się z nazwiska Javiera
1
Końcówka sezonu to notoryczne straty punktów :/
1
Ten Marcelinho był świetny ;)
0
Perfumy to kradniesz ojcu przed imprezą, dlaczego nie szanujesz zawodników Barcy? Nie ich wina że Zubi ich ściągnął
2
Nie kompromituj się swoją nieznajomością historii
2
http://www.rojadirecta.me/goto/max-deportv.net/?canal=017
0
Ogląda ktoś kosza?
15
No tak, po tych 19 pucharach które Franco ukradł Barcelonie wreszcie przyszły lepsze lata
2
http://www.tas-cas.org/en/index.htmlPaskudna ta stronka, już ja bym ładniejszą napisał
2
A oglądasz cebulaku mecz? Błąd sędziego, powinien być karny dla Chelsea
4
Miód na moje oczy oglądając Czelsi ginącą od własnej broni
0
Będzie ciężko, niestety jest wielu kontuzjowanych
0
Ja bym stawiał bramkowy X
0
10
Oby się od niego nie uczył jak się te karne wymusza
4
Casillas? Za te babole z pierwszych 8 kolejek? Carvajal? Wiecznie wyprzedzany i głupio faulujący.Marcelo? Ostatnio gra dobrze ale Jordi go zjada nie oszukujmy się.James? No to w ogóle parodia, Koke 3 razy lepszy od niego.Bale? Hahaha toż to nawet kibice Realu przyznają że to jeździec bez głowy w niczym nie przypominający Bejla z poprzedniego sezonu..Ramos, Kroos, Isco, Ronaldo zasłużenie.Brakuje Neymara, Alby, Mascherano i oczywiście Bravo jak mogli go pominąć?No ale czego oczekiwać od tego madryckiego papieru toaletowego
2
No tak, obiektywizm Mareczki jak zwykle poziom 0
1
Chodziło mi o to:
:)
2
Villa..AAAAAA TO JEST DAVID VILLA
1
Założyłem się z kumplem ze napiszesz ten oklepany suchar i wygrałem flaszkę, dzięki!
5
Twoim zdaniem "prawdziwi" powinni wyzywać od idiotów innych mających swoje zdanie przeczące z ich przekonaniami ? Ten gość to kretyn ślepo zapatrzony w swój klub mający na oczach okulary z podobizną najpiękniejszego piłkarza świata
0
https://x.com/Klatus/media
Takiej frustracji dawno nie widziałem ;)) A to jeszcze ""wielce szanowany"" "redaktor" RM.pl
3
Alba do City, źródło - Marca. Oni są tak wiarygodni jak Tusk po wyborach
0
Ale Zlatana to ty szanuj
4
Nawet zwierzęta z Madrytu mówią ludzkim głosem
1
Wolę to, Ce eR reklamuje płetwę doustną
0
Mój przyjaciel wyzdrowial i to najlepszy prezent jaki mógłbym sobie zamarzyc