5

Czy Barca usunęła krzyż ze swojego herbu? Nie
Czy Barca zmienia nazwę na Camp Mohamet? Nie
Co do koszulek to racja oba kluby mają arabskie linie lotnicze na piersiach

3

Bardzo proste - kto się sprzedał ciapatym ten wygrał

10

A gdzie nagroda dla Pereza za bycie największą sprzedajną k***ą? Za usunięcia krzyża z herbu i za sprzedanie nazey nowego stadionu na Allah akbar Bernabeu albo coś w ten deseń. Na miejscu kibiców Realu wcale bym się nie cieszył z nagród od Arabusów

1

Ogólnie zabawne za wyjątkiem bijącego w oczy kompleksu Messiego i nabijania się z nazwiska Javiera

1

Końcówka sezonu to notoryczne straty punktów :/

1

Ten Marcelinho był świetny ;)

0

Perfumy to kradniesz ojcu przed imprezą, dlaczego nie szanujesz zawodników Barcy? Nie ich wina że Zubi ich ściągnął

2

Nie kompromituj się swoją nieznajomością historii

0

Ogląda ktoś kosza?

15

No tak, po tych 19 pucharach które Franco ukradł Barcelonie wreszcie przyszły lepsze lata

2

http://www.tas-cas.org/en/index.htmlPaskudna ta stronka, już ja bym ładniejszą napisał

2

A oglądasz cebulaku mecz? Błąd sędziego, powinien być karny dla Chelsea

4

Miód na moje oczy oglądając Czelsi ginącą od własnej broni

0

Będzie ciężko, niestety jest wielu kontuzjowanych

0

Ja bym stawiał bramkowy X

0

10

Oby się od niego nie uczył jak się te karne wymusza

4

Casillas? Za te babole z pierwszych 8 kolejek? Carvajal? Wiecznie wyprzedzany i głupio faulujący.Marcelo? Ostatnio gra dobrze ale Jordi go zjada nie oszukujmy się.James? No to w ogóle parodia, Koke 3 razy lepszy od niego.Bale? Hahaha toż to nawet kibice Realu przyznają że to jeździec bez głowy w niczym nie przypominający Bejla z poprzedniego sezonu..Ramos, Kroos, Isco, Ronaldo zasłużenie.Brakuje Neymara, Alby, Mascherano i oczywiście Bravo jak mogli go pominąć?No ale czego oczekiwać od tego madryckiego papieru toaletowego

2

No tak, obiektywizm Mareczki jak zwykle poziom 0

1

Chodziło mi o to:


:)

2

Villa..AAAAAA TO JEST DAVID VILLA

1

Założyłem się z kumplem ze napiszesz ten oklepany suchar i wygrałem flaszkę, dzięki!

5

Twoim zdaniem "prawdziwi" powinni wyzywać od idiotów innych mających swoje zdanie przeczące z ich przekonaniami ? Ten gość to kretyn ślepo zapatrzony w swój klub mający na oczach okulary z podobizną najpiękniejszego piłkarza świata

0

https://x.com/Klatus/media
Takiej frustracji dawno nie widziałem ;)) A to jeszcze ""wielce szanowany"" "redaktor" RM.pl

3

Alba do City, źródło - Marca. Oni są tak wiarygodni jak Tusk po wyborach

0

Ale Zlatana to ty szanuj

4

Nawet zwierzęta z Madrytu mówią ludzkim głosem

1

Wolę to, Ce eR reklamuje płetwę doustną

0

Mój przyjaciel wyzdrowial i to najlepszy prezent jaki mógłbym sobie zamarzyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?