qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
jak odejdzie za czapke gruszek skoro w klauzuli za 20 mln?? Ludzie uzywakcie czasem mózgu
0
o czymś czego nie doświadczycie i nie doświadczyliscie :)
1
Dostali 2 gole po rykoszetach i po pierwszym meczu opuścili. Tak - odpuscili i woleli skupić się na lidze i LM. Przypomnij sobie jakim składem wyszli na rewanż
0
Podejrzewam, że Atleti odpuści CdR jak sezon temu
0
Przecież ma rację.. Nigdy niczym szczególnym się nie wyróżniał a połowa użytkowników by mu pomnik postawiło..
4
A ja bym wolał Real bo z Atletico nie potrafimy wygrać już od ponad roku
1
Nikt za niego 20mln nie wyłoży.. Zostanie co najmniej do końca kontraktu
0
Przyganiał kocioł garnkowi. Real ma Emirates
4
Oby nie ostatni sezon. Xavi to legenda tego klubu i powinien tu zostać do końca kariery. A co do jego gry to może nie notuje tyle asyst jak za swoich najlepszych lat ale i tak gra świetnie
3
Boze..Typowy Janusz Cebula
1
niestety ale taka jest szara codzienność fcbarca.com, 90% userów są jak chorągiewki, Barca zagra dobry mecz - tryplet nasz, Barca zagra słabo - sprzedać Messiego, Inieste, Xaviego, Pique a Eneique out. 5% to wieczni pesymiści którzy żyją epoką Guardioli i według nich jest wiecznie be wiecznie źle i do poprawy. Ostatnia grupa kibiców to ci, z którymi można sensownie wymienić poglądy i argumenty bez narzucania ich
0
Rafinha
1
Za to Alves nie grał, a prawda choć boli jest taka, że Brazylijczyk zjada Montoye na śniadanie
2
z 3cio ligowcem
1
przynajmniej nikt z Azul nie musiał symulować żeby karnego dostać
4
W obecnej formie Crakitić jest idealny na mecze z 3 ligową Huescą a nie pierwszoligowcami
3
Redakcjo nie bawcie się w El Jarka i nie szukajcie wymówek tak jak ten idiota...
6
nie rozumiem tego narzekania na terminarz, 4 dni to kupa czasu a jeśli uda się wygrać z City to morale na GD będą wyższe. City to dobry rywal, autobusu nie zaparkują także o zwycięstwo raczej jestem spokojny
1
A gdzie napisałem, że podaję taki przykład ? W tym filmiku wyraźnie widać kontrast między zachowaniem jak panienka (Pique) a Puyolem będącym swego rodzaju mentorem Gerarda. Zresztą, co się tak czepiasz ?
13
Wiele bym dał, żeby zobaczyć go jeszcze na boisku..
2
Mecz jest we wtorek redakcjo a nie w czwartek
1
Wystarczy, że sędzia będzie wrażliwy na nury twojego obiektu westchnień, wtedy Real może mieć niewielki ale jednak problem
2
Lepsze to niż Juventus, City przynajmniej się nie zamuruje. Barca pewnie to wygra ale łatwo nie będzie i coś czuję, że w ćwierćfinale trafimy na Chelsea/Bayern a Real standardowo po najmniejszej lini oporu Porto/Arsenal
0
Tak jak Real rok temu ? Hmmm...
1
Szkoda, że rok temu Real na prawdziwego rywala trafił dopiero w półfinale znaffco
1
Lizanie rowa Realowi, za każdym razem jak Riedle wybierał kulkę to kamera na widownie, Real kolejny raz z rzędu trafia na najprostszego rywala, Mops Perez ładnie to sobie wykombinował
1
Potrafi, tylko ile on setek w tym sezonie zmarnował
1
Rachunek prawdopodobieństwa ;) Przykładowo, Leverkusen nie może trafić na Bayern, Dortmund (z racji tego, że grają w tej samej lidze) i Monaco (bo grali już z nimi w fazie grupowej) więc zostaje im 5 możliwych rywali: Real, Barcelona, Chelsea, Atletico i Porto. Chelsea natomiast nie zagra na pewno z City, Arsenalem i Schalke więc zostaje im również 5 rywali, w tym Leverkusen więc prawdopodobieństwo trafienia tych dwóch drużyn na siebie jest największe
2
Gwoli ścisłości - szanse danego zwycięzcy grupy na wylosowanie danego zespołu z drugiego miejsca:
http://oi60.tinypic.com/292207t.jpg
3
1. Sytuacja sporna ?? Kpisz sobie ze mnie ?
2. To nie był atak ciałem, obrońca nie stał mu nawet na drodze do piłki
3. -
4. Więc komentatorzy są nieomylni i to na ich sądach należy się opierać idąc tym tokiem myślenia. Każdy kontakt w polu karnym to według ciebie karny. Co za bezsens. To był kolejny perfidny nur CRa
Był jeszcze jeden nur po którym padł karny tylko w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć w którym meczu
Podsumowuje więc - Plują ci w twarz a ty mówisz, że pada, zachowanie nuraldo jest poniżej krytyki