2

jak odejdzie za czapke gruszek skoro w klauzuli za 20 mln?? Ludzie uzywakcie czasem mózgu

0

o czymś czego nie doświadczycie i nie doświadczyliscie :)

1

Dostali 2 gole po rykoszetach i po pierwszym meczu opuścili. Tak - odpuscili i woleli skupić się na lidze i LM. Przypomnij sobie jakim składem wyszli na rewanż

0

Podejrzewam, że Atleti odpuści CdR jak sezon temu

0

Przecież ma rację.. Nigdy niczym szczególnym się nie wyróżniał a połowa użytkowników by mu pomnik postawiło..

4

A ja bym wolał Real bo z Atletico nie potrafimy wygrać już od ponad roku

1

Nikt za niego 20mln nie wyłoży.. Zostanie co najmniej do końca kontraktu

0

Przyganiał kocioł garnkowi. Real ma Emirates

4

Oby nie ostatni sezon. Xavi to legenda tego klubu i powinien tu zostać do końca kariery. A co do jego gry to może nie notuje tyle asyst jak za swoich najlepszych lat ale i tak gra świetnie

3

Boze..Typowy Janusz Cebula

1

niestety ale taka jest szara codzienność fcbarca.com, 90% userów są jak chorągiewki, Barca zagra dobry mecz - tryplet nasz, Barca zagra słabo - sprzedać Messiego, Inieste, Xaviego, Pique a Eneique out. 5% to wieczni pesymiści którzy żyją epoką Guardioli i według nich jest wiecznie be wiecznie źle i do poprawy. Ostatnia grupa kibiców to ci, z którymi można sensownie wymienić poglądy i argumenty bez narzucania ich

0

Rafinha

1

Za to Alves nie grał, a prawda choć boli jest taka, że Brazylijczyk zjada Montoye na śniadanie

2

z 3cio ligowcem

1

przynajmniej nikt z Azul nie musiał symulować żeby karnego dostać

4

W obecnej formie Crakitić jest idealny na mecze z 3 ligową Huescą a nie pierwszoligowcami

3

Redakcjo nie bawcie się w El Jarka i nie szukajcie wymówek tak jak ten idiota...

6

nie rozumiem tego narzekania na terminarz, 4 dni to kupa czasu a jeśli uda się wygrać z City to morale na GD będą wyższe. City to dobry rywal, autobusu nie zaparkują także o zwycięstwo raczej jestem spokojny

1

A gdzie napisałem, że podaję taki przykład ? W tym filmiku wyraźnie widać kontrast między zachowaniem jak panienka (Pique) a Puyolem będącym swego rodzaju mentorem Gerarda. Zresztą, co się tak czepiasz ?

13


Wiele bym dał, żeby zobaczyć go jeszcze na boisku..

2

Mecz jest we wtorek redakcjo a nie w czwartek

1

Wystarczy, że sędzia będzie wrażliwy na nury twojego obiektu westchnień, wtedy Real może mieć niewielki ale jednak problem

2

Lepsze to niż Juventus, City przynajmniej się nie zamuruje. Barca pewnie to wygra ale łatwo nie będzie i coś czuję, że w ćwierćfinale trafimy na Chelsea/Bayern a Real standardowo po najmniejszej lini oporu Porto/Arsenal

0

Tak jak Real rok temu ? Hmmm...

1

Szkoda, że rok temu Real na prawdziwego rywala trafił dopiero w półfinale znaffco

1

Lizanie rowa Realowi, za każdym razem jak Riedle wybierał kulkę to kamera na widownie, Real kolejny raz z rzędu trafia na najprostszego rywala, Mops Perez ładnie to sobie wykombinował

1

Potrafi, tylko ile on setek w tym sezonie zmarnował

1

Rachunek prawdopodobieństwa ;) Przykładowo, Leverkusen nie może trafić na Bayern, Dortmund (z racji tego, że grają w tej samej lidze) i Monaco (bo grali już z nimi w fazie grupowej) więc zostaje im 5 możliwych rywali: Real, Barcelona, Chelsea, Atletico i Porto. Chelsea natomiast nie zagra na pewno z City, Arsenalem i Schalke więc zostaje im również 5 rywali, w tym Leverkusen więc prawdopodobieństwo trafienia tych dwóch drużyn na siebie jest największe

2

Gwoli ścisłości - szanse danego zwycięzcy grupy na wylosowanie danego zespołu z drugiego miejsca:

http://oi60.tinypic.com/292207t.jpg

3

1. Sytuacja sporna ?? Kpisz sobie ze mnie ?
2. To nie był atak ciałem, obrońca nie stał mu nawet na drodze do piłki
3. -
4. Więc komentatorzy są nieomylni i to na ich sądach należy się opierać idąc tym tokiem myślenia. Każdy kontakt w polu karnym to według ciebie karny. Co za bezsens. To był kolejny perfidny nur CRa

Był jeszcze jeden nur po którym padł karny tylko w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć w którym meczu

Podsumowuje więc - Plują ci w twarz a ty mówisz, że pada, zachowanie nuraldo jest poniżej krytyki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?