qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bravo nie zasługuje na 6.5 moim zdaniem bo miał udział przy dwóch golach dla Bilbao. Przy pierwszym mógł wypluć piłkę w bok a nie przed siebie, przy drugim chyba był źle ustawiony bo jakoś biernie interweniował
2
Judasz na Twitterze: „Kto wątpi w pasję Cristiano dla Realu Madryt i jego profesjonalizm, całkowicie nie zna jego historii i jego charakteru”
11
Adriano powinien zagrać z Levante na PO takie moje zdanie
10
Jest błąd w tekście - MSN trafiało z Atletico ale w lidze a nie w Pucharze Króla
0
bo w środku tygodnia mamy mecze Pucharu Króla lub niedługo Ligę Mistrzów
5
okładka Marki paskudna..fuj
8
Nie podtrzyma. Nie z tak świetną Barcą
8
Mogą zdobyć puchar za mistrzostwo Segunda Division
1
Adriano, wczoraj dal bardzo dobra zmianę
28
Propsy za nie stawianie autobusu! San Mames jest fantastyczne, poza gwizdami na Luisito kibice zachowali się super, życzę Baskom jak najwyższego miejsca w tabeli, no i żeby zlali Real w niedalekiej przyszlosci
0
Przypominają się czasy Pepa w których to Barca choć traciła bramki to w zdecydowanej większości i tak strzelała dwie, trzy, cztery więcej od przeciwnika
0
Gdzie tam widzisz, że mu zaliczyła ?
2
on pamięta !
0
Ramos ? On przeszedł z Sevilli
1
Stare jak świat, tutaj oryginał
6
Z tego co czytałem to najpierw Arbeloa powiedział w radiu, że większość mediów jest po stronie Simeone, na co Cholo zripostował, że mieszka na jednym osiedlu z Arbeloą i kiedyś na spacerze z psami jak się spotkają, to obrońca Realu zostanie zapytany przez Diego o co mu chodziło. Oczywiście też za pośrednictwem prasy to powiedział. Na co Arbeloa, że Simeone ma większe psy niż on i jeszcze go nie spotkał ale nie ma z nim żadnego problemu. Dodał, że jeśli trener Atletico przyszedłby do jego domu i w celu pożyczenia jajek czy soli, ten z radością spełniłby prośbę Cholo
13
Już jednego rudego mamy nie potrzebujemy drugiego
22
Ostatnie zdanie wyjaśnia jaka będzie taktyka Basków na ten mecz
2
I dobrze, on jest po prostu za słaby na Barce
5
No cóż, to nasza druga szansa żeby zbliżyć się do Realu w tabeli, po prostu musimuy to wykorzystać za wszelką cenę. Chciałbym w końcu zobaczyć bramkę strzeloną w pierwszych 20 minutach meczu żeby potem grać juz z lekkim luzem. Oczywiście liczę na bramkę Luisito
2
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10393710_10205849159136492_391478233669132144_n.jpg?oh=e30299a270c3425c740e822870f9da5d&oe=554BF71F
0
Nie zgodzę się, Barca pokonała Atleti 3 razy, Atleti nie przegrało z Realem od 6 spotkań, a Real tylko raz w tym sezonie ograł Barcę. Zbyt duża dysproporcja
1
Ronaldo powinien dostać nagrodę Fair Play za ten mecz - postanowił dobrowolnie przedłużyć swoje zawieszenie o jeszcze jedno spotkanie, brawo !
0
Real wygrał jeden mecz w tym sezonie z Barcą, a nie wygrał 6 w tym sezonie z Atletico wiec to jest jednak delikatna różnica, zobaczymy co biali pokarzą na Camp Nou
0
Gdzie jesteś ?? Może skomentujesz dzisiejszy mecz Realu ?? I tą szeroką ławkę rezerwowych ??
2
No oczywiście, mój błąd
2
I bez Ronaldo :/
1
Brak kartki dla Bejla hahhahaha
4
Nieodgwizdany karny i 2 niesluszne spalone..
2
nie bylo spalonego