0

Bravo nie zasługuje na 6.5 moim zdaniem bo miał udział przy dwóch golach dla Bilbao. Przy pierwszym mógł wypluć piłkę w bok a nie przed siebie, przy drugim chyba był źle ustawiony bo jakoś biernie interweniował

2

Judasz na Twitterze: „Kto wątpi w pasję Cristiano dla Realu Madryt i jego profesjonalizm, całkowicie nie zna jego historii i jego charakteru”

11

Adriano powinien zagrać z Levante na PO takie moje zdanie

10

Jest błąd w tekście - MSN trafiało z Atletico ale w lidze a nie w Pucharze Króla

0

bo w środku tygodnia mamy mecze Pucharu Króla lub niedługo Ligę Mistrzów

5

okładka Marki paskudna..fuj

8

Nie podtrzyma. Nie z tak świetną Barcą

8

Mogą zdobyć puchar za mistrzostwo Segunda Division

1

Adriano, wczoraj dal bardzo dobra zmianę

28

Propsy za nie stawianie autobusu! San Mames jest fantastyczne, poza gwizdami na Luisito kibice zachowali się super, życzę Baskom jak najwyższego miejsca w tabeli, no i żeby zlali Real w niedalekiej przyszlosci

0

Przypominają się czasy Pepa w których to Barca choć traciła bramki to w zdecydowanej większości i tak strzelała dwie, trzy, cztery więcej od przeciwnika

0

Gdzie tam widzisz, że mu zaliczyła ?

2

on pamięta !

0

Ramos ? On przeszedł z Sevilli

1

Stare jak świat, tutaj oryginał

6

Z tego co czytałem to najpierw Arbeloa powiedział w radiu, że większość mediów jest po stronie Simeone, na co Cholo zripostował, że mieszka na jednym osiedlu z Arbeloą i kiedyś na spacerze z psami jak się spotkają, to obrońca Realu zostanie zapytany przez Diego o co mu chodziło. Oczywiście też za pośrednictwem prasy to powiedział. Na co Arbeloa, że Simeone ma większe psy niż on i jeszcze go nie spotkał ale nie ma z nim żadnego problemu. Dodał, że jeśli trener Atletico przyszedłby do jego domu i w celu pożyczenia jajek czy soli, ten z radością spełniłby prośbę Cholo

13

Już jednego rudego mamy nie potrzebujemy drugiego

22

Ostatnie zdanie wyjaśnia jaka będzie taktyka Basków na ten mecz

2

I dobrze, on jest po prostu za słaby na Barce

5

No cóż, to nasza druga szansa żeby zbliżyć się do Realu w tabeli, po prostu musimuy to wykorzystać za wszelką cenę. Chciałbym w końcu zobaczyć bramkę strzeloną w pierwszych 20 minutach meczu żeby potem grać juz z lekkim luzem. Oczywiście liczę na bramkę Luisito

0

Nie zgodzę się, Barca pokonała Atleti 3 razy, Atleti nie przegrało z Realem od 6 spotkań, a Real tylko raz w tym sezonie ograł Barcę. Zbyt duża dysproporcja

1

Ronaldo powinien dostać nagrodę Fair Play za ten mecz - postanowił dobrowolnie przedłużyć swoje zawieszenie o jeszcze jedno spotkanie, brawo !

0

Real wygrał jeden mecz w tym sezonie z Barcą, a nie wygrał 6 w tym sezonie z Atletico wiec to jest jednak delikatna różnica, zobaczymy co biali pokarzą na Camp Nou

0

Gdzie jesteś ?? Może skomentujesz dzisiejszy mecz Realu ?? I tą szeroką ławkę rezerwowych ??

2

No oczywiście, mój błąd

2

I bez Ronaldo :/

1

Brak kartki dla Bejla hahhahaha

4

Nieodgwizdany karny i 2 niesluszne spalone..

2

nie bylo spalonego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?