13

Podejrzewam, że rekord padnie wcześniej na meczu z City

1

Tylko szkoda czerwa dla Daniego, w meczu z Eibar nie zagra Alves, Alba, Busquets no i Masche ma 4 żółte kartki więc będzie musiał uważać. No chyba, że Lucho postawi na Sampera

0

Ale decyzja trenera jest taka a nie inna i trzeba ją uszanować

0

Sopcast

9

No i zaczyna się lament, że nie ma Rakiety.. Przestańcie, choć raz oceńcie decyzje trenera po meczu...

1

Zdjęcie z treningu z podpisem "tomorrow we can't fail"

7

Leo zmotywowany do rozbicia Rayo wnioskując po tym co wstawił na Facebooka po klęsce Realu

1

A gdyby Real wygrał z Bilbao Valencia i Villareal to oni byliby mistrzami... Nie ma co patrzeć w przyszłość liczy się tu i teraz

0

Liczę na taki sam wynik w meczu z Getafe w tym sezonie. Po tym fartownym remisie paziów Realu należy im się oklep na Camp Nou

3

Żeby tylko zagrał Ronaldo. Podczas jego nieobecności, w meczu z Sociedad Real zagrał najlepszy mecz w 2015r.

40

Gość może grać na lewym i prawym skrzydle, na środku ataku i również na pomocy (mecz z PSG) i po Adriano jest drugim najbardziej uniwersalnym zmiennikiem w szeregach Barcy. Nie wyobrażam sobie żeby odchodził do innego klubu, Barca go potrzebuje tak jak on potrzebuje Barcelonę

4

Dostal odpowiednią notę bo grał fatalnie a te jego błędy mało nie kosztowały nas utraty 3 (!) goli

6

A więc jaki potencjał musi mieć Bartra skoro Mathieu jest o wiele lepszy od Hiszpana ?

1

Raczej drużyny Copa America mogą być osłabione.. Żaden z piłkarzy Barcy nie odpuści finału LM jeżeli Barca się w nim znajdzie

0

Celta ostatnio w bardzo dobrej formie, to samo Sevilla, będzie ciężko ale wierzę w naszą Barcę

1

lepszy Krul niż jego ekscelencja bredzisław bronko pierwszy herbu komoruski

27

Kibice oczywiście dawali popis w komentarzach podczas meczu (m.in. sprzedawali Andresa). Ciężko im zrozumieć, że jeśli była okazja przejść obok meczu to Barca to wykorzystała gdyż po co miała forsować tempo? Dwumecz rozstrzygnął się po golu Neymara a w perspektywie meczu w niedziele to bardzo dobrze że się nie przemęczali tylko spokojnie klepali między bramkarzem a obrońcami

1

Ukrytym fanem $ jak już

2

Swoją drogą chętnie poszedł bym na te dwa koncerty: najpierw AC/DC a później Barcy ;)

41

Pina powinien zostać zawieszony za to co dzisiaj odpierdzielał

0

Skręcona kostka podobno, to co Neymar rok temu

1

22 marca będzie pływał w Barcelonie. Oby tylko sędzia się nie nabrał

0

Ibra ma zawsze rację

0

Real interesuje się Vietto.. Czemu mnie to nie dziwi ani trochę?

0

Pedro powinien wejść od pierwszej minuty na El Madrigal a jak gra się nie będzie kleiła i nie będziemy wygrywać to powinien zmienić go Suarez

10

Masz racje, tytuł powinien brzmieć: "Barca na pewno nie zdobędzie trypletu" ... Ludzie wy nie rozumiecie, ze gazety muszą pisać o tym co się dobrze sprzedaje?

1

powiedz w których minutach meczu popełniał te błędy?

0

Jeśli Bartra 4.5 to Mathieu przynajmniej 6. Nie popełniał głupich błędów i dobrze interweniował w obronie

10

Jezu co za hipokryta.. Hernandez próbował wymusić karnego idąc w ślady jego mentora CR7, a sędzia rozegrał na prawdę dobre zawody.. Błąd sędziego może kosztować Real mistrzostwo ? A ileż to razy mylili się na korzyść białych.. Praktycznie w co drugim meczu nie zobaczy jakiegoś spalonego bądź odgwiżdże karny którego być nie powinno.. No ale mistrz białego zakonu Jarek von Jungingen tego nie pamięta

2

Jeżeli w przedostatniej kolejce Atleti nie będzie miało szans na mistrza, a to my będziemy liderami z niewielką zaliczką to pewnie się podłożą. No ale zobaczymy, najpierw trzeba wygrać w Gran Derbi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?