6

Oby coś ustrzelił w środę

2

I tak ciągnął zespół przez cały mecz i był decydujący

0

Spokojnie, kolego to była odpowiedź to gościa niżej, ale nie wiedzieć czemu dodało mi do Twojego komentarza

0

cos? COS? przecież to on ciągnął ten cały wózek.. Jak możesz pisać takie kretynizmy typie zastanów ty się

0

Nie ma żółtka...

0

nie bylo spalonego

0

Taa wprowadzić Rakiticia za najlepszego w tym meczu Masche.. Gdyby nie on schodzilibysmy do szatni przy wyniku 1:3

0

Powiem tak, jak nie strzelą jeszcze jednej bramki to nie wygrają tego meczu

0

Masz w artykule

0

Bo nie wyleczył tego stłuczenia którego nabawił się podczas meczu z PSG

2

"Tacy obrońcy jak Otamendi, Mustafi, czy Gaya na pewno nie ułatwią Barcelonie zadania" że Otamendi czy Gaya to się zgadzam, ale Mustafi chyba nie zagra bo jest zawieszony za kartki

0

Komentarz usunięty

2

proszę cię, chyba nie uważasz, że kibice z fioletowej pamiętają czasy Franco albo kibicuja od czasów Franco... Kibicuja od czasów galacticos, a po przejściu Ronaldinho do Barcy to Real zaczął zbierać baty. O erze Guardioli nie wspominając bo tam to Barca kasowała Real w każdym GD

0

Moze mi powiesz że jest inaczej?

0

na stronie TVP są linki do uefa.com i oficjalnego skrótu który trwa... 30 sekund

0

Ponieważ według nich wszystko co katalońskie jest gorsze, a wynika to z kompleksu Barcy i ciągłych upokorzeń jakie im serwowała Barca :)

1

Niestety, ale podróbka i to dość marna, herb i znaczek Nike nie w tym miejscu co być powinny, to samo napis dri-fit i ta naszywka po prawej. Serenya na kołnierzyku też wydaje się być w trochę innym kształcie niż na oryginale

0

No i super, mamy wielkie szczęście, że na takim etapie sezonu nikt nie ma kontuzji

3

Tak. Co nie zmienia faktu, że zwyczajnie podał mu piłkę a Suarez miał jeszcze ogrom pracy by znaleźć drogę do bramki

1

Bramkarze w formie, blok defensywny w formie, atak w formie i to wszystko w decydującym momencie sezonu. Poza tym Busi i Xavi również w formie, brakuje tylko pomocnika z prawdziwego zdarzenia jakim był Rakitić w Sevilli lub Andres 2 sezonu temu i wcześniej. Jeśli jeden z nich zacznie grać w optymalnej dla siebie dyspozycji to układanka będzie kompletna.

0

To będzie koniec pewnej epoki..

2

Zgadzam się, Masche zagrał świetny mecz

1

Faktycznie, moje niedopatrzenie

9

Z PSG Barca wygrała 2 razy

4

Catalunya Radio podaje, że to ponoć nic poważnego, niewielkie stłuczenie

0

Montoya to chyba tylko za to zagranie na treningu

0

Chodziło mi o uderzenie pięścią

13

No i Karwahal uniknie kary, UEFA w tym przypadku powołuje się na protokół sędziego w którym niczego nie było. Powtórki oglądnęli ale uznali, że to zwyczajna przepychanka w polu karnym. Niech żyją podwójne standardy ! https://i.imgflip.com/k7eat.jpg

0

A od nas ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?