qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Oby coś ustrzelił w środę
2
I tak ciągnął zespół przez cały mecz i był decydujący
0
Spokojnie, kolego to była odpowiedź to gościa niżej, ale nie wiedzieć czemu dodało mi do Twojego komentarza
0
cos? COS? przecież to on ciągnął ten cały wózek.. Jak możesz pisać takie kretynizmy typie zastanów ty się
0
Nie ma żółtka...
0
nie bylo spalonego
0
Taa wprowadzić Rakiticia za najlepszego w tym meczu Masche.. Gdyby nie on schodzilibysmy do szatni przy wyniku 1:3
0
Powiem tak, jak nie strzelą jeszcze jednej bramki to nie wygrają tego meczu
0
Masz w artykule
0
Bo nie wyleczył tego stłuczenia którego nabawił się podczas meczu z PSG
2
"Tacy obrońcy jak Otamendi, Mustafi, czy Gaya na pewno nie ułatwią Barcelonie zadania" że Otamendi czy Gaya to się zgadzam, ale Mustafi chyba nie zagra bo jest zawieszony za kartki
0
Komentarz usunięty
2
proszę cię, chyba nie uważasz, że kibice z fioletowej pamiętają czasy Franco albo kibicuja od czasów Franco... Kibicuja od czasów galacticos, a po przejściu Ronaldinho do Barcy to Real zaczął zbierać baty. O erze Guardioli nie wspominając bo tam to Barca kasowała Real w każdym GD
0
Moze mi powiesz że jest inaczej?
0
na stronie TVP są linki do uefa.com i oficjalnego skrótu który trwa... 30 sekund
0
Ponieważ według nich wszystko co katalońskie jest gorsze, a wynika to z kompleksu Barcy i ciągłych upokorzeń jakie im serwowała Barca :)
1
Niestety, ale podróbka i to dość marna, herb i znaczek Nike nie w tym miejscu co być powinny, to samo napis dri-fit i ta naszywka po prawej. Serenya na kołnierzyku też wydaje się być w trochę innym kształcie niż na oryginale
0
No i super, mamy wielkie szczęście, że na takim etapie sezonu nikt nie ma kontuzji
3
Tak. Co nie zmienia faktu, że zwyczajnie podał mu piłkę a Suarez miał jeszcze ogrom pracy by znaleźć drogę do bramki
1
Bramkarze w formie, blok defensywny w formie, atak w formie i to wszystko w decydującym momencie sezonu. Poza tym Busi i Xavi również w formie, brakuje tylko pomocnika z prawdziwego zdarzenia jakim był Rakitić w Sevilli lub Andres 2 sezonu temu i wcześniej. Jeśli jeden z nich zacznie grać w optymalnej dla siebie dyspozycji to układanka będzie kompletna.
0
To będzie koniec pewnej epoki..
2
Zgadzam się, Masche zagrał świetny mecz
1
Faktycznie, moje niedopatrzenie
9
Z PSG Barca wygrała 2 razy
5
http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/016/729/large.jpg
4
Catalunya Radio podaje, że to ponoć nic poważnego, niewielkie stłuczenie
0
Montoya to chyba tylko za to zagranie na treningu
0
Chodziło mi o uderzenie pięścią
13
No i Karwahal uniknie kary, UEFA w tym przypadku powołuje się na protokół sędziego w którym niczego nie było. Powtórki oglądnęli ale uznali, że to zwyczajna przepychanka w polu karnym. Niech żyją podwójne standardy ! https://i.imgflip.com/k7eat.jpg
0
A od nas ?