qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
As w superlatywach pisze o Leo, można umierać
1
Benitez nikogo nie sprzeda, bo Benitez nie ma takiego prawa :P Tylko Floro decyduje o transferach, moim zdaniem sprzeda Benzeme jeśli będzie miał zaklepaną jakąś gwiazdę typu Reus, Aguero (tak, wiem, że z Aguero to raczej niemożliwe)
1
Puchar to tylko dodatek, moim zdaniem najważniejsze trofeum, to puchar za wygraną Ligę, chociaż oczywista sprawa - świetnie byłoby obronić LM
2
To proste, Ronaldo będzie grał na 9, zresztą to jego ulubiona pozycja. Kupią za to kogoś na skrzydło
22
Szkoda, liczyłem na łatwiejszego przeciwnika dla Nietoperzy. Liczę na Valencię i będę jej kibicował
1
Taki mecz był jeden, za Tito. Skład był wtedy: Valdes-Montoya, Pique, Puyol, Alba- Busquets, Iniesta, Xavi- Messi, Fabregas, Pedro
4
Aż dziwne, że nikt poza Barcą się nim nie interesuje, przecież te kilkanaście milionów to wyprzedaż
5
As Roman, a ja myślałem że Brajan albo Dżesika to dziwne imiona
4
Nie wprowadza bo La Liga straciłaby na popularności, ponieważ Ronaldo grałby w co 4 meczu
1
Dobra, ale skoro Pedro nie powinien występować w roli zmiennika, to czy Nolito powinien? Moim zdaniem jest za dobry
15
No proszę, kurz po tryplecie opadł, Messi wczoraj zdenerwował się na murzyna i kibice Realu powyłazili z nory. Mają powód do radości ;)
23
Szkoda.. Za kilka lat będzie wart 5x tyle
0
O kurde, nawet nie wiedziałem że Real grał wczoraj z Bayernem
2
Spartacus tez
11
Jednych wkurzają pomyłki Szpaka
Innych wada wymowy Orłowskiego
Jeszcze innych stronniczość Labogi
Jeszcze innych nieprofesjonalizm Żewłaka
Ale to yyyyy mmmmm emmmmm Kołtonia przed każdym wypowiedzianym słowem to już dno dna "fachu" komentatorów
8
Pique fryzura z 2:6
10
yyyyy Roman yyyyy Kołtoń yyyyy fc yyyyy Barcelona
1
Kopacze z Ekstraklapy nie zasługują na LM, po raz kolejny to udowodnili.
1
Jeśli to prawda, to bardzo dobry deal, 2,5mln to niewiele, a miejmy nadzieję, że Alen się rozwinie w zespole Młotów
2
Cytat tygodnia
2
Eh, szkoda mi Victora, taki świetny bramkarz jak on zasługuje na lepszy klub niż jakieś kebaby, LvG wydymał go konkretnie
3
No cóż, kasa misiu, kasa
5
Bo wcale szybko się nią nie stał. Mam nadzieję, że w tym sezonie pokaże pełnie swoich możliwości
5
Ilekroć czytam terminarz tyle razy przypominają mi się słowa Cholo, który powiedział, że wygranie ligi w tym roku będzie bardzo trudne gdyż wszystko będzie sprzyjało Rwalowi. No i rzeczywiście, pierwsza połowa sezonu - kiedy zawodnicy dopiero łapią formę, zgrywają się ze sobą i kiedy jest czas na rotację wtedy Barca ma najbardziej pod górkę. Ponadto zakaz transferowy, mniejsza kadra po odejściu Xaviego, Montoyi i najprawdopodobniej Pedro, mecze w superpucharach i KMŚ. Real z drugiej strony ma wymarzony początek, żeby ogrywać nowe nabytki i żeby drużyna złapała odpowiedni rytm. Dojdzie jeszcze LM (mam dziwne przeczucie, ze Real tez będzie mieć z górki) no i PK. Przed Barcą arcytrudne zadanie, możliwe, że najtrudniejsze od czasów franco
2
Nie ma to jak oceniać drużynę po końcowym wyniku spotkania, co? Jedyny słabszy mecz to był ten z MU, z Chelsea brakło szczęścia, tak samo z Violą, ocena poniżej dost. zakrawa o śmieszność
57
Aż 38 dobił na pustaka? No nieźle
12
Taka miękka wrzutka za linię obrony, z pierwszej piłki, bez przyjęcia powoli staje się znakiem firmowym Rakiticia
1
Nawet kilogram nadwagi nie przystoi piłkarzowi na takim poziomie zarabiającym nieprzyzwoity hajs za to, żeby o siebie dbać. Neymar jest genialnym piłkarzem ale z główką u niego nie bardzo
7
Dni w serwisie: 1
I wszystko jasne
2
Nie kolego, zagrał 2 kiepskie sezony. Z lepszych meczy w jego wykonaniu pamiętam tylko ten z Levante, ewentualnie z PSG z Camp Nou w fazie grupowej LM. W innych meczach popełniał mnóstwo błędów, gubił krycie, kiksował, nie wspominając o jego zwrotności i szybkości. W pamięć zapadły mi wyjazdowe mecze z Granadą i Almerią, w obu z nich zagrał fatalnie, a grał przecież przeciwko piłkarzom z bardzo niskiej półki jeśli chodzi o Primera.
A poza tym on ma już 24 lata i powinno się go traktować jako dojrzałego piłkarza a nie młodzika