qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wizytówka Florencji ;) Miasto przepiękne
5
Ah, Florencja. Może spotkają tego pana: http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20130421184229/assassinscreed/pl/images/b/b9/Ezio_Auditore_da_Firenze.png
0
Motta do Realu? Po jego karierze w Barcy i Atletico to bardzo mało prawdopodobne ;)
4
Mógłby ktoś podać skład Kaiserslautern z sezonu 97/98?
8
To nie żarty, tylko fakty, nikt nie żartuje z Lorda
1
rafik ma rację, te puchary liczą się to poprzedniego sezonu.
2
Środowy? Mecz jest jutro
1
Nie wygląda to za dobrze, najpierw Douglas, później Arda, teraz Adriano. Oby w sezonie kontuzje omijały nas szerokim łukiem
3
Przestań siać ferment, głosowanie się nie zakończyło
1
Darude - Sandstorm
2
W meczu z Elche w Pucharze Króla:
6
Zdecydowanie Suarez
7
Halilović grał już w oficjalnym meczu w pierwszej drużynie
4
Moim zdaniem w wielkiej trójce ZP kosztem Neymara powinien znaleźć się Luisito. Dlaczego? Ponieważ miał większy wpływ na grę zespołu niż Neymar, oprócz bramek miał jeszcze wiele asyst, ponadto robił miejsce Messiemu czy Neymarowi inteligentną grą bez piłki. Często ratował drużynę w trudnych momentach, czego nie można powiedzieć o Brazylijczyku (patrz marcowe GD, mecz z City)
49
No to jak w końcu z tym meczem Realu, Marca pisze, że Milan nie stwarzał żadnego zagrożenia, a As chwali Casille za parady.. http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/004/592/my-brain-is-full-of-fuck.jpg
1
Kto?!?
2
Albo jeszcze lepiej,odnośnik do linku powinien być w spoilerze, którego aktywuje się przyciskiem
6
http://www.fcbarca.com/64759-neymar-nie-wezmie-udzialu-w-amerykanskim-tournee,dyskusja-3816954.html
Pisałem o tym pod tym artykułem ;)
1
Na pewno nie, z całym szacunkiem dla naszej legendy. Puyol braki warunków fizycznych i techniki nadrabiał szybkością i ogromną wręcz walecznością i sercem do gry. Jeśli mówimy o najlepszym środkowym obrończy to powiedziałbym, że Maldini.
2
http://www.meczyki.pl/skroty/47450/juventus_turyn_fc_barcelona_13.html
23
7
Komentarz usunięty
6
Ogląda ktoś mecz Realu? Ale ten Kondogbia nimi kręci, aż miło patrzeć
1
Nie wiadomo, dzisiaj ma być podane jakieś info
0
130zl? Ale się dałeś wydymać!
2
Nie, gość który to napisał to Hiszpan mieszkający w Madrycie ;) Napisał po angielsku, na zagranicznej stronie
138
Ciekawy komentarz fana Realu: "Florentino Perez to zaraz po Messim najgorsze co spotkało Real Madryt"
1
Tak czy inaczej, zostałbym z nc+. Ligi hiszpańskiej jest sporo transmisji choćby na meczykach czy rojadirecta. O wiele trudniej jest z Ligą Mistrzów, a tą ma wyłącznie nc+ w Polsce
1
Śmierdzi mi to strasznie, nc+ widocznie ma gdzieś swoich klientów, gdyby tak nie było to przebiliby każdą ofertę tego eleven. Liga hiszpańska cieszy się ogromną oglądalnością, a teraz po tryplecie Barcy oglądalność wzrośnie jeszcze bardziej, nie rozumiem dlaczego nc+ żałuje tej kasy, żeby już dawno móc zapewnić sobie wyłączność transmisji. A jak się zadzwoni do konsultantów to nikt nic nie wie, trzeba czekać
9
W spotkaniach presezonowych wynik jest najmniej ważny, liczy się kto jak zagrał.
Najlepsi u nas byli Suarez, Rafinha i Rakitić - świetny mecz Chorwata. Najgorsi Roberto i Bartra, Halilović też prócz kilku bezproduktywnych kółeczek nic nie pokazał