qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Najważniejsza data w historii Barcelony i ogólne całego futbolu. Porównywanie go do jakiegokolwiek innego piłkarza z jego epoki jest dla Leo obrazą. 10 lat jest nam dane oglądanie największego geniusza futbolu jaki kiedykolwiek chodził po tym globie, liczę na kolejne 10
2
ter Stegen chyba robił tą fotkę
2
Pedro Pedrito!
0
Znacie jakąś stronkę na którą wrzucają całe mecze Barcy ale nie podają wyniku? Nie będę mógł oglądnąć meczu z Malagą więc chciałbym go obejrzeć dzień później ale bez znajomości wyniku
1
A jakby w Hiszpanii było goal-line to możliwe, że Sporting pokonałby wielki Real Madryt
0
To swoją drogą, ale była też sytuacja w której Leo w swoim stylu zrobił hops i przedziurawił Benata, nie mogę właśnie tego znaleźć
1
Wczoraj Messi załatał Benata, ma ktoś link do owej sytuacji?
1
Busquets był najlepszy
15
Kilka wniosków:
Pique dostaje czerwo za obrazę sędziego, Aduriz nie dostał nawet żółtka za kontuzjowanie Daniego i Busiego. Z tym pierwszym jeszcze można powiedzieć że przypadek ale Busquetsa to kopnął bez pardonu. Ogólnie Baskowie grali strasznie brutalnie, całe szczęście że mamy już ten mecz za sobą.
Vermaelen zagrał bardzo dobrze, Masche w obronie standardowo świetnie, po wejściu Bartry zapanował lekki chaos.
Roberto to człowiek zagadka, w pomocy gra tragicznie, na prawej obronie całkiem nieźle ale nie popadałbym w hurra optymizm bo jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Leo obudził się na ostatnie pół godziny znowu czarując, ah gdyby padł gol po tym jego fenomenalnym rajdzie. Karne musi jednak potrenować.
Real za Mourinho tez zaczynał od remisu, rok temu przegrali 2 mecze w 2 i 3 kolejce. Oni nigdy nie mają dobrego startu rozgrywek ale zawsze się podnoszą i są bardzo groźni więc należy z pokorą obserwować ich sytuację.
Malaga kolejnym przeciwnikiem - zamurują się w środku jak w poprzednim sezonie oba mecze, liczę że Lucho znajdzie na nich sposób i będzie rewanż za zabranie nam 5 punktów.
11
Najtrudniejszym terenem dla Barcy jest Estadio Anoeta ;)
0
Oby Busquets zdążył na Atletico, wczoraj rozegrał genialne spotkanie
5
kozak zdjęcie
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11951744_1131186423576705_6552804888462362046_n.jpg?oh=f9654de96522f10a309b263fac6ec4f6&oe=56729B2E
0
Strzał chyba poszedł na poprzeczkę ;) Ale zagrał ogólnie bardzo dobry mecz chociaż parę razy dal się objechać
0
Nie ma innej możliwości, sam z czystym sumieniem wystawie Busiemu 10
3
Koniec tej rzezi w Bilbao, całe szczęście
16
Ten sędzia jest niemożliwy... Przecież Bilbao powinno kończyć w 8..
3
Sędzia nie panuje nad meczem...
2
Aduriz swoimi kulasami załatwił nam dwóch piłkarzy
0
Ktoś serio w to wierzy? News podaje jakis fanowski portal a wy to łykacie? Ciekawe po czym to ocenili, że Alves będzie pauzował 7 tyg
0
To co gra dzisiaj Busquets... Jak dla mnie na razie 10/10 mistrzostwo w swoim fachu
0
w piłkę a wcześniej w nogę
0
No i jest nasz crack, nie trzeba się już martwić o 3 punkty
1
Kto jak kto ale ty nie powinieneś się czepiać, że ktoś podaje składy
3
Bravo - Alves Mascherano Vermaelen Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Rafinha #fcblive
0
Tez... Chyba ten dwumecz z Barcą dał im się we znaki, oby dzisiaj tez mieli słaby dzień
1
Ten komentarz na temat Neymara w United mnie zmiażdżył: The only Neymar United will sing is ney mare players
0
Przelewów nie księgują w niedziele
26
Halilović* nie jest nawet powołany
2
Optymalny skład na daną chwilę. Mam nadzieję ze Lucho nie wystawi Bartry...
0
Komentarz usunięty