20

Pomyłki się zdarzają, coś się tak panie zdenerwował

1

Nie tyle zamurowali, co wyłączyli środek z gry. Swobodę mieli boczni obrońcy, nikt ich praktycznie nie przyciskał, no ale jedyne co Alves i Alba mogli robić to wrzutki w pole karne, w którym wzrostowo przegraliśmy z kretesem. Nawet jak Barca rozciągała grę to formacja defensywna Malagi nie dała się rozciągnąć i twardo trzymali się środka. Strzały z dystansu też raczej odpadają bo ostatnio bronili dość daleko od własnej bramki. Jak więc ich pokonać? Ano oddać im piłkę i zmusić do rozgrywania. Tuzami nie są w tej sztuce piłkarskiej, wiec prędzej czy później stracą futbolówkę, wtedy Barca powinna szukać kontry. No ewentualnie Suarez Iniesta czy Leo swoimi dryblingami powinni prowokować piłkarzy Malagi to popełniania fauli blisko ich bramki, Messi ostatnio bardzo dobrze bije wolne, tutaj też jest szansa na gola nr 1. Mówię nr 1, bo jeśli ta bramka już padnie to chcąc nie chcąc Malaga będzie musiała się otworzyć i zaatakować.

3

Selfie po make-upie

1

Tragedii nie ma, mamy bardzo znośną grupę a terminarz nie jest tragiczny

1

W poprzedniej edycji LM Chelsea zremisowała z Mariborem, a Hazard w 80 którejś minucie nie wykorzystał karnego. Pamiętam, bo uwalili mi kupon na którym miałem do wygrania... 40k zł. Tylko to nie siadło. Smuteczek :S

2

Nie pieprz głupot bo mają o wiele trudniejszą niż choćby rok temu

1

Hmm te 2 głosy to jak się domyślam dziennikarz z Portugalii i dziennikarz Marki/Asa

2

Nie będzie bo juz jest leverkusen

2

Czyli na Wolfsburg nie trafimy, co oznacza że nie zagramy z Lordem. Bogu dzięki! !

4

1

Komentarz usunięty

3

Bo to głosowali internauci z białą armią na czele

1

Od Ukrainy też lepiej się trzymać z dala

0

Też liczę na Arsenal i zmarszczoną mordę Wengera kiedy będziemy ich jechać

4

O, Neymar wrócił do zdrowia i formy to trzeba przypomnieć o aferze związanej z jego transferem

4

Do Astany za daleko, lepiej się nie przemęczać długimi podróżami

0

Bo mi autocorrect nie podkreślił ;)

1

CSKA? No nie bardzo, granie przy -20 w Rosji mi się nie uśmiecha

2

Mam nadzieję, że nie trafimy ani na ruskow ani na Ukraińców, z drugiego koszyka chciałbym Arsenal

13

Wypożyczeniem? Niech Barca choć raz postawi ultimatum - albo kupujecie albo nara

4

2

Yarmolence stanowcze niet

1

Moim zdaniem Adriano i tak odejdzie po sezonie/w styczniu, a przedłużanie z nim kontraktu jest trochę na wyrost

1

Dlaczego kibicujesz Albanczykom? Ta dzicz powinna mieć zakaz wystepowania w europejskich pucharach

2

Ktoś niżej pisał, że dzwonił do biura obsługi klienta. Więc ja także zadzwoniłem i powiedzieli, że jest wielce prawdopodobne iż kanały Eleven będą w ich ofercie i że trzeba czekać na oficjalny komunikat

6

Reakcja na wiadomość, że Eleven będzie w Cyfrowym Polsacie:
Lewa - Abonent nc+
Środek - Abonent CP
Prawa - Koleś oglądający mecze w internecie:

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11061278_1131962936832387_2216033565870996368_n.jpg?oh=92dd7e5a0270f815371c9068faf71185&oe=567D146A

8

za niedługo na Onecie: Barcelona chce Teodorczyka!!111

2

Nie wiem, nie mi to oceniać. Wiem za to, że nie ma doświadczenia w lidze hiszpańskiej, a Nolito gta tutaj całe życie. Wiec jako zamiennika dla MSN widziałbym właśnie Hiszpana

2

Chodzi o to że Nolito bardzo dobrze zna La Ligę i zgodzi się na rolę rezerwowego

1

Yarmolenko zamiast Nolito? To jakby kupić multiple zamiast x7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?