8

I dobrze, czas najwyższy żeby go sprzedać bo samym przywiązaniem do klubu nie wywalczy sobie miejsca w składzie

3

Miał dobry mecz z Granadą, Depor (o zgrozo!) i Bayernem na CN. Ogólnie, kolego masz sporo racji, bo Rakitić choć haruje w defensywie to bardzo mało daje w ofensywie.

5

Najlepszy, bo pokornie jak piesek słucha w każdej kwestii wielkiego wodza Floro

1

Rakitić ostatnio gra taką padakę, że powinien siąść na ławie. Rafinha z kolei łapie formę i gra coraz lepiej i to jego widziałbym w pierwszym składzie kosztem Chorwata

5

nie ma to jak porównywać Olivera do Messiego

5

"Dziennik nawołuje do Papużek, by zerwali z tradycją i wreszcie pokonali Królewskich" tjaa, dadzą się ochoczo wydymać jak zawsze

3

3 punkty na Calderon to oczywiście marzenie, jednak remis nie będzie złym wynikiem

4

Lahoz ma na imię Mateu a nie Mateo

6

Leo, jeszcze 9 i mamy super pakę na sezon 2035/36

2

Świecicki to kibic białych więc nie ma co oczekiwać obiektywnego komentarza

3

Wcale nie widać że to fake

43

Genialna wypowiedź.

Ogólnie, nie rozumiem tej idiotycznej moim zdaniem reguły, że należy mieć szacunek do największego rywala. Ale ja się pytam za co? Za boiskowy bandytyzm podczas Gran Derbi? Za gierki i prowokacje piłkarzy Realu za czasów Mou? A może za remont kibli na Bernabeu w czasie finału PK? Za Pereza wiecznie robiącego koło tyłka Barcy? Za bydło zwane fanami, którzy przed finałem w Lizbonie palili flagi Barcy i Katalonii? A może za pismaków z Marki, którzy na polecenie władz Realu "sfotoszopowali" zdjęcie Pepe kopiącego Alvesa? Klub to nie tylko piłkarze, to także władze, socios, kibice. Ja szacunku do nich nie ma za grosz, za wyjątkiem kilku piłkarzy. Pique widocznie również ich nie szanuje i zamiast kurtuazyjnie o nich mówić to walnął prosto z mostu. To się ceni

18

Jeśli Pique sam wykombinował odpowiedzi na te pytanie to jest geniuszem. Wszyscy kibice realu oczekiwali, że Katalończyk przeprosi ich klub, a tu taki pocisk, rozerwał dupska białej części Madrytu

5

No i od razu powinien lecieć ban za głupotę dla takiego delikwenta

1

To nigahiga, swego czasu nr 1 w ilości subskrypcji na youtube. Amerykanin bodaj urodzony na Hawajach stąd taki wygląd

4

Zaraz zaraz właśnie mi się coś przypomniało, była taka sytuacja bodajże po "dziesiątej la decimie" w której Ramos podczas celebracji prowokował fanów Atletico...

EDIT: I nawet w Marce o tym piszą
http://www.marca.com/2015/09/09/futbol/seleccion/1441751785.html

89

"kiedy ja wygrywam (...)" na szczęście nie zdarza się to zbyt często

2

Messi daje remis Argentynie

59

"Do dziś upieram się, że Messi nie ma „startu” do Ronaldinho pod względem umiejętności" - ręce opadają jak się czyta takie głupoty

4

1

Trochę mi to przypomina mecz Ateltio z Realem w styczniu, mierdom też się kadra rozsypała w obronie, a jak się to skończyło to każdy widział. Oby z nami było zgoła odwrotnie

2

Casillad byl świetnym bramkarzem ale czlowiekiem? Wiele razy wbijał szpile Barcelonie, mówił o tym że sędziowie nam pomagają, nigdy nie potrafił przegrać z Barceloną i kompromitował się idiotycznymi wypowiedziami o sędziach i mourinhowskim "fszyscy pszecif nam!"

7

obersturmbannführer Muller jest jednak nieoceniony dla Niemiec

0

Nie osłabiaj mnie że nie wiesz co to SS...

2

Cule z krwi i kości, niech pokaże niedowiarkom jakim świetnym jest piłkarzem

2

Lubię go, no i zna ligę hiszpańską bardzo dobrze. Jeśli nie uda się z Nolito to jak najbardziej bym go u nas widział

1

Remis z Atleti a resztę meczów wygrać, taki sceniausz brałbym w ciemno

23

Marne prowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?