qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ładną? Chyba raczej skuteczną
43
Nienawidzę sposobu pochodzenia do piłki Neymara przed wykonaniem karnego. I jeszcze czasami się zatrzyma, ależ to jest irytujące
1
Tak na prawdę ta strona jest genialnie napisana, zaimplementowali nawet rozległą sieć neuronową która na postawie danych sama nauczyła się ukrywać i ukazywać tabelę zależnie od danych sytuacji
1
Tak rozmyślając o kontuzji i czasie rekonwalescencji Leo stwierdzam, że nawet zdrowy nie powinien wychodzić w pierwszym składzie na Klasyk. Otóż dlatego, że Real w swoim składzie ma wielu drwali z gorącym łbami - Pepe, Ramos czy karwahal. Przy niekorzystnym dla nich wyniku często im się gotuje w czachach i zaczynają brutalnie kopać przeciwników. Nie daj Bóg żeby któryś z tych półmózgów kopnął Leo z premedytacją w ledwo co wyleczoną magiczną nózię. Przy niekorzystnym dla Barcy wyniku natomiast, Leo mógłby wejść z ławki ale najlepiej żeby nie było takiej konieczności
55
Po prostu lider pasuje do Realu jak legginsy do Magdy Gessler
15
Marcelo wrzuca, piłka w powietrzu, a komentator: Co zrobi Ronaldo!?!? ... Piłka spadla na głowę Angeleriego a Ronaldo stał jakieś 5 metrów od miejsca w którym spadała piłka
Ja rozumiem że idolem tych cieciow z łapanki jest CR7 ale strasznie mu liżą wora..
3
Ten komentator to mierda, Realowi chwali każde zagranie, nawet to mniej udane. Pieprzy jaki to real z ronaldo na czele wspaniały i jaka to Barca słaba
1
Ale liżą dupsko Realowi
6
Matko Boska, szczęście w nieszczęściu, niewiele brakło i wypadły do końca sezonu
0
Puknij się w czaszkę :)
0
Praktycznie cała faza grupowa LM.. No bardzo ciekawe jak sobie nasi poradzą
1
Nie wiem czy aż taka ironia czy aż taka głupota
2
Mega sympatyczny facet ten Valeron
4
W radiu podali że Leo 6-8tyg przerwy a wszyscy łykają jak pelikany.... Poczekajmy na oficjalny komunikat a nie bazujmy na domysłach
3
Jak mnie to jego dreptanie przed karnym wku*wia
0
Sergi Messi Roberto
2
Roberto MOTM jak na razie
1
Nikt ci oglądać nie karze. za godzinę gra real zmień sobie obiekt westchnień i zacznij ich oglądać
0
Niech Rakitic zobaczy jak się dosrodkowuje piłkę
0
To nie może być Suarez, ti jakiś przebieraniec
4
Rakitic jest tak tragiczny że jemu się nawet ławka nie należy
0
Moje urodziny! No to liczę, że Barca sprawi mi najwspanialszy prezent i ogra mierdy na ich własnym stadionie
3
"Szkoleniowiec Paco Herrera, najstarszy wśród trenerów Primera División, stawa na ustawienie 5-3-1-1"
http://www.reactiongifs.com/r/lolof1.gif
1
http://forum.rojadirecta.es/forum.php
Full matches
0
Moim zdaniem Suarez bardziej niż Neymar zasłużył by znaleźć się w 3 ZP. Neymar ma umiejętności żeby stać się najlepszym na świecie ale czy ma do tego głowę? Niby zgrywa świętoszka pisząc i mówiąc w wywiadach jaki to on jest religijny, słynne już 100% Jezus itp. Lecz na boisku czasami zachowuje się jak typowy seba - prowokuje i cwaniaczy. Dobrze, że chociaż oduczył się nurkowania. A więc od jego głowy będzie zależało czy kiedyś otrzyma złotego balona czy nie
5
Nie spodziewałem się tak wysokich ocen, każdemu zjechałbym o 1 stopień
5
I znowu o tym Samperze, czy wy nie potraficie zrozumieć że to trener decyduje i widocznie ma powód żeby nie powoływać Sampera? To trener widzi w jakiej Samper jest formie i jakimi umiejętnościami dysponuje i widoczne ma powód żeby go nie brać do składu. Ogólnie na obecną chwilę nie ma nikogo z Barcy B kto nadawałby się do pierwszej drużyny, oni nie radzą sobie w segunda B. Za Pepa było narzekanie na niektórych wychowanków że słabi, a tu się okazuje że choćby taki Bojan prezentował się kilka razy lepiej niż Munir czy Sandro
13
Były już opinie że ta porażka to wina MSN, bramkarza, były że obrona i pomoc zawiniły, kilka osób pisało nawet że Lucho nie wystawił optymalnej jedenastki. Ale chyba jako pierwszy ktoś pisze że to wina Bartomeu :D Wygrywasz konkurs na głupotę tygodnia
2
Sytuacje bramkowe: 18 - 18
Strzały na bramkę: 5 - 7
To pokazuje jak ten mecz był wyrównany i jak bardzo kuleje u nas skuteczność
2
No sorry, ale w meczu z Celtą Andres mógł mieć spokojnie 3 asysty - Messi po jego podaniu trafił w słupek, Alves fatalnie przestrzelił po genialnej wrzutce Bladej Twarzy, a i swoją sytuację po podaniu Iniesty nie umiał wykorzystać Neymar