0

Ładną? Chyba raczej skuteczną

43

Nienawidzę sposobu pochodzenia do piłki Neymara przed wykonaniem karnego. I jeszcze czasami się zatrzyma, ależ to jest irytujące

1

Tak na prawdę ta strona jest genialnie napisana, zaimplementowali nawet rozległą sieć neuronową która na postawie danych sama nauczyła się ukrywać i ukazywać tabelę zależnie od danych sytuacji

1

Tak rozmyślając o kontuzji i czasie rekonwalescencji Leo stwierdzam, że nawet zdrowy nie powinien wychodzić w pierwszym składzie na Klasyk. Otóż dlatego, że Real w swoim składzie ma wielu drwali z gorącym łbami - Pepe, Ramos czy karwahal. Przy niekorzystnym dla nich wyniku często im się gotuje w czachach i zaczynają brutalnie kopać przeciwników. Nie daj Bóg żeby któryś z tych półmózgów kopnął Leo z premedytacją w ledwo co wyleczoną magiczną nózię. Przy niekorzystnym dla Barcy wyniku natomiast, Leo mógłby wejść z ławki ale najlepiej żeby nie było takiej konieczności

55

Po prostu lider pasuje do Realu jak legginsy do Magdy Gessler

15

Marcelo wrzuca, piłka w powietrzu, a komentator: Co zrobi Ronaldo!?!? ... Piłka spadla na głowę Angeleriego a Ronaldo stał jakieś 5 metrów od miejsca w którym spadała piłka

Ja rozumiem że idolem tych cieciow z łapanki jest CR7 ale strasznie mu liżą wora..

3

Ten komentator to mierda, Realowi chwali każde zagranie, nawet to mniej udane. Pieprzy jaki to real z ronaldo na czele wspaniały i jaka to Barca słaba

1

Ale liżą dupsko Realowi

6

Matko Boska, szczęście w nieszczęściu, niewiele brakło i wypadły do końca sezonu

0

Puknij się w czaszkę :)

0

Praktycznie cała faza grupowa LM.. No bardzo ciekawe jak sobie nasi poradzą

1

Nie wiem czy aż taka ironia czy aż taka głupota

2

Mega sympatyczny facet ten Valeron

4

W radiu podali że Leo 6-8tyg przerwy a wszyscy łykają jak pelikany.... Poczekajmy na oficjalny komunikat a nie bazujmy na domysłach

3

Jak mnie to jego dreptanie przed karnym wku*wia

0

Sergi Messi Roberto

2

Roberto MOTM jak na razie

1

Nikt ci oglądać nie karze. za godzinę gra real zmień sobie obiekt westchnień i zacznij ich oglądać

0

Niech Rakitic zobaczy jak się dosrodkowuje piłkę

0

To nie może być Suarez, ti jakiś przebieraniec

4

Rakitic jest tak tragiczny że jemu się nawet ławka nie należy

0

Moje urodziny! No to liczę, że Barca sprawi mi najwspanialszy prezent i ogra mierdy na ich własnym stadionie

3

"Szkoleniowiec Paco Herrera, najstarszy wśród trenerów Primera División, stawa na ustawienie 5-3-1-1"

http://www.reactiongifs.com/r/lolof1.gif

1

0

Moim zdaniem Suarez bardziej niż Neymar zasłużył by znaleźć się w 3 ZP. Neymar ma umiejętności żeby stać się najlepszym na świecie ale czy ma do tego głowę? Niby zgrywa świętoszka pisząc i mówiąc w wywiadach jaki to on jest religijny, słynne już 100% Jezus itp. Lecz na boisku czasami zachowuje się jak typowy seba - prowokuje i cwaniaczy. Dobrze, że chociaż oduczył się nurkowania. A więc od jego głowy będzie zależało czy kiedyś otrzyma złotego balona czy nie

5

Nie spodziewałem się tak wysokich ocen, każdemu zjechałbym o 1 stopień

5

I znowu o tym Samperze, czy wy nie potraficie zrozumieć że to trener decyduje i widocznie ma powód żeby nie powoływać Sampera? To trener widzi w jakiej Samper jest formie i jakimi umiejętnościami dysponuje i widoczne ma powód żeby go nie brać do składu. Ogólnie na obecną chwilę nie ma nikogo z Barcy B kto nadawałby się do pierwszej drużyny, oni nie radzą sobie w segunda B. Za Pepa było narzekanie na niektórych wychowanków że słabi, a tu się okazuje że choćby taki Bojan prezentował się kilka razy lepiej niż Munir czy Sandro

13

Były już opinie że ta porażka to wina MSN, bramkarza, były że obrona i pomoc zawiniły, kilka osób pisało nawet że Lucho nie wystawił optymalnej jedenastki. Ale chyba jako pierwszy ktoś pisze że to wina Bartomeu :D Wygrywasz konkurs na głupotę tygodnia

2

Sytuacje bramkowe: 18 - 18
Strzały na bramkę: 5 - 7

To pokazuje jak ten mecz był wyrównany i jak bardzo kuleje u nas skuteczność

2

No sorry, ale w meczu z Celtą Andres mógł mieć spokojnie 3 asysty - Messi po jego podaniu trafił w słupek, Alves fatalnie przestrzelił po genialnej wrzutce Bladej Twarzy, a i swoją sytuację po podaniu Iniesty nie umiał wykorzystać Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?