2

Możliwe, że masz rację. Jednak ta jego maniera wrzucania zdjęć z laskami, drogimi furami, jego pozłacanym iPhonem i wiele innych przekonuje mnie w myśli że kocha hajs tak jak jego stary i pewnego dnia przełoży siano przed miłość do klubu (o ile takową darzy Barcelonę)

5

Śmiem twierdzić że dla Neymara a szczególnie jego ojca najbardziej liczy się kasa a nie Barca. Widocznie nieprzyzwoita pensja jaką wynegocjował ojczulek nie spełnia ich oczekiwań i znowu zaczynają jakiś cyrk z problemami prawnymi. Oczywiście uważam, że zostanie w Barcy ale pytanie na jak długo bo pewnego pięknego dnia zarząda takiej gaży na którą najzwyczajniej w świecie nie będzie stać Barcy. Jego przejście do PSG czy City jest moim zdane nieuniknione, pytanie tylko ile sezonów u nas zostanie

9

Według rozgłośni radiowej Cadena SER przedstawiciele wszystkich 12. klubów obecnych na spotkaniu w siedzibie RFEF wyraziło zgodę na zarejestrowanie tureckiego pomocnika już teraz.

No proszę, hiszpańskie kluby nie mają nic przeciwko zarejestrowaniu Ardy, wiedzą że FIFA to patologia

Niektóre źródła podają że Real Madryt również interesuje się Coutinho. Sam piłkarz jednak preferuje Barcelonę ze względu na jej styl gry.

Jeśli to prawda to kefiry się ośmieszają z leśnym dziadem Floro na czele

5

I gdzie on tam będzie grał? Isco, Kovacic, Modric, Casemiro, Kroos, James, Vasquez, Bale na 10. 8 chłopa na 3 pozycje. Już teraz jest tłok.

15

Boję się tylko jednego: że szejkowie będą naciskać i ingerować w nazwę stadionu

0

rak instant od niektórych rewelacji na tym pseudo portalu

28

Takie mnie przemyślenia naszły: niby ten początek sezonu słaby ze strony Barcy ale tak na prawdę nie ma takiej tragedii. Oczywiście, to po części zasługa Realu Beniteza. Z takim kalendarzem spotkań mamy tyle samo punktów co Real który remisował z Malagą i Atleti - my wygraliśmy te 2 mecze mimo słabej dyspozycji, a także pogubili punkty z Gijonem. Wygrali również tak jak i my z Bilbao, a z Granadą każdy wie co się działo. Czeka ich teraz Celta i Sevilla z którymi przegraliśmy, a my w międzyczasie zagramy z Rayo i Eibarem. Nie zdziwię się jak wygrają te 2 spotkania ale zakładając że stracą punkty chociaż w jednym to może się okazać że to my mimo przetrzebionego kontuzjami składu i trudnego terminarza przystąpimy do GD z przewagą. Nadal uważam, że ciężko będzie zakończyć rundę jesienną przed białymi ale patrząc na ich formę i "geniusz" Rafała strata punktowa może być minimalna lub optymistycznie rzecz biorąc możemy nawet wyjść na plus

45

Wstaje do pracy, robię kawkę, wchodzę z ciekawości na fcbarca a tu przegląd prasy. Dodatkowo dowiaduje się że Real nie wygrał z Atletico, cóż poniedziałek nie mógł zacząć się lepiej

0

Nie rozumiem tego jak to się dzieje że Real zawsze strzela mnóstwo goli po uderzeniach głową. Ronaldo jeszcze rozumiem, ma skubany wyskok, no ale grubasek Benzema? Beznadziejne krycie obrońców

0

Co to kuźwa znaczy że mecz jest elektryczny, elektryzujący tak ale elektryczny?

4

No sorry ale jak się ma karnego przeciwko Realowi i się go nie strzela to nir ma co liczyć na dobry rezultat

0

Zaczyna mi to przypominać nasz mecz z Valencią na Camp Nou

2

Od kilku minut pachniało golem. Niestety

0

Tego półgłówka to specjalnie ściągnęli tylko żeby wkurzyć kibiców Barcy

1

Bo nie mieli jeszcze żadnego przeciwnika z wyższej półki a i tak utopili 4 punkty ze średniakami a gdyby nie sędzia to jeszcze byłoby w plecy z Granadą

88

Tak się wku*wił po meczu z Sevillą, że wyrzucił kule przez okno

1

Jak na razie to tylko piłkarz youtube, no ale jest jeszcze bardzo młody i należy poczekać czy się rozwinie czy nie

0

Rajze i Kinga próbowałem, King wymiata, Rajza trochę za mało goryczkowa jak na mój gust. Więc zawitam dzisiaj do mojego ulubionego sklepu i poproszę o Wrężela (Wrężla?). Dzięki

14

Chelsea wygra ligę w następnym sezonie

1. Chelsea
2. Derby
3. Nottingham Forest
4. Burnley

0

Poleć ktoś jakieś dobre APA lub pszeniczniaka

1


X2
X2
1
1
1
X

0

Whiplash
Ex-Machina
Gone Girl

1

Tematyka?

3

A ty nie? Rayo(d), Eibar(d), Getafe(w), Villarea(d). Widzę, że Twoja wiara w drużynę która wygrała tryplet w poprzednim sezonie jest ogromna

2

Ten weekend uratuje tylko wygrana Atleti

4

Jakie setki? Strzały zza pola karnego to setki? Po jego świetnym rajdzie wystawił piłkę jak na tacy do Suareza, a ten wybiegł przed obrońców za szybko. Ney mijał Sevillistas jak tyczki na treningu

14

Co jak co ale Neymar w końcu zagrał tak jak się od niego wymagało

1

A pamiętasz kiedy ostatnio mieliśmy tak trudny terminarz od samego początku rozgrywek? Patrząc na twoje komentarze mam dla ciebie radę: zacznij kibicować np. Bayernowi, przecież wygrywają mecz za meczem kibicu sukcesu

1

Wywróżyłeś to z fusów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?