4

Żeby tylko wrócił cały

6

Alves w meczu z Bate był jednym z najlepszych

0

10 meczów na jednym kuponie?!

29

Każdy tak gada do momentu kiedy pojawi się kasa na stole, wtedy poglądy diametralnie się zmieniają

12

Zapomniałeś o "Real Madryt uważa, że to Cristiano Ronaldo za swój wybitny dorobek strzelecki jest jedynym słusznym kandydatem do zdobycia ZP. Jednocześnie klub jest bardzo zaniepokojony, że w mediach to Messi kreowany jest na najlepszego. Real Madryt uważa że to świadome działania mające na celu wyrządzenie krzywdy klubowi"

13

Proponuję jednak przeczytać ten artykuł w całości:
http://www.fcbarca.com/66138-spotkanie-w-sprawie-oferty-qatar-airways.html

2

Czy to prawda czy nie (podejrzewam że jednak prawda, po co sędzia miałby kłamać i robić taką aferę) Real będzie miał ciężki okres do klasyku włącznie. Życzę im tego z całego serca!

5

Nie taką obronę rozrywało MSN

8

A jednak królują komentarze "wymysł katalonskich pismakow" ;) Większość fanów Realu do najinteligentniejszych nie należą więc ja raczej nie spodziewałem się innych wymówek

1

Nie czytajcie komentarzy pod newsami o skandalu w klasyku na sport.pl czy rm.pl, można raka dostać

0

Real kilka razy zostawił PSG mnóstwo miejsca a ci nie potrafili tego wykorzystać. Mam wrażenie, że PSG za bardzo próbuje dopieścić każdą akcję

0

1

Alves jak na razie najlepszy, pozdrowienia dla hejterów

1

Bate zamurowalo się dość szczelnie ale Barca i tak dochodzi do sytuacji. Moim zdaniem gol to kwestia czasu

0

A moim zdaniem Busquets ustawiony będzie nieco wyżej i na pewno da więcej w ofensywie niż Rakitić

0

Babole Pikusia wyczuwam

3

Ponoć Ewka z Beatką poczęstowały dziennikarzy mocarzem podczas wczorajszej debaty. Teraz widać efekty

0

Rakitić OUT OUT OUT OUT OUT

0

Po pierwsze to wyłącz wifi i podepnij internet kablem. W laptopach najczęściej są 2 niezależne karty sieciowe - jedna do wifi, druga ethernetowa dlatego w ten sposób sprawdzisz czy karta wifi jest uszkodzona

11

Zmień nick na "idiotycznie1" będzie ci bardziej pasowało

2

Przewidywane składy w erze Lucho powinno się nazywać "składy które na pewno się nie sprawdzą"

3

Full list of Ballon d'Or noiminees:



Sergio Aguero (Argentina/Manchester City), Gareth Bale (Wales/Real Madrid), Karim Benzema (France/Real Madrid), Cristiano Ronaldo (Portugal/Real Madrid), Kevin De Bruyne (Belgium/VfL Wolfsburg/Manchester City), Eden Hazard (Belgium/Chelsea), Zlatan Ibrahimovic (Sweden/Paris Saint-Germain), Andres Iniesta (Spain/FC Barcelona), Toni Kroos (Germany/Real Madrid), Robert Lewandowski (Poland/FC Bayern Munich), Javier Mascherano (Argentina/FC Barcelona), Lionel Messi (Argentina/FC Barcelona), Thomas Muller (Germany/FC Bayern Munich), Manuel Neuer (Germany/FC Bayern Munich), Neymar (Brazil/FC Barcelona), Paul Pogba (France/Juventus), Ivan Rakitic; (Croatia/FC Barcelona), Arjen Robben (Netherlands/FC Bayern Munich), James Rodriguez (Colombia/Real Madrid), Alexis Sanchez (Chile/Arsenal), Luis Suarez (Uruguay/FC Barcelona), Yaya Toure (Cote d'Ivoire/Manchester City), Arturo Vidal (Chile/Juventus/FC Bayern Munich)

World Coach of the Year nominees:
Massimiliano Allegri (Italy/Juventus)
Carlo Ancelotti (Italy/Real Madrid)
Laurent Blanc (France/Paris Saint-Germain)
Unai Emery (Spain/Sevilla FC)
Pep Guardiola (Spain/FC Bayern Munich)
Luis Enrique Martinez (Spain/FC Barcelona)
Jose Mourinho (Portugal/Chelsea)
Jorge Sampaoli (Argentina/Chilean national team)
Diego Simeone (Argentina/Atletico Madrid)
Arsene Wenger (France/Arsenal)


Rakitić jest a Bravo ani Busiego nie ma hehe

1

Jak dla mnie to bajka dla dzieci, a scena w 6 wymiarze tak absurdalna że szkoda gadać

0

Mirosławski to dno komentoskie, podczas komentowania Barcy z 10 razy musi wspomnieć o Realu. Sympatyzuje z mierdami i nawet się z tym nie kryje. Natomiast ten co ostatnio komentował Rayo jest całkiem niezły

0

Kupić Arka i zostawić w Ajaxie na wypożyczeniu, fajno by było

0

Dla mnie bomba gdyż w ten dzień mam urodziny to będzie można oglądnąć GD a i napić się po meczu ;)

10

"My też zawsze byliśmy transparentni"
Hmmm gdzieś już to słyszałem

No i oczywiście musiał palnąć coś o "niepewność finansowej" - kasa misiu kasa

9

Mam nadzieję, że w meczu z PSG potwierdzi się, że świetna obrona Realu to mit. Stracili tak mało bramek tylko dzięki życiówce Navasa, a nie szczelnej obronie. Nawet Levante często dochodziło do świetnych sytuacji i Navas po raz kolejny popisywał się genialnymi paradami. Z PSG to nie wystarczy

1

Kolega chyba dostaje hajs za reklamowanie tego durnego fangola, bo ciągle tylko wrzuca linki z tej pseudo strony

1

Rakiticia to najlepiej dałbym innemu klubowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?