4

Mierda jest cwana, ustaliła z Chorwacją, że Modrić nie pojedzie na kadrę, z Portugalią, że nie pojedzie i KG7, James też nie jedzie bo po kontuzji, Kovacić i Bale nie jadą bo kontuzje, Benzema nie jedzie za przemyt koki, Marcelo i Navas niby jakieś tam kontuzje, ale to pewnie wałki żeby też nie jechali. Perez czuje pismo nosem, że z tak osłabioną i niepewną w obronie Barcą Real jest w stanie wygrać

18

co ja czytam

7

niezłe, niezłe. Wczoraj nawet największe Janusze z produkcji miały bekę z Ronaldo, a jeden z moich starszych kolegów nawet pokazywał ironicznie jak to Krysztianu tańczy nad piłką ;)

44

Komentarz usunięty

10

Aż się micha cieszy widząc tak grającego Andresa. Oby to zwiastowało powrót do wielkiej formy naszego magika

0

niektórym to nigdy nie dogodzi

8

Iniesta dzisiaj magicznie

1

Znając LFP to wygra James

1

Wenger: Guardiola chciał grać dla Arsenalu

0

Czy tylko ja mam problem z dodaniem komentarza w wersji mobilnej? Wyskakuje mi komunikat, że komentowanie zostało zablokowane permanentnie

0

Ciekawe o co chodziło

4

Dzisiaj zobaczymy kawał dobrej piłki a nie jakąś białą obronę Częstochowy

1

Czasami mam wrażenie że z Pereza taki ghost rider - zaprzedał duszę diabłu w zamian za niekończący się fart dla swojej drużyny

2

Nie zapominaj, że gra z kontuzją i to dlatego

0

11zł/miesiąc
Opłaca się, ale sprawdź czy ci to w ogóle będzie śmigało poza granicami Polski

2

Nie można oglądać na necie legalnie. nc+ ma LM na wyłączność

11

Ano tak, bidulkę zawsze coś boli jak gra beznadziejnie

1

Komentarz usunięty

1

A as nadal to ciągnie... Jak się pójdzie zwiedzić narodowy to przewodnicy opowiadają anegdotę o Krysztianu kiedy to jego Portugalia korzystała z szatni na owym stadionie, po meczu, ekipa sprzatająca miała nie lada wyzwanie posprzątać ten bajzel no i na umywalce obok szafki Krysztianu ponoć leżało puste pudełko po żelu do włosów ;)

0

oceans 11

1

Kolega ma super gust

0

PSV - Wolfsburg dałbym 1ewentualnie 1X

4

W meczu z Eibar "rudy" wszedł na boisko i w 10 minut dał więcej na lewej flance niż Alba przez cały mecz
W meczu z Getafe bezbłędny w obronie.
No ale hejt na Mathieu zawsze na propsie

12

Ale dupsko go piecze, że jednak nie udało się pomóc wypranym w perwollu i urwać punktów Barcy

0

4-4-2 ale na miłość boską bez tego statysty Rakiticia...

1

Tylko, że najważniejsi zawodnicy Realu nie jadą na kadrę. Selekcjonerzy ich nie powołują bo niektórzy są po kontuzjach a niektórym dają odpocząć przed Klasykiem. Z piłkarzami Barcy jest jednak trochę inaczej

3

"watpię zeby jakikolwiek piłkarz chciał drugiemu zrobić zamach na zdrowie"
Widzę, że kolega od dzisiaj ogląda piłkę nożną, bo wcześniej to chyba przeczytał tylko definicję tego sportu na Wikipedii.
Masz rację, Pepe na przykład nigdy w życiu nikomu nie chciał zrobić krzywdy, po prostu ludzie źle odbierają jego troskę np. tutaj:



Tutaj, z kolei Messi miał komara na nodze i Ramos jedynie próbował go zabić żeby nie ukąsił Leo, a stronniczy sędzia wyrzucił go z boiska:

nie było mowy o zamachu na zdrowie! Uefalona!11

6

Może to i lepiej że Leo nie stanie oko w oko z Pepe, Ramosem czy innym przygłupem z Madrytu. Oni na pewno by go nie oszczędzali mając naa uwadze że nadal miałby niedoleczone kolano

2

Według mnie nie ma się co zmuszać i należy poczekać żeby motywacja przyszła sama. Po 8 latach na siłce to niezły musi być z ciebie byku

0

"Nie jest to stadion godny Primera Division" - jaki klub taki stadion

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?