qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zauważ, że tak jest w przypadku 2 największych klubów w Hiszpanii. Na Balaidos, Calderon, Madrigal czy San Mames atmosfera jest taka jak w Anglii czy Niemczech
0
o Pique przecież wspomniałem
1
Inaczej byś śpiewał jakby to krysztianu dostał czerwo za swoje cwaniactwo w każdym meczu
0
Bezpośrednio czerwo? nie przypominam sobie
0
Nie przypominam sobie sytuacji w której zawodnik dostaje bezpośrednio czerwoną kartkę za pyskowanie. Próbowałem znaleźć po tym jak Piquachu dostał czerwo z Bilbao na próżno. A tu proszę, sezon jeszcze dobrze się nie rozkręcił i już zdażyły się 2 takie sytuacje oczywiście obie uderzyły w piłkarzy Barcy. To jest kpina że sędzia ma czelność odwalić takie coś a rzecznicy z Eibar kończą mecz w 11. asi asi asi gana el madrid
1
A ja gościa pamiętam głównie ze słynnego bólu pupy i faking disgrejs oraz perfidnej gry na czas kiedy to wiatr przewracał go jak kukiełke w dwumeczu z Barcą
0
on chyba rzeczywiście głosował na po bo to nie pierwszy taki komentarz
2
Uwielbiam ból dupska Niemców
9
Nie dziw się jak piszesz takie debilizmy
1
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_6vHTWFUzhQRbLDQcCnSgw4Vy0mwlTgBI,w400.jpg
88
mógł mu strzelić w ryja, dostałby pewnie tylko żółtko
8
niestety, Polska się zmieni ale dopiero za jakieś 20-30 lat kiedy już powymiera zdecydowana większość komuchowej spuścizny
1
I jeszcze swetru na 4 miejscu ;.;
1
Uda się, za granicą będzie ze 100k głosów
0
W sprawach futbolowych zwykle się z Tobą zgadzam, ale widzę, że w polityce się niezbyt orientujesz skoro uważasz, że za PiSu było gorzej niż za peło. Nie mówię, że za pisu była kraina mlekiem i miodem płynąca ale to co odj..ało peło nie mieści się w głowie
0
Ozajasz schodzi na zawał :S
12
Gorzej od platfusów nikt rządził nie będzie
3
Jak doliczą głosy zza granicy to będzie 5% i Krul wejdzie
14
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12042743_1176474979047849_3674124558093350259_n.jpg?oh=43ad899c116810d457df23bac3597030&oe=5689FB9B
Leo mógłby w takim gajerze odbierać ZP w styczniu bez kombinowania z czerwonymi czy innymi bordo
17
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos/1176468959048451/
1
Bądźmy poważni.. Mało brakło i połamaliby Busiemu nogę a czerwa nie było, za pyskówkę czerwo to jest kpina
9
Komentatorzy z łapanki ✓
Sędzia z łapanki ✓
Gol po fatalnym błędzie obrony ✓
Suarez i/lub Ney dają zwycięstwo ✓
Rakitić daje całe nic w ataku ✓
Jak dla mnie mecz jak każdy od kontuzji Messiego
1
Widać było po tej wściekłej radości Lucho jaki zły był na tego żółtego koguta
0
Sędzia sprawiedliwy, co realowi daje Barcy odbiera
5
Komentatorzy z łapanki, nie wiedzą kto to jest Unzue
1
Nie przegadasz, nie ma sensu
0
Sandro niestety nie ma lewej nogi
0
Szacun dla Eibar, grają naprawdę dobrze
0
Pique to chyba musi wbić 3 samobóje i spowodować kontuzję kilku naszych graczy żeby go Lucho na ławie posadził
1
Derby Woli - FC Albatros kontra Wolna Wola to są dopiero derby