3

Zauważ, że tak jest w przypadku 2 największych klubów w Hiszpanii. Na Balaidos, Calderon, Madrigal czy San Mames atmosfera jest taka jak w Anglii czy Niemczech

0

o Pique przecież wspomniałem

1

Inaczej byś śpiewał jakby to krysztianu dostał czerwo za swoje cwaniactwo w każdym meczu

0

Bezpośrednio czerwo? nie przypominam sobie

0

Nie przypominam sobie sytuacji w której zawodnik dostaje bezpośrednio czerwoną kartkę za pyskowanie. Próbowałem znaleźć po tym jak Piquachu dostał czerwo z Bilbao na próżno. A tu proszę, sezon jeszcze dobrze się nie rozkręcił i już zdażyły się 2 takie sytuacje oczywiście obie uderzyły w piłkarzy Barcy. To jest kpina że sędzia ma czelność odwalić takie coś a rzecznicy z Eibar kończą mecz w 11. asi asi asi gana el madrid

1

A ja gościa pamiętam głównie ze słynnego bólu pupy i faking disgrejs oraz perfidnej gry na czas kiedy to wiatr przewracał go jak kukiełke w dwumeczu z Barcą

0

on chyba rzeczywiście głosował na po bo to nie pierwszy taki komentarz

2

Uwielbiam ból dupska Niemców

9

Nie dziw się jak piszesz takie debilizmy

88

mógł mu strzelić w ryja, dostałby pewnie tylko żółtko

8

niestety, Polska się zmieni ale dopiero za jakieś 20-30 lat kiedy już powymiera zdecydowana większość komuchowej spuścizny

1

I jeszcze swetru na 4 miejscu ;.;

1

Uda się, za granicą będzie ze 100k głosów

0

W sprawach futbolowych zwykle się z Tobą zgadzam, ale widzę, że w polityce się niezbyt orientujesz skoro uważasz, że za PiSu było gorzej niż za peło. Nie mówię, że za pisu była kraina mlekiem i miodem płynąca ale to co odj..ało peło nie mieści się w głowie

0

Ozajasz schodzi na zawał :S

12

Gorzej od platfusów nikt rządził nie będzie

3

Jak doliczą głosy zza granicy to będzie 5% i Krul wejdzie

14

1

Bądźmy poważni.. Mało brakło i połamaliby Busiemu nogę a czerwa nie było, za pyskówkę czerwo to jest kpina

9

Komentatorzy z łapanki ✓
Sędzia z łapanki ✓
Gol po fatalnym błędzie obrony ✓
Suarez i/lub Ney dają zwycięstwo ✓
Rakitić daje całe nic w ataku ✓

Jak dla mnie mecz jak każdy od kontuzji Messiego

1

Widać było po tej wściekłej radości Lucho jaki zły był na tego żółtego koguta

0

Sędzia sprawiedliwy, co realowi daje Barcy odbiera

5

Komentatorzy z łapanki, nie wiedzą kto to jest Unzue

1

Nie przegadasz, nie ma sensu

0

Sandro niestety nie ma lewej nogi

0

Szacun dla Eibar, grają naprawdę dobrze

0

Pique to chyba musi wbić 3 samobóje i spowodować kontuzję kilku naszych graczy żeby go Lucho na ławie posadził

1

Derby Woli - FC Albatros kontra Wolna Wola to są dopiero derby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?