qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Kwikłem
Chyba najciekawsze pytanie na Rambli do tej pory
1
Tak wygląda typowy kibic Realu komentujący na fiolecie
30
Komentarz usunięty
1
Ale to Iniesta wyłożył patelnie Rakiticiowi. Chorwat jedynie dostawił nogę
30
Wina (Coliseum Alfonso) Pereza
1
Taką patelnię jaką dostał od Iniesty to i jedonogi by wykorzystał. Pomocnik w Barcy ma za zadanie kreować i asystować a podawanie do tyłu to żadne z powyższych. Ta jego "czarna robota" to mit
13
Rooney i Ribery w Barcelonie!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12191686_1179452535416760_6826476704897265105_n.jpg?oh=33f55e8d49e642ef2d0039687671d610&oe=56BE321C
#potwierdzoneinfo
3
Ciekawi mnie czy Lucho postawi na Roberto w Klasyku. Należy się mu się to jak chłopu ziemia, tak samo jak przyklejenie Rakiticia do ławki. Co do Chorwata, mam nadzieję że Barca się go pozbędzie w lecie, a w styczniu to Arda będzie miał miejsce w składzie zamiast "megacracka" z Chorwacji
1
Dokładnie, to jest jakiś ewenement, nikt chyba nie zmarnował tyle genialnych piłek od Leo co Alba
2
Ney, Suarez i Roberto fantastycznie, ale warto zwrócić uwagę na grę Busiego i Mathieu - również świetna
2
Roberto gra z taką swobodą jakby jego przeciwnikami były małe dzieci
4
Wydymani po raz 2.
1
Pisałem już o tym wcześniej - z Getafe Barca potrafi wygrać, ale z sędziami niestety jesteśmy na straconej pozycji
10
No i wydymani przez sędziego
0
Wygląda to identycznie jak rok temu, śmierdzi 0:0 jak nic
0
Pique niczym junior
0
A komu kibicuje?
2
Na szczęście to Perez ustali skład na Klasyk w którym na pewno znajdzie się Bale więc spoko ;)
7
Maszynaaa
ZP dla Cristiano pogromcy Las Palmas
1
Ciekawy gościu i ciekawy wywiad. Miło poczytać jak ktoś zauważa że sędziowie są stronniczy. Co do Getafe to szczerze życzę im spadku
10
Czyli jedenastki jakie na pewno Lucho nie wystawi
3
Tak
1
Parafrazując klasyka - co ty ku**a wiesz o murowaniu? Skoro twojemu klubowi Getafe zawsze spuszcza gardę i chętnie przyjmuje ciosy. Sorry, ale Getafe to filia Realu i przydupasy waszego presidente więc zero szacunku dla nich i ich murarki
7
Getafe czyli moja trzecia najbardziej znienawidzona drużyna w Hiszpanii. Zamurują się niczym Czelsi, oby tylko nie skończyło się 0-0
25
Mimo iż dzisiaj jest Halloween to nie chcę żeby Barca straszyła swoich kibiców męczarniami z przydupasami Pereza. Mam nadzieję że dla odmiany szybko strzelimy dzisiaj gola
12
Gdyby nie sędzia to mielibyśmy karnego i prawdopodobnie już po 20 minutach byłoby 0:1
24
To ten murzynek z dredami który kręcił Albą jak kołem fortuny?
5
Ten uczuć kiedy nawet kolega z szatni Busiego nie wybierze go do najlepszej XI świata
http://mashable.com/wp-content/uploads/2013/07/Dr.-Who.gif
28
Innymi słowy ten pan uważa że gdyby nie on to Leo hasałby po boiskach serie A albo kto jeszcze wie gdzie
Laporta Santo Subito!
1
Taki Espanyol 2.0, na mecz z Barcą zawsze spięte dupska żeby tylko urwać nam punkty, a z Realem jak co roku rozkładają nogi