30

Kwikłem

Chyba najciekawsze pytanie na Rambli do tej pory

1

Tak wygląda typowy kibic Realu komentujący na fiolecie

30

Komentarz usunięty

1

Ale to Iniesta wyłożył patelnie Rakiticiowi. Chorwat jedynie dostawił nogę

30

Wina (Coliseum Alfonso) Pereza

1

Taką patelnię jaką dostał od Iniesty to i jedonogi by wykorzystał. Pomocnik w Barcy ma za zadanie kreować i asystować a podawanie do tyłu to żadne z powyższych. Ta jego "czarna robota" to mit

3

Ciekawi mnie czy Lucho postawi na Roberto w Klasyku. Należy się mu się to jak chłopu ziemia, tak samo jak przyklejenie Rakiticia do ławki. Co do Chorwata, mam nadzieję że Barca się go pozbędzie w lecie, a w styczniu to Arda będzie miał miejsce w składzie zamiast "megacracka" z Chorwacji

1

Dokładnie, to jest jakiś ewenement, nikt chyba nie zmarnował tyle genialnych piłek od Leo co Alba

2

Ney, Suarez i Roberto fantastycznie, ale warto zwrócić uwagę na grę Busiego i Mathieu - również świetna

2

Roberto gra z taką swobodą jakby jego przeciwnikami były małe dzieci

4

Wydymani po raz 2.

1

Pisałem już o tym wcześniej - z Getafe Barca potrafi wygrać, ale z sędziami niestety jesteśmy na straconej pozycji

10

No i wydymani przez sędziego

0

Wygląda to identycznie jak rok temu, śmierdzi 0:0 jak nic

0

Pique niczym junior

0

A komu kibicuje?

2

Na szczęście to Perez ustali skład na Klasyk w którym na pewno znajdzie się Bale więc spoko ;)

7

Maszynaaa
ZP dla Cristiano pogromcy Las Palmas

1

Ciekawy gościu i ciekawy wywiad. Miło poczytać jak ktoś zauważa że sędziowie są stronniczy. Co do Getafe to szczerze życzę im spadku

10

Czyli jedenastki jakie na pewno Lucho nie wystawi

3

Tak

1

Parafrazując klasyka - co ty ku**a wiesz o murowaniu? Skoro twojemu klubowi Getafe zawsze spuszcza gardę i chętnie przyjmuje ciosy. Sorry, ale Getafe to filia Realu i przydupasy waszego presidente więc zero szacunku dla nich i ich murarki

7

Getafe czyli moja trzecia najbardziej znienawidzona drużyna w Hiszpanii. Zamurują się niczym Czelsi, oby tylko nie skończyło się 0-0

25

Mimo iż dzisiaj jest Halloween to nie chcę żeby Barca straszyła swoich kibiców męczarniami z przydupasami Pereza. Mam nadzieję że dla odmiany szybko strzelimy dzisiaj gola

12

Gdyby nie sędzia to mielibyśmy karnego i prawdopodobnie już po 20 minutach byłoby 0:1

24

To ten murzynek z dredami który kręcił Albą jak kołem fortuny?

5

Ten uczuć kiedy nawet kolega z szatni Busiego nie wybierze go do najlepszej XI świata
http://mashable.com/wp-content/uploads/2013/07/Dr.-Who.gif

28

Innymi słowy ten pan uważa że gdyby nie on to Leo hasałby po boiskach serie A albo kto jeszcze wie gdzie

Laporta Santo Subito!

1

Taki Espanyol 2.0, na mecz z Barcą zawsze spięte dupska żeby tylko urwać nam punkty, a z Realem jak co roku rozkładają nogi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?