qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
na Eleven powtórka wczorajszego spektaklu
2
To Bein. Nie mogę nigdzie znaleźć z komentarzem Sky
0
Rzuć ktoś linkiem do skrótu (skrótu, nie tylko samych bramek) z komentarzem Sky Sports
21
Madryt to straszna choroba
1
Posypią się dziesiątki w ocenach za mecz coś czuje, Bravo, Busi, Iniesta (jemu się należy 11) Ney, Luisito, Roberto
Dziewiątki dla Alvesa, Alby, Mathieu (ale czyścił!) Rakiticia, Pique i Leo
No i pała dla Munira za zabranie manity i prawdopodobnie gola Pique
1
Postawiłem dokładny wynik - 1:4... Tak mało brakowało do szczęścia
1
Ogromny bukiet się należy od Florka Munirowi za koncertowo zmarnowane setki
2
nie. futbolhd to nielegalny stream i może być zablokowany w każdej chwili, przed, po lub w trakcie klasyku. Oczywiście pieniędzy nie odzyskasz
8
Spoko luz, dzwoniłem do Lucho przypomnieć mu że mam dzisiaj urodziny i że życzę sobie zwycięstwa Barcy. Powiedział, że pamięta i że spełni moje życzenie. Także można zluzować majty, Barca wygra
133
Flagowy przykład typowego kibica z klamkami na oczach. Było wszystko:
- Uefalona
- CR7 najlepszy na świecie
- bo Messi kopnął piłką w trybuny
- Benz niewinny
- Simeone oszołom
Szacun dla redaktora że przebrnął przez ten wysyp głupot
0
1:4
2
No i masz rację. Powinien odejść dla własnego dobra
0
Edit
duplikat
1
Rakitić to fenomen - gra niczym pomocnik z 2 ligi polskiej a i tak dostaje miejce w pierwszym składzie
2
2
Podpowiem: są lepsi od niego
12
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/12246894_10205505556413892_8944669364234366541_n.jpg?oh=44916b7aa1d22f7afb8ece38e6143696&oe=56B611E5
Pozdro dla kumatych
15
Messi i Rakitić dostali od lekarzy zielone światło na grę i będą w składzie na Klasyk!
2
Wszyscy się cudownie wyleczyli na Klasyk
1
"Barça podchodzi z pozycji lidera: W kalendarzu dobre jest to, że każdy gra przeciwko każdemu. Graliśmy z Athletikiem i Atlético. Oni nie mieli za to Messiego, a u nas brakowało wielu zawodników"
Que?
Co on bredzi?
A co Barca może nie grała z Athletikiem i Atletico? I czy panu Benitezowi umknęło, że Leo jest kontuzjowany już prawie 2 miesiące? Never go full retard Rafa
Widać wpływ Madrytu, można by nawet rzec: Madrid is a hell of a drug
2
Bilans ma wręcz fenomenalny, oby jutro go jeszcze bardziej polepszył
1
Lepiej edit bo ostatnio dostałem bana za słowo na c które napisałeś, ktoś z moderacji próbuje być poprawny politycznie
2
Piniondz.
Niewiele, dwie dychy
1
Raz się żyje, postawiłem dokładny wynik 1:4 po kursie 40
2
A finał PK w którym Real wygrał 1:0 w dogrywce?
6
Można szanować niektórych graczy np Raula, można trenerów np Ancelottiego. Ale do klubu o nazwie Real Madryt nie mam szacunku bo dlaczego niby mam mieć? Od zarania dziejów prowadzą działania przeciwko Barcy nie tylko na stopniu sportowym. Nie, nigdy ich nie szanowałem i raczej nigdy nie będę
3
Ja myślę, że będzie prowokował kibiców mierdy np. oni będą na niego niemiłosiernie gwizdali a on będzie nadstawiał uszu, lub będzie miał bekę
6
Bo Klasyk to idealny mecz na eksperymenty...
4
Mam nadzieję że ostatecznie to jednak Danilo wyjdzie w podstawie, Neymar robiłby z nim co by chciał
8
Na Klasyk moim zdaniem 4-4-2 to najrozsądniejsze wyjście. Pomoc - Iniesta, Busquets, Masche i Roberto, atak wiadomo, w obronie Pique i Mathieu. Zakładać trójkąt w każdym miejscu na boisku i stopniowo przesuwać się w stronę bramki Realu. 4 pomocników zniweluje szanse na kontry białych, dopiero po wejściu Leo (jeśli owe nastąpi) przejść na 4-3-3