7

na Eleven powtórka wczorajszego spektaklu

2

To Bein. Nie mogę nigdzie znaleźć z komentarzem Sky

0

Rzuć ktoś linkiem do skrótu (skrótu, nie tylko samych bramek) z komentarzem Sky Sports

21

Madryt to straszna choroba

1

Posypią się dziesiątki w ocenach za mecz coś czuje, Bravo, Busi, Iniesta (jemu się należy 11) Ney, Luisito, Roberto
Dziewiątki dla Alvesa, Alby, Mathieu (ale czyścił!) Rakiticia, Pique i Leo
No i pała dla Munira za zabranie manity i prawdopodobnie gola Pique

1

Postawiłem dokładny wynik - 1:4... Tak mało brakowało do szczęścia

1

Ogromny bukiet się należy od Florka Munirowi za koncertowo zmarnowane setki

2

nie. futbolhd to nielegalny stream i może być zablokowany w każdej chwili, przed, po lub w trakcie klasyku. Oczywiście pieniędzy nie odzyskasz

8

Spoko luz, dzwoniłem do Lucho przypomnieć mu że mam dzisiaj urodziny i że życzę sobie zwycięstwa Barcy. Powiedział, że pamięta i że spełni moje życzenie. Także można zluzować majty, Barca wygra

133

Flagowy przykład typowego kibica z klamkami na oczach. Było wszystko:
- Uefalona
- CR7 najlepszy na świecie
- bo Messi kopnął piłką w trybuny
- Benz niewinny
- Simeone oszołom

Szacun dla redaktora że przebrnął przez ten wysyp głupot

0

1:4

2

No i masz rację. Powinien odejść dla własnego dobra

0

Edit
duplikat

1

Rakitić to fenomen - gra niczym pomocnik z 2 ligi polskiej a i tak dostaje miejce w pierwszym składzie

2

2

Podpowiem: są lepsi od niego

15

Messi i Rakitić dostali od lekarzy zielone światło na grę i będą w składzie na Klasyk!

2

Wszyscy się cudownie wyleczyli na Klasyk

1

"Barça podchodzi z pozycji lidera: W kalendarzu dobre jest to, że każdy gra przeciwko każdemu. Graliśmy z Athletikiem i Atlético. Oni nie mieli za to Messiego, a u nas brakowało wielu zawodników"

Que?
Co on bredzi?
A co Barca może nie grała z Athletikiem i Atletico? I czy panu Benitezowi umknęło, że Leo jest kontuzjowany już prawie 2 miesiące? Never go full retard Rafa

Widać wpływ Madrytu, można by nawet rzec: Madrid is a hell of a drug

2

Bilans ma wręcz fenomenalny, oby jutro go jeszcze bardziej polepszył

1

Lepiej edit bo ostatnio dostałem bana za słowo na c które napisałeś, ktoś z moderacji próbuje być poprawny politycznie

2

Piniondz.
Niewiele, dwie dychy

1

Raz się żyje, postawiłem dokładny wynik 1:4 po kursie 40

2

A finał PK w którym Real wygrał 1:0 w dogrywce?

6

Można szanować niektórych graczy np Raula, można trenerów np Ancelottiego. Ale do klubu o nazwie Real Madryt nie mam szacunku bo dlaczego niby mam mieć? Od zarania dziejów prowadzą działania przeciwko Barcy nie tylko na stopniu sportowym. Nie, nigdy ich nie szanowałem i raczej nigdy nie będę

3

Ja myślę, że będzie prowokował kibiców mierdy np. oni będą na niego niemiłosiernie gwizdali a on będzie nadstawiał uszu, lub będzie miał bekę

6

Bo Klasyk to idealny mecz na eksperymenty...

4

Mam nadzieję że ostatecznie to jednak Danilo wyjdzie w podstawie, Neymar robiłby z nim co by chciał

8

Na Klasyk moim zdaniem 4-4-2 to najrozsądniejsze wyjście. Pomoc - Iniesta, Busquets, Masche i Roberto, atak wiadomo, w obronie Pique i Mathieu. Zakładać trójkąt w każdym miejscu na boisku i stopniowo przesuwać się w stronę bramki Realu. 4 pomocników zniweluje szanse na kontry białych, dopiero po wejściu Leo (jeśli owe nastąpi) przejść na 4-3-3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?