97

Kto nie prychnął z tego tytułu niech pierwszy rzuci kamień (nerkowy)

0

Komentarz usunięty

1

Z Benitezem jako trenerem trafiliby na Valencię, Sevillę, Celtę, Atletico, czy Villareal i z którymś z nich by odpadli

4

A ja pamiętam jak w jego pierwszym sezonie czekałem z niecierpliwością na jakiś pokaz techniki i to utkwiło mi w pamięci jaki jego pierwszy błysk geniuszu:

1

No jasne ;) to samo z LM i PK

29

Polecam przeczytać wywiad z Perezem na fiolecie, jest ciekawy pod kątem tego, jak ten człowiek sam uwierzył w swoje własne kłamstewka. Żeby nie być gołosłownym tutaj fragment:

"Jako kibic, jak przeżył pan 0:4? Co pan czuł?
Nie potrafiłem wytłumaczyć dlaczego rozegraliśmy taki mecz. Powiem wam więcej, nie uważam, że Barcelona rozegrała wielkie spotkanie. To nas nie było."

22

The Special Gone

1

6 bramek żeby pobić rekord

0

173 brakuje 6 żeby pobić

2

Munir dzisiaj ukłuje wspomnicie moje słowa

2

#BedzieBan

0

Ludzie mecz będzie na sport.tvp.pl w HD za darmo, można oglądać na tabletach czy smartfonach

2

Jeśli masz na myśli jutrzejszy mecz to mobilna wersja sport.tvp.pl

0

W pracy na służbowym kompie może się uda

0

wszystkie

EDIT
obulwa Przeczytałem Ronaldo XD

0

na stronie tvp sport

0

Paskudne ale jego ciało jego sprawa

0

Sierżant roku

5

Ciepłe kulki a nie los

14

Żaden Pato, tylko i wyłącznie powinni się skupić na sprowadzeniu Nolito

5

Tylko z czterech grup wyjdzie po trzy drużyny. Z pozostałych dwóch dwie

0

New York City

0

Świetny wywiad. I pomyśleć, że gdyby nie Higuain to Messi prawdopodobnie byłby teraz mistrzem świata i Ameryki Południowej

1

Sorry, ale to inni powinni się obawiać Barcy, a nie Barca innych

1

Świetnie! Chciałem Arsenal i bardzo się cieszę

0

On jest bardziej skrzydłowy a nie obrońca a co jak co ale lewe skrzydło mamy świetnie obsadzone

3

Wyobraź sobie że Real gra w tej samej lidze co Barca a jego wtopy dotyczą bezpośrednio Barcelony więc dlaczego o tym nie pisać?

17

Zawiodłem się na Mundo i Sporcie... Myślałem że wbiją w mierde szpilę wielkości ego Ronaldo

12

Ponoć kolega nazywa go Analdo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?