qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
97
Kto nie prychnął z tego tytułu niech pierwszy rzuci kamień (nerkowy)
0
Komentarz usunięty
1
Z Benitezem jako trenerem trafiliby na Valencię, Sevillę, Celtę, Atletico, czy Villareal i z którymś z nich by odpadli
4
A ja pamiętam jak w jego pierwszym sezonie czekałem z niecierpliwością na jakiś pokaz techniki i to utkwiło mi w pamięci jaki jego pierwszy błysk geniuszu:
1
No jasne ;) to samo z LM i PK
29
Polecam przeczytać wywiad z Perezem na fiolecie, jest ciekawy pod kątem tego, jak ten człowiek sam uwierzył w swoje własne kłamstewka. Żeby nie być gołosłownym tutaj fragment:
"Jako kibic, jak przeżył pan 0:4? Co pan czuł?
Nie potrafiłem wytłumaczyć dlaczego rozegraliśmy taki mecz. Powiem wam więcej, nie uważam, że Barcelona rozegrała wielkie spotkanie. To nas nie było."
22
The Special Gone
1
6 bramek żeby pobić rekord
0
173 brakuje 6 żeby pobić
2
Munir dzisiaj ukłuje wspomnicie moje słowa
2
#BedzieBan
0
Ludzie mecz będzie na sport.tvp.pl w HD za darmo, można oglądać na tabletach czy smartfonach
2
Jeśli masz na myśli jutrzejszy mecz to mobilna wersja sport.tvp.pl
0
W pracy na służbowym kompie może się uda
0
wszystkie
EDIT
obulwa Przeczytałem Ronaldo XD
0
na stronie tvp sport
0
Paskudne ale jego ciało jego sprawa
0
Sierżant roku
5
Ciepłe kulki a nie los
14
Żaden Pato, tylko i wyłącznie powinni się skupić na sprowadzeniu Nolito
5
Tylko z czterech grup wyjdzie po trzy drużyny. Z pozostałych dwóch dwie
0
New York City
6
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11218856_568015430015539_3681226911520191265_n.jpg?oh=841985a968954a22674eabe663fa6c73&oe=56DBB32D
0
Świetny wywiad. I pomyśleć, że gdyby nie Higuain to Messi prawdopodobnie byłby teraz mistrzem świata i Ameryki Południowej
1
Sorry, ale to inni powinni się obawiać Barcy, a nie Barca innych
1
Świetnie! Chciałem Arsenal i bardzo się cieszę
0
On jest bardziej skrzydłowy a nie obrońca a co jak co ale lewe skrzydło mamy świetnie obsadzone
3
Wyobraź sobie że Real gra w tej samej lidze co Barca a jego wtopy dotyczą bezpośrednio Barcelony więc dlaczego o tym nie pisać?
17
Zawiodłem się na Mundo i Sporcie... Myślałem że wbiją w mierde szpilę wielkości ego Ronaldo
12
Ponoć kolega nazywa go Analdo