qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Składnia w tym tekście na poziomie 3 klasy podstawówki.. Strasznie ciężko się to czyta
4
może być okrągła
1
Mirandes albo Las Palmas i byłoby miło w perspektywie trudnych meczów ligowych.
Ale znając życie trafimy na Atleti
1
25 lat i nadal ostatni w hierarchii stoperów a przegrywa nawet z Mathieu. Nie wiem co on jeszcze robi w tym klubie
1
"Kadra jest kompletna"
25
O proszę, jak wcześnie przegląd. Czyżby to miało coś wspólnego z zakazem Realu? :>
Jutro mam nadzieję, że na okładkach Nolito fichado
17
Major w wojsku:
- Kolejno odlicz
- Raz
- Dwa
- Tssssszzzzzzzyyyyyy...yyyy...
- A z tobą żołnierzu co?
- Byyyyeem wsszoorrajjj u sieeerssszzantta kowalskiehooo.....
Następny dzień:
- Kolejno odlicz
- Raz
- Dffffaa...aaa.aa
- A z tobą żołnierzu co?
- Byyyyeem wsszoorrajjj u sieeerssszzantta kowalskiehooo.....
- Ja sobie muszę porozmawiać z sierżantem Kowalskim
Następny dzień:
- Hoooolleejnoo odliszzz.....
2
Słabe, w skali głupoty 5/10
1
Na wylocie (i dobrze)
16
1
Tak to jest dać głosować białym trollom
6
"jakiś idiota bez szkoły puścił reklamy"
18
Co to za propaganda?!
5
I to w muszce. https://memecrunch.com/meme/ZGM7/korwin-approves/image.jpg?w=690&c=1
12
Ramos XDDD gość w jednym meczu potrafi popełnić tyle baboli że starczyło by na cały sezon.. Za co ten półgłówek tam się znalazł to ja nawet nie
2
Paaanie, idź pan y hoy
1
Niestety to nie fejk. Przegrał walkę z chorobą
1
http://www.matchhighlight.com/latest-goals/spanish/spanish-la-liga/barcelona-vs-granada-2/
5
Kowalski to prawdziwy patriota i mąż stanu który kocha ojczyznę ponad wszystko. A ty nazywasz go prostakiem
3
"ktoś" ? Naprawdę nie wiesz kim jest Marian Kowalski?
0
Czyżby męki z regulacja PID i linie pierwiastkowe? ;)
7
Widzę, że wiele ludzi pisze o Zizou, więc ja też się wypowiem. Co wiadomo po meczu Realu z Deportivo? Że Zidane to geniusz, bo w niecały tydzień uporządkował taktyczny burdel Realu? Że drużyna odżyła? Nic bardziej mylnego. Piłkarze Realu udowodnili, że jak chcą, to potrafią grać w piłkę. Nie jest to spowodowane taktyką nowego trenejro, a najzwyczajniej w świecie podnietą i chęcią udowodnienia, że z Benitezem było źle. Było źle, bo chłop próbował rządzić w szatni twardą ręką, a gigantyczne ego takich piłkarzy jak: CR7, Ramos, James czy Jese w żadnym stopniu mu tego nie ułatwiało.
W sumie, to cieszy mnie, że w najbliższych tygodniach Real będzie ogrywał ogórki, a Marca i As będą zachwycały się Zidanem, BBC i ogólnie całą drużyną. Cieszę się, bo prędzej czy później balonik pęknie i polewka będzie przeogromna.
11
Czyżby Leo rozpoczął marsz po 6 ZP?
0
Który semestr?
3
Wew Ćwiąkała jak zwykle takie pierdoły snuje że aż uszy bolą
3
Biali dzisiaj będą nabuzowani jak koty w marcu, obstawiam 5-6:0 i okrzyknięcie Zidana nowym Guardiolą jutro przez Marce/Asa. I dobrze, niech balonik rośnie
13
I taka postawa podoba mi się zdecydowanie bardziej niż heheszki Pique. Brawo Dani
1
Szczerze? Daruj sobie. Sam skończyłem automatykę (praktycznie to samo co mecha) i pracuję teraz jako automatyk utrzymania ruchu w dość sporym korpo i różowo nie jest. Kasa baaardzo przeciętna w porównaniu do tego co od ciebie wymagają, żeby nie powiedzieć śmieszna. No ale tutaj jest Polska i nepotyzm w firmach to coś na porządku dziennym, a nowy, młody bez znajomości, żeby rzeczywiście coś osiągnąć musi lizać rowa podwładnym na każdym kroku. W kwietniu na 80% jadę za chlebem na Wyspy, ciekaw jestem czy tam znajdę pracę w zawodzie. Pozdro
1
jest inż z mechy?
2
Mocne aż do bólu. Kolega przeżywał to bardzo podobnie, po chemii z pulchnego śmieszka zrobił się człowiek nie do poznania, w końcowej fazie kiedy już nie było ratunku, nie mógł nawet ruszyć się z łóżka, nosił pieluchy, ogólnie stał się rośliną