qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
Lepiej idź już lulu
2
3. Ex aequo Chelsea i Getafe
2. Espanyol
1. Mierda
0
Jak dla mnie za dużo niebieskiego
1
Ciężko powiedzieć bo zrobił się wokół leżącego Leo kocioł
4
Igła w gazie, di Maria w gazie, Ozil bije rekordy asyst, Morata ładuje bramy regularnie, nawet Khedira gra dobrze..
Perez to geniusz ;)
3
Wynik poniżej 5:0 będzie sensacyjny
4
Całkiem nieźle
Powiedziałbym 8/10
Krzesełko na ławce zawsze dobrze ogrzane a i bidon z zimnym napojem czasami poda
1
Lord Montoya na 99% w Betisie.
W Barcy go już nie widzę, ale w jakimś zespole z poza pierwszej trójki w La Liga to może kiedyś..
0
Nikt KODu nie organizował za rządów patałachów PO
1
Jest dobry, a Real i tak gra Danilo huehue
6
Dlatego nie powinno liczyć się średniej ocen tylko medianę
0
A może nikt mu się nie włamał tylko klika co popadnie?
1
Śpij słodko aniołku
66
Szacun Szefie za zachowanie wobec Augusto
3
A nawet 8, skoro liczą się bezpośrednie starcia to w przypadku takiej samej ilości punktów będziemy przed Realem (bo wątpię, że wbiją nam manitę do 0 na Camp Nou)
17
Wydaje się, że trafił głównie w udo, kilka cm niżej i cala siła kopniaka poszła by w kolano Leo. Tak czy inaczej kryminał
5
Standard :p
1
no właśnie miałem pisać o Tobie, ale dobrze, że się przyznajesz :p
2
Ale ładnie gra to Atletico
Kubeł zimnej wody dla naszych
0
Endo albo Nike running
2
A trzecia sprawa to ta debilna zasada "gry pasywnej". Dlaczego nie jest odmierzany czas akcji jednej czy drugiej drużyny tylko to sędzia decyduje, kiedy sygnalizować grę pasywną?
0
Dlaczego nie ma Neymara na liście debiutantów w meczach z Atletico?
9
I jak tutaj nie lubić Cholo i nie mieć sentymentu do Atleti mimo ich czasami przesadnie intensywnej gry
25
Wczoraj ktoś dla beki pisał że As da te słowa Lucho o Neymarze na okładkę.
No i As je umieścił XD
9
Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a Barcy bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.
3
Co napisał?
11
Czytając tą konferencje miałem taką minę jak Lucho na zdjęciu
Mistrz
3
No chyba nie.
https://i.ytimg.com/vi/GScJFLvT6qg/hqdefault.jpg
2
Paradoksalnie to dobrze, że pierwszy mecz gramy na Camp Nou. Dlatego, że można będzie dwumecz rozwiązać już u siebie, wystawiając rezerwy na rewanż w przypadku wysokiego zwycięstwa