1

Komentarz usunięty

0

Lepiej idź już lulu

2

3. Ex aequo Chelsea i Getafe
2. Espanyol
1. Mierda

0

Jak dla mnie za dużo niebieskiego

1

Ciężko powiedzieć bo zrobił się wokół leżącego Leo kocioł

4

Igła w gazie, di Maria w gazie, Ozil bije rekordy asyst, Morata ładuje bramy regularnie, nawet Khedira gra dobrze..

Perez to geniusz ;)

3

Wynik poniżej 5:0 będzie sensacyjny

4

Całkiem nieźle
Powiedziałbym 8/10
Krzesełko na ławce zawsze dobrze ogrzane a i bidon z zimnym napojem czasami poda

1

Lord Montoya na 99% w Betisie.

W Barcy go już nie widzę, ale w jakimś zespole z poza pierwszej trójki w La Liga to może kiedyś..

0

Nikt KODu nie organizował za rządów patałachów PO

1

Jest dobry, a Real i tak gra Danilo huehue

6

Dlatego nie powinno liczyć się średniej ocen tylko medianę

0

A może nikt mu się nie włamał tylko klika co popadnie?

1

Śpij słodko aniołku

66

Szacun Szefie za zachowanie wobec Augusto

3

A nawet 8, skoro liczą się bezpośrednie starcia to w przypadku takiej samej ilości punktów będziemy przed Realem (bo wątpię, że wbiją nam manitę do 0 na Camp Nou)

17

Wydaje się, że trafił głównie w udo, kilka cm niżej i cala siła kopniaka poszła by w kolano Leo. Tak czy inaczej kryminał

5

Standard :p

1

no właśnie miałem pisać o Tobie, ale dobrze, że się przyznajesz :p

2

Ale ładnie gra to Atletico
Kubeł zimnej wody dla naszych

0

Endo albo Nike running

2

A trzecia sprawa to ta debilna zasada "gry pasywnej". Dlaczego nie jest odmierzany czas akcji jednej czy drugiej drużyny tylko to sędzia decyduje, kiedy sygnalizować grę pasywną?

0

Dlaczego nie ma Neymara na liście debiutantów w meczach z Atletico?

9

I jak tutaj nie lubić Cholo i nie mieć sentymentu do Atleti mimo ich czasami przesadnie intensywnej gry

25

Wczoraj ktoś dla beki pisał że As da te słowa Lucho o Neymarze na okładkę.
No i As je umieścił XD

9

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a Barcy bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.

3

Co napisał?

11

Czytając tą konferencje miałem taką minę jak Lucho na zdjęciu
Mistrz

3

2

Paradoksalnie to dobrze, że pierwszy mecz gramy na Camp Nou. Dlatego, że można będzie dwumecz rozwiązać już u siebie, wystawiając rezerwy na rewanż w przypadku wysokiego zwycięstwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?