qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Do pierwszej porażki
25
Jak tam po debacie w PE? Nadal niektórzy uważają, że PiS to zło absolutne? Pięknie zobaczyć kolejną kompromitację lemingozy z PO i tego propagandowego shitu o nazwie KOD. No i ciekawe co na to Petru? Może w końcu skończy krytykę rządu i zajmie się programem swojej partii, którego nie ma(!) i projektami ustaw, których jeszcze nie zgłosili ANI JEDNEJ. Gratuluję zmarnowanych głosów na Pana "doradzałem ludziom brać kredyty we frakach a sam swój przewalutowałem xd"
3
http://poker.pl/wp-content/uploads/2015/09/barcelona1.jpg
http://latamyzgdanska.pl/wp-content/uploads/2014/02/barcelona1.jpg
http://cdn.wonderfulengineering.com/wp-content/uploads/2015/12/Barcelona-City-Wallpaper-17.jpg
http://archcase.com/wp-content/uploads/2014/07/W_Barcelona_Hotel_Ricardo_Bofill_Taller_Arquitectura_Barcelona_Spain_11b.jpg
1
Niech zagra Verma to może znowu coś ustrzeli ;)
5
Ja go wezmę, potrzebuje takiej złotej rączki, a i w piłkę z nim pokopię od czasu do czasu
8
Powinni nominować otyłego czarnego trans geja który jest uchodźcą i muzłumaninem
22
Z całym szacunkiem dla Ivana, gdzie tu tam do Xaviego...
0
https://i.ytimg.com/vi/19VTriLebu8/maxresdefault.jpg
13
Dedykuje je Krysztianu i jego koledze z Maroka
2
Telefon kupowany w sklepie Appla, więc na 99,9% oryginał ;P Nie reklamuję, bo mi to wisi, używam go tylko będąc w pracy, bo na niego dostaje powiadomienia o awariach
1
W takim razie nie ma co wydawać 1,5 kafla na telefon. Bo to co mówisz to spokojnie można mieć na smartfonie za kilka stówek :p. No ale jak już to może HTC Desire 820, 8 rdzeniowy procek, 16GB pamięci, tylko dość sporych rozmiarów bo sama przekątna ekranu ma 5,5 cala. Cena to ok. 1150zł
4
Mam służbowego iPhona i mogę powiedzieć, że nie masz racji ;) Crashe podczas rozmów, zwiechy podczas korzystania z internetu, ogólne problemy ze stabilnością systemu. I to na iPhonie 5S
2
Za taką kasę możesz dostać chiński kombajn
A jak nie chcesz chinoli to S5
10
Mam nadzieję że już dzisiaj lub jutro Nolito fichado
10
To drugie. Nie wiem co on jeszcze robi w Barcy
1
Tak mnie kusiło żeby obstawić remisik..
4
Dlatego w tym sezonie albo oglądam z angielskim komentarzem mecze Realu, albo wcale, tak jak dzisiaj :p Laboga przy tych z Eleven to mistrz obiektywizmu
Edit: Nie wspominając już Ćwiąkale aka dr House który po powtórce potrafi określić stopień kontuzji i na jak długo eliminuje ona piłkarzy
2
http://www.quickmeme.com/img/8f/8fc3162d32c7e051f086e0b5b18c443365deb6892f3fe5bc6f2677bba3447afd.jpg
4
https://x.com/J_Krecidlo/status/688756693698752512
10
Chyba ktoś sobie przypomniał galę ZP i go zapiekło w pupce
15
5-0 do przerwy robi wrażenie.
Aczkolwiek za Beniteza też jechali ogórków jak chcieli, dlatego należy poczekać na jakiś trudniejszy egzamin, np Atletico
1
I tak będzie dalej, aż do przegranego meczu :p
5
Ciekaw jestem czy Sfinks weźmie go do Francji, moim zdaniem powinien. Artykuł (jak każdy La Otra Liga) oczywiście bardzo ciekawy
8
https://giant.gfycat.com/HugeHarshGlowworm.webm
Piękne. Zawsze spoko jak cwaniaczki zostają poskładani jak wyżej. Może to go nauczy trochę pokory i szacunku, chociaż wątpię, tacy jak on są raczej niereformowalni. Łysy kibol niech wraca do tłuczenia meneli spod remizy.
A jego dziewczyna pisze, że to był lucky punch, kisnę XD
9
W tym roku CR nie jest nawet w 10 najlepszych.. No ale wiadomo, Madryt
2
Jakby tak było, występowałby ból przy nacisku i zginaniu. Sam niedawno przez to przechodziłem
2
czyli wszystko ok, samo rozejdzie się po kościach
2
Boli paluch jak go zginasz?
3
Lisy po mistrza
1
Lineker mógłby go pokierować na właściwe tory