30

Do pierwszej porażki

25

Jak tam po debacie w PE? Nadal niektórzy uważają, że PiS to zło absolutne? Pięknie zobaczyć kolejną kompromitację lemingozy z PO i tego propagandowego shitu o nazwie KOD. No i ciekawe co na to Petru? Może w końcu skończy krytykę rządu i zajmie się programem swojej partii, którego nie ma(!) i projektami ustaw, których jeszcze nie zgłosili ANI JEDNEJ. Gratuluję zmarnowanych głosów na Pana "doradzałem ludziom brać kredyty we frakach a sam swój przewalutowałem xd"

1

Niech zagra Verma to może znowu coś ustrzeli ;)

5

Ja go wezmę, potrzebuje takiej złotej rączki, a i w piłkę z nim pokopię od czasu do czasu

8

Powinni nominować otyłego czarnego trans geja który jest uchodźcą i muzłumaninem

22

Z całym szacunkiem dla Ivana, gdzie tu tam do Xaviego...

13

Dedykuje je Krysztianu i jego koledze z Maroka

2

Telefon kupowany w sklepie Appla, więc na 99,9% oryginał ;P Nie reklamuję, bo mi to wisi, używam go tylko będąc w pracy, bo na niego dostaje powiadomienia o awariach

1

W takim razie nie ma co wydawać 1,5 kafla na telefon. Bo to co mówisz to spokojnie można mieć na smartfonie za kilka stówek :p. No ale jak już to może HTC Desire 820, 8 rdzeniowy procek, 16GB pamięci, tylko dość sporych rozmiarów bo sama przekątna ekranu ma 5,5 cala. Cena to ok. 1150zł

4

Mam służbowego iPhona i mogę powiedzieć, że nie masz racji ;) Crashe podczas rozmów, zwiechy podczas korzystania z internetu, ogólne problemy ze stabilnością systemu. I to na iPhonie 5S

2

Za taką kasę możesz dostać chiński kombajn
A jak nie chcesz chinoli to S5

10

Mam nadzieję że już dzisiaj lub jutro Nolito fichado

10

To drugie. Nie wiem co on jeszcze robi w Barcy

1

Tak mnie kusiło żeby obstawić remisik..

4

Dlatego w tym sezonie albo oglądam z angielskim komentarzem mecze Realu, albo wcale, tak jak dzisiaj :p Laboga przy tych z Eleven to mistrz obiektywizmu

Edit: Nie wspominając już Ćwiąkale aka dr House który po powtórce potrafi określić stopień kontuzji i na jak długo eliminuje ona piłkarzy

10

Chyba ktoś sobie przypomniał galę ZP i go zapiekło w pupce

15

5-0 do przerwy robi wrażenie.
Aczkolwiek za Beniteza też jechali ogórków jak chcieli, dlatego należy poczekać na jakiś trudniejszy egzamin, np Atletico

1

I tak będzie dalej, aż do przegranego meczu :p

5

Ciekaw jestem czy Sfinks weźmie go do Francji, moim zdaniem powinien. Artykuł (jak każdy La Otra Liga) oczywiście bardzo ciekawy

8

https://giant.gfycat.com/HugeHarshGlowworm.webm

Piękne. Zawsze spoko jak cwaniaczki zostają poskładani jak wyżej. Może to go nauczy trochę pokory i szacunku, chociaż wątpię, tacy jak on są raczej niereformowalni. Łysy kibol niech wraca do tłuczenia meneli spod remizy.

A jego dziewczyna pisze, że to był lucky punch, kisnę XD

9

W tym roku CR nie jest nawet w 10 najlepszych.. No ale wiadomo, Madryt

2

Jakby tak było, występowałby ból przy nacisku i zginaniu. Sam niedawno przez to przechodziłem

2

czyli wszystko ok, samo rozejdzie się po kościach

2

Boli paluch jak go zginasz?

3

Lisy po mistrza

1

Lineker mógłby go pokierować na właściwe tory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?