36

Tylko ze przed meczem wypieli się tyłem do Krysztianu i powiedzieli "wyjeżdżaj na pełnej bez zahamowań tak jak w Maroko Cris". No i wjechał

2

Zgniłem z komentarza pod tweetem XD:
Maybe they didn't have the right Camara angle

9

Komentarz usunięty

2

W LFC z Kloppem ma jednak większe szanse na tytuły niż w Realu z Benitezem

19

Tego to już o sędziów nie zapytali

6

Wy gracie z Romą a nie z Arsenalem przykrywko

3

Czyli najlepszy napastnik świata ma prawo nie trafić na pustą bramkę z metra? Proponuję jednak ściągnąć różowe okulary bo dzisiaj zawiodła skuteczność i to jest wina piłkarzy

14

Proponuję niektórym ochłonąć a później pisać. Sędzia sędzią, ale jak nie trafiamy z metra do pustej bramki, albo z innych obiecujących sytuacji strzelamy brmakarzowi do koszyczka do chyba jednak ze skutecznością nadal nie jest dobrze

2

Nie wziął kartek z szatni

1

Super sędziowanie bulwo

1

Środek lutego

2

Moja pierwsza zasada bukmacherki: nigdy nie stawiać meczu Arsenalu

2

Głowy nie dam ale chyba w poprzednim roku e meczu z Rayo na Camp Nou

13

Czy tylko ja wczoraj nic nie piłem?

16

Suarez powinien wykonywać karne. Neymar kolejny raz próbuje te swoje tańce godowe przed kopnięciem piłki i po raz kolejny kończy się kompromitacją. Dlaczego nie może podbieć i walnąć z całej siły..

2

On przeszedł wzmocnić rezerwy...

4

Najlepszy filmik o Barcelonie jaki widziałem w tym roku

1

Buzie widzę w tym ręku

1

Ex-machina

3

Dają i5 do kompa za 7 klocków? Chyba nie poważni

40

Zawodnik meczu: poprzeczka

2

Dobre wtyki masz w szatni Barcy

1

Na pewno go pobije i wyśrubuje rekord nie do pobicia

2

W tvnie mówili że to zuo wiec tak trzeba myśleć - to jest rozumowanie tych co skrzeczą jaki to PiS jest zły

2

Jak pelikan to ty łykasz tą propagandę telewizyjną. Jak peło obsadzała swoimi trybunał to nawet nie pierdłeś bo mainstream nie podał takiej informacji. A teraz przeciwnicy pisu wielce oburzeni i demonstrują w jakimś idiotycznym pochodzie spowodowanym oderwaniem złodziei od koryta... No śmiech na sali... PiS nawet miesiąca nie rządzi a media już zrobiły z niego najgorszy rząd w historii RP.. W czasie jednego miesiąca za rządów PO wypływało na wierch co najmniej kilka grubych afer ale wtedy było spoko i ogólnie super partia bulwo

1

Nie obniżyli są na 4 miejscu. A sam Nolito wykreował więcej okazji dla swojego zespołu niż Neymar dla Barcy a to już o czymś świadczy

1

Oby się to udało..

3

Tekst fantastyczny, szkoda tylko patrząc po ilości komentarzy niewiele osób go czyta...

2

Nie wiedziałem że Karwahal za młodu śpiewał w backstreet boys

5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?