qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Tylko ze przed meczem wypieli się tyłem do Krysztianu i powiedzieli "wyjeżdżaj na pełnej bez zahamowań tak jak w Maroko Cris". No i wjechał
2
Zgniłem z komentarza pod tweetem XD:
Maybe they didn't have the right Camara angle
9
Komentarz usunięty
2
W LFC z Kloppem ma jednak większe szanse na tytuły niż w Realu z Benitezem
19
Tego to już o sędziów nie zapytali
6
Wy gracie z Romą a nie z Arsenalem przykrywko
3
Czyli najlepszy napastnik świata ma prawo nie trafić na pustą bramkę z metra? Proponuję jednak ściągnąć różowe okulary bo dzisiaj zawiodła skuteczność i to jest wina piłkarzy
14
Proponuję niektórym ochłonąć a później pisać. Sędzia sędzią, ale jak nie trafiamy z metra do pustej bramki, albo z innych obiecujących sytuacji strzelamy brmakarzowi do koszyczka do chyba jednak ze skutecznością nadal nie jest dobrze
2
Nie wziął kartek z szatni
1
Super sędziowanie bulwo
1
Środek lutego
2
Moja pierwsza zasada bukmacherki: nigdy nie stawiać meczu Arsenalu
2
Głowy nie dam ale chyba w poprzednim roku e meczu z Rayo na Camp Nou
13
Czy tylko ja wczoraj nic nie piłem?
16
Suarez powinien wykonywać karne. Neymar kolejny raz próbuje te swoje tańce godowe przed kopnięciem piłki i po raz kolejny kończy się kompromitacją. Dlaczego nie może podbieć i walnąć z całej siły..
2
On przeszedł wzmocnić rezerwy...
4
Najlepszy filmik o Barcelonie jaki widziałem w tym roku
1
Buzie widzę w tym ręku
1
Ex-machina
3
Dają i5 do kompa za 7 klocków? Chyba nie poważni
40
Zawodnik meczu: poprzeczka
2
Dobre wtyki masz w szatni Barcy
1
Na pewno go pobije i wyśrubuje rekord nie do pobicia
2
W tvnie mówili że to zuo wiec tak trzeba myśleć - to jest rozumowanie tych co skrzeczą jaki to PiS jest zły
2
Jak pelikan to ty łykasz tą propagandę telewizyjną. Jak peło obsadzała swoimi trybunał to nawet nie pierdłeś bo mainstream nie podał takiej informacji. A teraz przeciwnicy pisu wielce oburzeni i demonstrują w jakimś idiotycznym pochodzie spowodowanym oderwaniem złodziei od koryta... No śmiech na sali... PiS nawet miesiąca nie rządzi a media już zrobiły z niego najgorszy rząd w historii RP.. W czasie jednego miesiąca za rządów PO wypływało na wierch co najmniej kilka grubych afer ale wtedy było spoko i ogólnie super partia bulwo
1
Nie obniżyli są na 4 miejscu. A sam Nolito wykreował więcej okazji dla swojego zespołu niż Neymar dla Barcy a to już o czymś świadczy
1
Oby się to udało..
3
Tekst fantastyczny, szkoda tylko patrząc po ilości komentarzy niewiele osób go czyta...
2
Nie wiedziałem że Karwahal za młodu śpiewał w backstreet boys
5
Do autora:
https://media.giphy.com/media/5KaQatI7EhJny/giphy.gif