2

W 1/8 Real trafi na Gent a portugalski książę znowu zapakuje 6 goli w dwumeczu

67

Najlepsi piłkarze na świecie:
1. Ronaldo z Granadą
2. Ronaldo z Espanyolem
3. Ronaldo z Malmoe

3

co za kartofel wpadł...

79

Pichichi LM wywalczone wspaniałymi występami z Szachtatem i Malmoe cóż za wyczyn

1

Nie. Jeśli obstawisz 2-2 to wynik po pierwszej połowie LUB wynik końcowy musi być 2-2

1

W tym przypadku stawiasz wynik po pierwszej połowie ALBO po całym spotkaniu. Czyli przykładowo jeśli stawiasz 1-1, do przerwy jest wynik 1-1 a po przerwie dajmy na to 1-3 to ci weszło.

1

No tak, nie powie, że Ronaldo należy się złota piłka (a na pewno by chciał) bo by się kompletnie ośmieszył. Teraz też się ośmieszył wielki madridista

1

Wiesz, z tym jest taki problem, że w filmach często używane jest słownictwo nieformalne, slang, a jak wiadomo np. w Kalifornii mają swój własny slang, w Teksasie jeszcze inny a w Pensylwanii jeszcze inny. To samo oczywiście tyczy się wysp. Ogólnie to, przypomina mi się jeszcze za czasów szkolnych nauczyciele angielskiego tłukli niemiłosiernie, że po "if" nie ma "will". Oglądam sobie kiedyś film a tam co? Jakieś 5 razy było "if I will" albo "if you will" etc. W szkole za duży nacisk kładą na gramatykę i człowiek wychodzi z przekonaniem, żeby nawet nie próbować rozmawiać z obcokrajowcami po angielsku jak się nie zna 12 czasów

3

Aha, bo ważne jest co dają na swoją stronę internetową.
To, że MON z Macierewiczem na czele starają się o broń jądrową dla Polski w ogóle nie jest ważne, phi co nam z broni jądrowej skoro na ich stronie wisi wzmianka o radiu Maryja

2

On zawsze taki był, a ratowało go to mityczne "ale jaką robotę za to robi Rakitić na boisku!!111"

0

Co za łysy kołek.. Pipa a nie piłkarz.. Widać było, że dostał agresora bo w drugiej połowie nachodził na każdą piłkę na pełnej i nasi woleli nie ryzykować kontuzji

2

Genialnie to zrobił, Pique mógł kasować akcję faulem ale bał się czerwieni, wystarczył minimalny błąd w przyjęciu a obrońcy Barcy by sobie poradzili

1

Racja, nie widziałem wcześniej tej sytuacji:
http://gfycat.com/FrighteningThoroughHuemul

Problem w tym, że jak dokładnie widać sędzia był odwrócony tyłem i nie widział sytuacji. No sorry, ale gdyby karali czerwem za każdy taki wybryk to Ronaldo zbierałby 5 czerwonych co sezon

16

W tabeli jest 4pkt przewagi, a w rzeczywistości 5 bo liczą się bezpośrednie starcia, a nie oszukujmy się, Real na CN na pewno nie wygra 4:0 lub wyżej. Także nie ma spiny, do końca roku raczej łatwe mecze, później na pełnej wbijają Arda i Vidal, może w końcu Rakitić przywita się z ławką na dłuższy czas

1

W końcu ta laleczka może się czymś pocieszyć, od 0:4 pewnie makijaż miał non stop rozmyty od płaczu

4

Wyjaśnij za co czerwona dla Suareza

1

Rakiticiowi to najlepiej wyszedł dzisiaj strzał w głowę Daniemu ;)

2

Bramkarz musi zagrać minimum 28 meczów w sezonie, przynajmniej po 60 minut w każdym żeby być wliczany do klasyfikacji. Bramkarzom spełniających ten warunek liczona jest średnia puszczonych bramek na mecz i ten który ma najniższą wygrywa

2

who jest całkowicie poprawnie, whom się praktycznie nie stosuje, niekiedy tylko w konstrukcji formalnej

5

Ciekawe czy Castilli w Segunda B też by się podkładali?

1

Świetna obrona Getafe

6

Valencia w dołku, z ogromnymi problemami kadrowymi i przejściowym trenerem, no sorry ale to muszą być 3 punkty dla Barcy

11

Po tylu przeżyciach jakie mierda dostarczyła piłkarzom i kibicom piątka jest jak najbardziej możliwa na poprawę nastrojów

13

Real Madryt potraktowany jak inne kluby, można umierać, widziałem już wszystko

EDIT: Zapomniałem o odwołaniu, poczekam jeszcze te 10 dni

2

kurs 14.56 na zwycięstwo Getafe, straszliwie niski moim zdaniem

40

"W nocnej audycji radia Onda Cero poinformowano, że tweet piłkarza Barcelony najbardziej rozwścieczył Sergio Ramosa.

Kapitan Realu miał nawet zadzwonić do Piqué i poprosić go o spotkanie twarzą w twarz, by powiedzieć mu, co myśli na ten temat."

O w mordę jak spuchłem xDD

Czerwony i jego jednocyfrowy iloraz inteligencji zawsze dostarcza ubaw po pachy

33

"Annus Horriblis" brzmi jak jakieś zaklęcie z Harrego Pottera powdodujące swędzenie odbytu

32

O kutwa ale pasztet, dopiero zobaczyłem że mierdzie grozi wykluczenie.. Jaja fioletowe kwadratowe, myślałem że takie rzeczy zdarzają się tylko w Polsce. Ktoś bierze gruby hajs w Realu za zarządzanie i organizację drużyny a nie dopatrzył, że rusek miał 3 żółtka... Od razu się człowiek lepiej czuje patrząc na ten burdel, jednak stawiam dolary przeciwko orzechom, że białych nie wyrzucą. Prawo działa inaczej dla Realu Madryt, nie raz już można było się o tym przekonać

1

No to zostało 14 bramek żeby pobić rekord Realu, Valencia, Betis, Depor i Gijon w lidze, Bayer w LM i KMŚ - 2 mecze zakładając że Barca zagra w finale. Czyli wychodzi średnia 2 bramki na mecz żeby pobić rekord

2

On to pokazuje od 2 lat ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?