0

Będzie szynka!

2

Na pocieszenie zdobył gałę kolegi z Maroka :>

0

Jak postawię to na złość strzeli

0

Gary czy Phil?

0

Podzielam Twoją opinię, miejmy nadzieję że Lucho również

3

Z rezerw może zagrać ponoć 4 piłkarzy zgodnie z przepisami

1

odpoczywał w meczu z Sociedsad

3

Coś pokroju ciągu Fibonacciego, jak przestanie teraz asystować to wynikałoby, że w kolejnym sezonie będzie miał 25

1

Z Realem sytuacja była jednak inna a wpływ na nią miało wiele czynników. No ale racja że nie można nikogo lekceważyć

1

Jak mawia Paździoch - to jest ewenement na skalę światową a nawet międzynarodową

1

Stawiając 1000zl "wygrasz" ok 950zl. Po odjęciu kwoty podatku czyli cokolwiek postawisz to i tak stracisz

27

To że Ronaldo dostanie jakąś nagrodę było więcej niż pewne, nie ma się co dziwić. Zastanawia mnie jednak jakim cudem czerwony został najlepszym obrońcą? Przecież on w obronie to mega przeciętniak, ba nawet poniżej średniej. Jak na obrońcę jest bramkostrzelny ale na litość boską, jak sama nazwa wskazuje obrońca ma bronić a ta sztuka Ramosowi nie wychodzi, jak pokazał choćby ostatni Klasyk

1

Znowu Espanyol o 16, to już chyba tradycja

2

Nieopłacalne
1.10

1

idąc twoim tokiem rozumowania to mi bardzo pana Wieśka zwanego Szpirytusem - przecież chłop jest Polakiem, no i rozegrał świetny sezon w A-klasowym ŁKS Gnojniku Krutyń

24

Lewy, Krycha, Peszko

2

Nie wszyscy, mi w ogóle nie podoba się jego ryczenie, zdecydowanie bardziej wolę komentatorów ze SkySports

9

Lewy drugi, szok, byłem pewny że będzie pierwszy

5

Raiola to taki włoski Neymar senior

8

To właśnie działo się w głowie Ronaldo

2

Barca B idzie na dno i nic nie wskazuje na to żeby nagle miała zacząć wypływać na powierzchnię, przed sezonem mówiono o walce o awans a tu się okazuję, że jak na razie to nie ma co myśleć nawet o utrzymaniu. Konsekwencje spadku do Tercera byłyby przeogromne i odbijałyby się czkawką przez lata szczególnie na poziomie finansowym. Tutaj trzeba reagować, liczę, że zarząd zwolni obecnego trenera i zatrudni kogoś odpowiedniego, który utrzyma naszą młodzież w Segunda B, bo nie oszukujmy się, szans na awans nie ma.

0

El przestrzelero

2

Już prędzej Perez odbije Shakirę Pikusiowi niż sprowadzi Neymara na Bernabeu

1

coś z dramatu ze szczęśliwym zakończeniem hmmm może sezon 14/15 w wykonaniu Barcelony

1

Przekonałeś mnie, będzie Eibar na kuponie

2

Jamie Vardy kozak

2

Atletico 29 i będzie git

2

player.pl

2

Z doświadczenia mogę tylko powiedzieć że każdy stream będzie zacinał albo będzie wywalało. Lepiej zrobisz jak pójdziesz do pubu tam gdzie będzie transmisja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?