qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie szynka!
2
Na pocieszenie zdobył gałę kolegi z Maroka :>
0
Jak postawię to na złość strzeli
0
Gary czy Phil?
0
Podzielam Twoją opinię, miejmy nadzieję że Lucho również
3
Z rezerw może zagrać ponoć 4 piłkarzy zgodnie z przepisami
1
odpoczywał w meczu z Sociedsad
3
Coś pokroju ciągu Fibonacciego, jak przestanie teraz asystować to wynikałoby, że w kolejnym sezonie będzie miał 25
1
Z Realem sytuacja była jednak inna a wpływ na nią miało wiele czynników. No ale racja że nie można nikogo lekceważyć
1
Jak mawia Paździoch - to jest ewenement na skalę światową a nawet międzynarodową
1
Stawiając 1000zl "wygrasz" ok 950zl. Po odjęciu kwoty podatku czyli cokolwiek postawisz to i tak stracisz
27
To że Ronaldo dostanie jakąś nagrodę było więcej niż pewne, nie ma się co dziwić. Zastanawia mnie jednak jakim cudem czerwony został najlepszym obrońcą? Przecież on w obronie to mega przeciętniak, ba nawet poniżej średniej. Jak na obrońcę jest bramkostrzelny ale na litość boską, jak sama nazwa wskazuje obrońca ma bronić a ta sztuka Ramosowi nie wychodzi, jak pokazał choćby ostatni Klasyk
1
Znowu Espanyol o 16, to już chyba tradycja
2
Nieopłacalne
1.10
1
idąc twoim tokiem rozumowania to mi bardzo pana Wieśka zwanego Szpirytusem - przecież chłop jest Polakiem, no i rozegrał świetny sezon w A-klasowym ŁKS Gnojniku Krutyń
24
Lewy, Krycha, Peszko
2
Nie wszyscy, mi w ogóle nie podoba się jego ryczenie, zdecydowanie bardziej wolę komentatorów ze SkySports
9
Lewy drugi, szok, byłem pewny że będzie pierwszy
5
Raiola to taki włoski Neymar senior
8
To właśnie działo się w głowie Ronaldo
2
Barca B idzie na dno i nic nie wskazuje na to żeby nagle miała zacząć wypływać na powierzchnię, przed sezonem mówiono o walce o awans a tu się okazuję, że jak na razie to nie ma co myśleć nawet o utrzymaniu. Konsekwencje spadku do Tercera byłyby przeogromne i odbijałyby się czkawką przez lata szczególnie na poziomie finansowym. Tutaj trzeba reagować, liczę, że zarząd zwolni obecnego trenera i zatrudni kogoś odpowiedniego, który utrzyma naszą młodzież w Segunda B, bo nie oszukujmy się, szans na awans nie ma.
0
El przestrzelero
2
Już prędzej Perez odbije Shakirę Pikusiowi niż sprowadzi Neymara na Bernabeu
1
coś z dramatu ze szczęśliwym zakończeniem hmmm może sezon 14/15 w wykonaniu Barcelony
1
Przekonałeś mnie, będzie Eibar na kuponie
2
Jamie Vardy kozak
2
Atletico 29 i będzie git
2
player.pl
1
http://www.fcbarca.com/66848-oceny-za-triumf-na-santiago-bernabeu.html
2
Z doświadczenia mogę tylko powiedzieć że każdy stream będzie zacinał albo będzie wywalało. Lepiej zrobisz jak pójdziesz do pubu tam gdzie będzie transmisja