qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
#GraciasRafa
1
A może to Douglas w arcy tajnej misji przebrany za Danilo sabotuje Real? ;)
1
Zamiast 3:0 jest 1. Zawsze coś, ale na Real to może nie wystarczyć, oby coś jeszcze wcisneli po przerwie
8
Oby Denis dzisiaj coś ukuł
5
Seta z pieprzem
5
II Podwórkową Ligę Szóstek
8
Kerrison powinien mu odszczeknąć bo na poziomie sportowym byli bardzo podobni
1
4 mecze. 2 w KMŚ i 2 w lidze
28
Ogórkowy książę to ma szczęście..
1
Nie byłbym taki pewien
4
Przeklęty jest to setne zwycięstwo Lucho w roli trenera, a ten mecz to niestety głównie jego błędy a szczególnie zmiana Alby
1
Ktoś ma jeszcze problemy z playerem? Strasznie mi dzisiaj tnie
1
Marca nadal się ośmiesza myśląc że Real coś ugra
0
"Wiedźmin 3 > Skyrim"
grzeszysz kolego grzeszysz..
0
Ponoć jest chory na wory
1
Przesadzasz. Są dwie grupy które nie chciałyby Lewego w Realu - kibice Bayernu i Barcy, choć tutaj zdania są podzielone. Ja osobiście chciałbym żeby Robert przeszedł do najlepszej ligi świata i był częścią Klasyku. Lewy ma poukładane w głowie nie to co dudek i na pewno z szacunkiem podchodziłby do Barcy
52
Za tą pół-podkładkę w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu Depor powinno z uśmiechem oddać nam 3 punkty
7
http://media.irishcentral.com/images/20121108080007PosStats.jpg
10
Ronaldo musi cierpieć na tą rzadką chorobę która po łacinie nazywa się Ogórkus Totalus
2
Podróż samolotem, nocleg i mecz w zależności od miejsca to ok. 1000zł od osoby. Ale pasuje mieć jeszcze drugie tyle "kieszonkowego" na jedzenie i picie - nie sposób odwiedzić Barcelony bez spróbowania kuchni katalońskiej. No i na pewno będziesz chciał odwiedzić słynną La Botigę gdzie choć ceny są horrendalne i tak coś kupisz. Pozdro
2
Jak mawia klasyk lepiej mądre stać niż głupio biegać
1
To akurat ogarnął by nawet mój pies
0
Bo byli w tej samej grupie
3
Jako, że na wiosnę będziemy mieć wszystkie trudniejsze mecze ligowe u siebie to chciałbym lepszego rywala w LM np. Arsenal, bądź Juventus.
1
Ten komentarz wszystko wyjaśnia
Znudziła się fioletowa stronka z początków internetów?
3
A ja nie rozumiem co w tym złego jeśli kibic Barcy jest ciekawy co słychać w obozie największego rywala
2
Skoro podkreślasz "podobają" to wybór może być tylko jeden - Alex Morgan
5
Stówa legendo
1
Madyt to paskudna choroba
14
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-9/12313546_930210370393509_2358988037535402526_n.jpg?oh=97b4487a714bfa2f0040fc670782b49b&oe=56E696F4