qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a po co przez paypala? Zrób zwykły przelew bankowy a konto aktywują ci od razu bez czekania
4
konkretne płuca musi mieć
2
W La Otra Liga wnikliwie zostało napisane jak gra Granada. Jeśli rzeczywiście nie speniają i wyjdą ofensywnie to raczej nic z nich nie zostanie, aczkolwiek nie można ich lekceważyć
2
Roberto za Rakiete i git
0
Komentarz usunięty
1
Tylko CdR
2
Nowy trener w Madrycie to jest i Neymargate, jakoś to wcale nie dziwi
1
Ta po prawej przedawkowała lekko botoks
1
Jeszcze apropo stajni Starz to polecam ich obecnego flagowca - Black Sails
1
"Nowy" aktor ro raczej suchoklates a nie spartakus
2
Pamięć się przepełnia? Sprawdź w procesach użycie pamięci i procka. Wpisz w uruchom msconfig i wejdź w usługi. Przepatrz wszystkie i powyłączaj te niepotrzebne, ale systemowych nie ruszaj. Nie pomogło? Spróbuj zdefragmentować dysk. Kiedy był ostatni format?
1
To było raczej oczywiste, chcą na nim zarobić
2
Nie chciałem wczoraj nic pisać bo bym pewnie chapnął bana, byłem niemiłosiernie wku***ony na sędziów i tych z Espanyolu (piłkarzami ich nie nazwę). Należy zadać pytanie do czego zmierza piłka nożna? Dlaczego nie karają za bezkarność? Czemu dla hiszpańskich sędziów przemoc słowna jest gorsza od fizycznej? Czy komuś musi stać się poważne kontuzja żeby w końcu coś się zmieniło?
Musze powiedzieć, że mimo mojej sympatii do Lucho to moim zdaniem popełnia poważny błąd nie komentując pracy sędziów. Powinien wyrazić swoją dyzaprobatę i zganić sędziów żeby odbiło się to echem w mediach nie tylko hiszpańskich. Może wtedy rfef poszło by po rozum so głowy
4
Wbicie szpilki w pupe xD
3
Sorry, ale jeśli Arda rzeczywiście zahaczył Lopeza to należy mu się bura
2
Espanyol to ma fajnie. 2 raz z rzędu grają w 12
4
Hahaha. To jest kpina. Kpina kpina kpina
1
Wyprzedza ich nawet Levante B, no nieźle
25
Co do Leo to do głowy przychodzi mi pewne powiedzonko: spokojnie jak na wojnie, tylko czekać aż pier*olnie. Messi miał za sobą podróż z Barcelony do Rosario w Argentynie, a z Rosario do Dubaju. No i oczywiście powrót do Barcelony, gość w kilka dni musiał uporać się z trzema różnymi strefami czasowymi, co na pewno miało wpływ na jego dyspozycję w ostatnim meczu. Kwestią czasu jest jego powrót do zachwycającej formy
4
Johan to ma dopiero nosa do świetnych piłkarzy..
1
Mi się marzy AC w feudalnej Japonii
3
Ale to wszystko piękne.. Zidane kochający Real od dziecka.. Perez okazujący pełne wsparcie i zaufanie dla Francuza... Patetyczne i głębokie przemówienie Florka...
Zaraz, zaraz... Chyba gdzieś to już słyszałem...
6
Jedno jest pewne, będzie polewka. Oby nie czarna dla Beniteza
2
Komentarz usunięty
38
Nie ma chyba drugiej takiej ligi w której jedna z drużyn dostawała by takie fory na starcie jak Real. Zaczynają z 12 punktami bo Getafe i Espanyol zawsze ochoczo dają się wydymać. Do tego brudne gierki prezydentów obu tych śmiesznych klubów, którzy nie kryją się i otwarcie mówią o sympatii do klubu z białej części Madrytu. Ponadto szef LFP również kibicuje Realowi, a nawet kilku sędziów przyznało, że zanim zostali profesjonalnymi arbitrami również pałali sympatią do Realu.
Espanyol raczej nie spadnie, a Getafe co sezon potrafi wyślizgnąć się spod topora o nazwie Segunda. Tym dwóm przydupasom mierdy życzę w nowym roku wszystkiego najgorszego
1
Ma :P Film świetny moim zdaniem
3
Widzial, ale jeśli filmy z tej kategorii to proponuje ulubiony film Busiego czyli Prawo Zemsty
4
On wczoraj widział tylko to co chciał
1
Nie chce mi się wierzyć że Real nie wykorzysta kolejnego prezentu od Barcelony. Z drugiej strony Benitez to swój chłop
2