1

Zgłaszam się

5

Typowe, jak ktoś skrytykuje polszewików i nowoczesna PO to krzyczą, że za PiSem.. Szkoda czasu im to tłumaczyć kolego

1

Si

3

co się właśnie odp#@?!la na Eleven to ja nawet nie
Mecz Monaco komentuje Francuz łamaną polszczyzną

1

Internet po wifi? Spróbuj po kablu z routera

6

Raczej 12pkt

3

To się ceni, zwłaszcza że mecz był jaki był

1

A ty nie jesteś czasem tym userem, który zarzekał się, że jak Barto wygra wybory to usuwasz konto?

1

Można mieć pretensje do obrony, ale do Bravo? Gość dzisiaj za wyjątkiem tego jednego gola po rykoszecie był jak mur

30

Zapomnieliście o jego golu z Bilbao.

A co do Munira to oprócz gola grał jak zwykle czyli słabo

3

czemu nie do Luisa?!

1

Czy oni grają dzisiaj piłką lekarską? Czy nie jedli śniadania? Każde wybicie za krótkie

21

Ta godzina i ten rywal, czuje remis.. Ale obym się mylił

1

Ep to el pais?
Nieogar trochę bo Pique jest zawieszony za kartki

4

Real z zakazem to może kupić najwyżej sandały z koziej pały
Swoją drogą trochę śmieszne to ciągłe wywyższanie się i patrzenie na wszystkich z góry. Real jest "pewny" że zakaz zostanie zniesiony i nie kupują teraz nikogo. Ojj żeby się czasem nie zdziwili

12

Ładnie. Tylkoże to był samobój

17

XD skąd ludzie biorą takie rewelacje

W sumie niech Florek prześle hajs na konto, Neymar powie nie a kasa zostanie i będziemy 190mln do przodu

0

Mono firmy inkospor

3

Jeszcze nieco ponad 6h i weekend

1

"Ten na końcu" to Rafa Pol - trener od przygotowania fizycznego któremu należy się szacunek za poprzedni sezon, wypadałoby wiedzieć

1

Tylko pytanie po co nam ten Sane?

1

Jak oglądam Halilowicia to do głowy przychodzi tylko jedno - młody Messi. Chłopak ma niemal identyczny styl dryblingu, brakuje mu jeszcze dynamiki Leo, ale to przyjdzie z czasem. Będziemy mieli z niego ogromną pociechę, niech się na razie ogrywa w mniejszych klubach

7

Co złego w tej reklamie? Takie czepianie się CR7 na siłe jest głupie..

Jakbyś wrzucił to:


to bym jeszcze zrozumiał..

8

Oho, już Alves do odstrzału a jak zagra świetny mecz to będzie "najlepszy PO w historii"... Żal was chorągiewki

1

"Taka prawda" zawsze jak ktoś tak pisze to wiadomo że to bzdura

1

Oszczędzany na Malagę bo ktoś musi tym murarzom strzelać

2

Yhy, mogli napisać 2002r. i co z tego? Na ich stronie ten program pojawił się bardzo niedawno, wcześniej było 18 zdań. Nowoczesna to zbierania niekompetentnych ludzi podążającymi za hajsen i "lyderem opozycji" a nie za dobrem narodu. Tutaj dowód:

2

Tylko w trakcie wyborów również go nie mieli i w tym rzecz ;) No ale skoro Rysia wylansowały media to niedziwne że ty i wielu innych dało się zmanipulować

2

No to proszę przytoczyć jakąś jego sensowną wypowiedź bez atakowania rządu. A, no i rozumiem, że zdajesz sobie sprawę, że nowoczesna.PO nie ma programu?

3

Krytyka krytyką ale co odwalają świnie z PO oderwane od koryta to po prostu skandal. Jak można szkalować własny kraj dlatego, że w DEMOKRATYCZNYCH wyborach przerżnęli z kretesem? Im cieńszy portfel tym głośniej szczekają.. I co ty w ogóle chłopie porównujesz? Ile after najpierw wyszło a potem zostało zamiecione pod dywan za "rządów" PO? Ile podatków wprowadzili? Ile pieniędzy nakradli (ZUS, OFE).

"Burdel konstytucujny" - dobrze, więc podaj mi przykład, kiedy to PiS postąpił niezgodnie z konstytucją? Kurski szefem TVP - bo jak wcześniej na stołku siedział proPOwski koleś to było wszystko ok i nikomu nie przeszkadzało w mediach.

PiS to nie moja bajka ale w porównaniu do PO to jak złoto przy gównie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?