qbuteq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
Rzeszów
14 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgłaszam się
5
Typowe, jak ktoś skrytykuje polszewików i nowoczesna PO to krzyczą, że za PiSem.. Szkoda czasu im to tłumaczyć kolego
1
Si
3
co się właśnie odp#@?!la na Eleven to ja nawet nie
Mecz Monaco komentuje Francuz łamaną polszczyzną
1
Internet po wifi? Spróbuj po kablu z routera
6
Raczej 12pkt
3
To się ceni, zwłaszcza że mecz był jaki był
1
A ty nie jesteś czasem tym userem, który zarzekał się, że jak Barto wygra wybory to usuwasz konto?
1
Można mieć pretensje do obrony, ale do Bravo? Gość dzisiaj za wyjątkiem tego jednego gola po rykoszecie był jak mur
30
Zapomnieliście o jego golu z Bilbao.
A co do Munira to oprócz gola grał jak zwykle czyli słabo
3
czemu nie do Luisa?!
1
Czy oni grają dzisiaj piłką lekarską? Czy nie jedli śniadania? Każde wybicie za krótkie
21
Ta godzina i ten rywal, czuje remis.. Ale obym się mylił
1
Ep to el pais?
Nieogar trochę bo Pique jest zawieszony za kartki
4
Real z zakazem to może kupić najwyżej sandały z koziej pały
Swoją drogą trochę śmieszne to ciągłe wywyższanie się i patrzenie na wszystkich z góry. Real jest "pewny" że zakaz zostanie zniesiony i nie kupują teraz nikogo. Ojj żeby się czasem nie zdziwili
12
Ładnie. Tylkoże to był samobój
17
XD skąd ludzie biorą takie rewelacje
W sumie niech Florek prześle hajs na konto, Neymar powie nie a kasa zostanie i będziemy 190mln do przodu
0
Mono firmy inkospor
3
Jeszcze nieco ponad 6h i weekend
1
"Ten na końcu" to Rafa Pol - trener od przygotowania fizycznego któremu należy się szacunek za poprzedni sezon, wypadałoby wiedzieć
1
Tylko pytanie po co nam ten Sane?
1
Jak oglądam Halilowicia to do głowy przychodzi tylko jedno - młody Messi. Chłopak ma niemal identyczny styl dryblingu, brakuje mu jeszcze dynamiki Leo, ale to przyjdzie z czasem. Będziemy mieli z niego ogromną pociechę, niech się na razie ogrywa w mniejszych klubach
7
Co złego w tej reklamie? Takie czepianie się CR7 na siłe jest głupie..
Jakbyś wrzucił to:
to bym jeszcze zrozumiał..
8
Oho, już Alves do odstrzału a jak zagra świetny mecz to będzie "najlepszy PO w historii"... Żal was chorągiewki
1
"Taka prawda" zawsze jak ktoś tak pisze to wiadomo że to bzdura
1
Oszczędzany na Malagę bo ktoś musi tym murarzom strzelać
2
Yhy, mogli napisać 2002r. i co z tego? Na ich stronie ten program pojawił się bardzo niedawno, wcześniej było 18 zdań. Nowoczesna to zbierania niekompetentnych ludzi podążającymi za hajsen i "lyderem opozycji" a nie za dobrem narodu. Tutaj dowód:
2
Tylko w trakcie wyborów również go nie mieli i w tym rzecz ;) No ale skoro Rysia wylansowały media to niedziwne że ty i wielu innych dało się zmanipulować
2
No to proszę przytoczyć jakąś jego sensowną wypowiedź bez atakowania rządu. A, no i rozumiem, że zdajesz sobie sprawę, że nowoczesna.PO nie ma programu?
3
Krytyka krytyką ale co odwalają świnie z PO oderwane od koryta to po prostu skandal. Jak można szkalować własny kraj dlatego, że w DEMOKRATYCZNYCH wyborach przerżnęli z kretesem? Im cieńszy portfel tym głośniej szczekają.. I co ty w ogóle chłopie porównujesz? Ile after najpierw wyszło a potem zostało zamiecione pod dywan za "rządów" PO? Ile podatków wprowadzili? Ile pieniędzy nakradli (ZUS, OFE).
"Burdel konstytucujny" - dobrze, więc podaj mi przykład, kiedy to PiS postąpił niezgodnie z konstytucją? Kurski szefem TVP - bo jak wcześniej na stołku siedział proPOwski koleś to było wszystko ok i nikomu nie przeszkadzało w mediach.
PiS to nie moja bajka ale w porównaniu do PO to jak złoto przy gównie